Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Asset 211
photo011
logo svg1

про шотам

ШоТам – це єдине в Україні медіа, яке щодня приносить добрі новини.

 

Наша головна мета – інформувати українців про успіхи нашої країни.
Ми створюємо позитивний контент, розказуємо успішні історії, приклади креативних рішень та позитивних зрушень у суспільстві та державі. Поки інші медіа шукають зрадоньку, ми працюємо для того, аби надихати українців на зміни в їхньому житті та житті країни, допомагати втілювати бізнеси та соціальні проєкти, які сприяють розвитку українського суспільства через якісний та цікавий контент.

 

І у нас це не погано виходить. За чотири роки нашої роботи ми створили тисячі новин та відео, сотні лонгрідів та десятки спецпроєктів.

Asset 91

Про шо пише ШоТам

• Малий та середній український  бізнес
• Соціальні проєкти та ініціативи
• Волонтери та добрі справи українців
• Успіхи української армії та ветеранський бізнес
• Ключові реформи на людських прикладах
• Приклади розвитку сільської місцевості
• Екосвідомі українці
• Туристичні локації в Україні
• Креативні та прогресивні ініціативи
• Відродження української спадщини

Asset 121
Asset 101

Місія ШоТам

Ми розповідаємо про нову українську еліту – активних, незалежних людей бізнесу, інтелектуалів та громадських активістів:

• Вони не бояться брати на себе відповідальність.
• Вони не живуть сьогоднішнім днем.
• Вони мислять проєктами.
• Вони бачать своє майбутнє у цій країні.

Ми прагнемо, щоб такі люди ставали новими прикладами для українського суспільства.

Ми робимо відомими українські бізнеси, креативні та зухвалі проєкти. Ми надихаємо українців на зміни в їхньому житті та житті їхніх громад і кайфуємо від цього.

Asset 131

ШоТам це:

• Чотири роки роботи
• 20 тисяч позитивних новин
• 1500 історій українських бізнесменів
• Більше 2500 вірусних відео
• Понад 300 туристичних локацій в Україні
• 300 000 підписників у соціальних мережах
• Мільйони переглядів відео

станом на травень 2022 року:

Asset 151

Користувачів на місяць
на сайті

Asset 211

Переглядів статей
на місяць

Asset 201

Дочитують статті
до кінця

255

Підписників у facebook

112_1

Підписників у instagram

28200_1

Підписників у twitter

26_1

Переглядів відео на місяць

Asset 331
Asset 351
Asset 341
Asset 361
Asset 371
Asset 381
Asset 391
Asset 401
Asset 331

Наш контент зробить ваш бренд чи компанію відомими

Ми пропонуємо кілька варіантів маркетингових інструментів.

Не підійшов ні один з форматів?

Давайте вигадаємо новий разом з вами.

ex1_2

1. Вірусне відео

Формат контенту для шерингових соцмереж (Facebook, Instagram, Twitter). Найкраще підходить для того, щоб заявити про бренд, ініціативу чи проєкт на широку аудиторію. Відділ продакшену створює відео-контент, який якнайкраще розкаже про ваш продукт чи компанію та розв’яже ваші комунікаційні задачі.


Ми використовуємо детальний таргетинг для того, щоб це відео бачила саме цільова аудиторія.

2. Нативна стаття

Формат підходить для розповіді про історію вашого успіху. Розрахована на більш вузьку аудиторію, тих хто хоче дізнатися про деталі вашого бізнесу, ініціативи чи проєкту. Найкраще підходить, щоб заявити про вас на аудиторію потенційних партнерів або інвесторів.
Ми робимо матеріал з прямим посиланням на бренд, ініціативу чи проєкт, а також додаємо ваш логотип. Стаття публікується на сайті з утриманням на головній сторінці, а також з шерингом у соціальних мережах.

ex4_1
ex3_1

3. Мультимедійний лонгрід

Якщо ви хочете яскравий проєкт, який запам’ятається вашій аудиторії, то формат мультимедійного лонгріду саме для вас. Ми створюємо концепцію та ідею спецпроєкту, спираючись на ваші комунікаційні цілі та потреби нашої аудиторії. Це унікальний ілюстрований лонгрід з дизайнерською версткою. Заповніть заявку і редакція підготує кілька варіантів на вибір.

4. ТОП

Ми створюємо унікальні підбірки топових українських брендів у різних галузях. Ми самі обираємо лідерів конкретної сфери і запрошуємо вас, якщо ваш бренд, ініціатива та проєкт насправді є одним з них. Або можете запропонувати себе і наші редактори розглянуть вашу заявку.

ex5_1
ex8_2

5. Insta-Stories

Формат сторіз найкраще підходить для прямих продажів. Ми робимо сторіз з описом продукту та прямим посиланням на ваш паблік або вебсайт.

6. Анімація

Анімація – це простий для розуміння та цікавий формат контенту, який дозволяє швидко пояснити складні процеси, що супроводжують ваш проєкт.
Ми використовуємо детальний таргетинг, щоб цей анімаційний ролик побачила саме цільова аудиторія.

