Суспільство
Експерти гастрогіда Мішлен приїхали в Україну складати рейтинг ресторанів
В Україну приїхала група експертів путівника Michelin, щоб скласти рейтинг ресторанів.
Про це пише Укрінформ з посиланням на слова посла України у Франції та постійного представника України при ЮНЕСКО Вадима Омельченка на форумі «Україна 30. Імідж України».
«В Україні працюють групи експертів Michelin – вони їздили в Одесу, були у Києві, ще у декількох містах. Вони дуже зацікавлені (у співпраці – ред.). Ми сподіваємося, що найближчим часом будуть певні рухи в цьому напрямку», – сказав Омельченко.
Він зазначив, що Франція – міжнародний гастрономічний майданчик, де відбувається дуже багато заходів і фестивалів, у яких Україна раніше майже не брала участі.
Читайте також: Кілька важливих правил. Як підприємцю домовитися про співпрацю з рестораном
«Зараз ми це виправляємо. Ми на наступний рік зареєстровані майже на всі кулінарні майданчики, які будуть, починаючи від центрального паризького Village Internacional de la Gastronomie і закінчуючи фестивалями мішленівських шефів у Мужені і Бордо. Сподіваємось, що Україна буде гідно представлена», – зазначив посол.
Омельченко також повідомив, що представники відомого французького журналу «Вино і гастрономія», який видається з 1985 року і має велику аудиторію, хочуть відвідати Україну і присвятити нашій країні один з випусків журналу.
Довідка
Мішлен (фр. Michelin) – французька компанія, відома як видавець одного з найавторитетніших ресторанних рейтингів Європи, так званого «Червоного путівника Мішлен», який має тризіркову систему оцінки ресторанів.
Нагадаємо, київський ресторан потрапив до 50 найкращих піцерій Європи.
Як ми повідомляли раніше, назвали найкращі ресторани України 2020 року за версією премії «Сіль».
Головне фото: ua.news.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі