Суспільство
Причина №3, чому варто підтримати #ШоТам: мандруємо дивовижною Україною
Якщо епідемія коронавірусу послала ваші плани на відпустку коту під хвіст, чим не привід спланувати все по-новому? Насправді, не важливо, чи відкриються кордони цього літа і чи буде в Туреччині “all-inclusive”. Ми пропонуємо навіть дещо краще. Можливо, таке, до чого ви б самі не додумались: гайда, помандруємо Україною?
Ми з першого дня заснування #ШоТам показуємо вам справжню Україну. Туристичні об’єкти, природні заповідники, дивовижні краєвиди. Місця, куди із задоволенням їдуть іноземці, а українці подекуди не помічають. Ми робимо для вас цілі підбірки сіл і міст, які варто відвідати. Ми разом з вами захоплюємось рідними просторами і відкриваємо для себе нові неймовірні ландшафти.
І ми хочемо продовжити це робити, тож просимо вашої підтримки. Допоможіть #ШоТам фінансово, оформіть платну підписку на 29.99 грн, 49.99 грн чи 99.99 грн.
Зробити це можна за посиланням. Це щомісячний платіж, який зніматиметься автоматично (але ви завжди маєте змогу відписатись).
Задонатили? Тепер розкажіть нам про свої улюблені місця. Поділіться ідеями родинного відпочинку в Україні. Пишіть нам у соцмережі: Instagram, Facebook. Зробимо внутрішній туризм мейнстримом! Зрештою, це створить нові можливості для малого й середнього бізнесу, якому зараз ой, як потрібна підтримка.
Так, нам теж не подобається, коли мальовничі куточки України називають “українськими Мальдівами”, “українською Венецією” чи “українською Сахарою” і тому подібне. Сподіваємось, ви розумієте. Але ж як по-іншому змусити українців “роззути очі” і побачити красу Батьківщини? У нас є чимало місць вже точно не гірших, ніж за кордоном, а то й кращих. Нумо відкривати їх разом з ШоТам!
1. Насолодитись неймовірною природою, засмагати на сонці та скупатись у кришталевій воді можна, відвідавши українські озера.
2. Якщо навіть карантин не ізолював вас від людей – вам точно сюди. На цих островах вас дійсно ніхто не потурбує. Крім дельфінів, сайгаків і муфлонів.
3. Сервіс із організації секретних подорожей Secret Ticket влаштовує нестандартні тури по Україні. Дізнатися про своє місце призначення можна перед самою поїздкою, а всі деталі туру продумані організаторами.
4. Знайомимо вас із оригінальними українськими готелями: від приміщень з льоду до “розумних” номерів. Тож, пакуйте валізи. Лише заради цих готелів варто вирушити у подорож.
5. Пропонуємо вилетіти із зони комфорту та спробувати екстремальні розваги. А що може пришвидшити биття серця до 100 ударів на хвилину, як не політ на повітряному судні малої авіації?!
6. Україна – країна не лише з гарною природою, а й давньої історією, тому роками у нас накопилось немало моторошних та містичних місць. Маємо чимало страхітливих об’єктів, де аж жижки трусяться.
Все ж, якщо вас більше приваблює приміром Єгипет, а не українська земля, обирайте інші причини, чому варто підтримати ШоТам. Дізнайтеся про них тут і тут! І не забудьте оформити платну підписку!
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
Хто може взяти участь у дослідженні CHANGE
- Чоловіки 18+, які проживають в Україні;
- відчувають стрес: безсоння, головні болі, надмірне хвилювання за себе чи інших, відчуття самотності і проблеми в родині, тощо;
- вживають алкоголь, щоб зняти напругу 1-3 рази на тиждень.
Як і для чого проводиться дослідження
Контакти для реєстрації на участь у дослідженні
- Онлайн-форма для реєстрації: https://forms.office.com/e/ZqWfZ8ymad
Реєстрація також за телефоном: +38 050 222 03 10; - більше інформації про проєкт є на сайті та на сторінках Facebook та Instagram;
- з будь-яких питань можна писати на пошту changeukraine@ukma.edu.ua.
Коментарі