Asset 471
ex9

7. Документальне відео

Якщо ви хочете розповісти про свій бізнес, проєкт чи ініціативу через художній жанр, що працює не стільки з раціональним, скільки з емоційним, то одразу тисніть на кнопку заявки під цим текстом.
Цей формат контенту знайомить аудиторію не з перевагами вашого продукту чи проєкту, а з вами та вашими колегами, з вашою місією та цінностями, які ви сповідуєте.

8. Інтерактивний матеріал (тест)

Формат, який в напівігровій формі занурює читача в матеріал. Інтерактивна стаття забезпечує глибшу та тривалішу взаємодію аудиторії з контентом.

ex6
ex7_1

9. Комікси

Це один з найактуальніших видів комунікації з молодіжною аудиторією. Унікальність цього виду контенту полягає у рівноцінності текстової та візуальної частини. Часто візуальна частина несе навіть більше навантаження, ніж текстова. Комікси – цікавий формат взаємодії, який найбільше підходить для соціальних мереж.

10. Інтерактивна мапа

Зовсім новий формат спецпроєкту, який є унікальним для української медійної сфери. Його можна використовувати для того, аби продемонструвати масштаб вашої роботи. Якщо у вас межрегіональний соціальний чи туристичний проєкт – інтерактивна мапа більш наочно демонструє досягнення вашої команди та охоплення, ніж текст чи відео.

ex10
Asset 331

чому саме ми?

[кейси]

Дерев’яні іграшки
«JakTak»

jak tak1

Після публікацій відео та лонгріду про інтелектуальну іграшку JakTak кількість підписників у соціальних мережах компанії зросла на 20%. Співпраця значно вплинула і на продажі – вже протягом першого тижня після публікації було продано 400 одиниць товару.

Закарпатська виноробня
«Nota Bene»

nota bene1

Завдяки співпраці з медіа ШоТам та публікації відео і статті родинна виноробня з Берегово отримала кількох постійних оптових клієнтів зі столиці. А в перший тиждень після публікації продала більше 140 скриньок вина!

Бренд взуття
«Оlandi»

olandi1

Український бренд взуття з Краматорська отримав кілька десятків замовлень з усієї країни після публікації лонгріду в медіа ШоТам. Крім того, на третину зросла кількість підписників у соціальних мережах бренду.

Садівниче товариство
«Мрія»

tomat1

Основна мета співпраці ПАТ «Мрія» з ШоТам – залучення нових учасників товариства. І нам це вдалось! Після публікації відео та статті, садівництво отримало більше 150 нових акціонерів.

Кав’ярня
«Цікава кава»

kava1

Відео про екологічну акцію дніпровської кав’ярні набрало більше 200 000 переглядів, тисячі репостів, лайків та коментарів. А до кав’ярні пішли натовпи людей. Після нашого ролика про «Цікаву каву» зняли сюжети 10 національних та 4 дніпровських ЗМІ!

Бренд одягу
«IMPACT»

impakt1

Аудиторія бренду в соцмережах виросла на 20% вже в перший тиждень після публікації.

Дитячий табір
«Строкаті Єноти»

enoty1

Наше відео про дитячий табір «Строкаті Єноти», що розташований поблизу селища Уніж, отримало хороший відгук серед аудиторії. Більше 100 000 переглядів і десятки коментарів підтримки. За словами засновника табору, після публікації контенту зросла впізнаваність табору і все більше батьків стали приводити своїх дітей у «Строкаті Єноти».

Виробник біопрепаратів
«Жива земля»

zemlya1

Основна мета спецпроєкту з виробником біопрепаратів «Жива земля» – підвищення зацікавленості аудиторії у продуктах компанії. І нам це вдалось! Більше 170 000 переглядів, десятки коментарів на підтримку компанії – результат нашої спільної співпраці.

Виробник натуральних олій
«Опільські олії»

olia1

Саме наші відео та статті надихнули засновницю бренду «Опільські олії» створити власний бізнес у селі Чесники, що на Івано-Франківщині. А наше відео про компанію отримало більше 60 000 переглядів.

Партнери наших соціальних проєктів

logos1
Asset 331
Asset 41

Понад 64% читачів
повертаються на ШоТам знову

Asset 51

88% аудиторії читає тексти
ШоТам з мобільних пристроїв

Asset 71

У першій п’ятірці регіонів, з яких читають
ШоТам в Україні, – Київщина, Львівщина,
Дніпропетровщина, Полтавщина та Одещина

Asset 61

85% аудиторії ШоТам – українці,
інші 15% – діаспора з Польщі,
Німеччини, США, Чехії та інших країн

Asset 81

Кожен другий читач заходить
на сайт кілька разів на тиждень

Asset 91

Кожен лонгрід читають
близько 5 хвилин

Напишіть нам про свої потреби і ми придумаємо рішення

ira1
text ira1
phone1

093 333-34-94