Американський бізнесмен Джаред Айзекман, який підтримує Україну через фандрейзингову платформу UNITED24, узяв український прапор у перший у світі туристичний вихід у відкритий космос.
Про це повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров у фейсбуці.
Перша туристична місія
Завдяки американцю синьо-жовтий прапор подолав еліптичну дистанцію на відстані 1400 кілометрів від Землі. Це рекордна висота з часів космічної програми «Аполлон», яку проводили з 1961 по 1972 рік.
Місію повністю транслювали у прямому етері. Айзекман та інженерка SpaceX Cара Гілліс по черзі виходили з капсули і виконували маневри над Австралією, Новою Зеландією й Тихим океаном.
«Ми знаємо, що це лише один крок у значно довшій подорожі, і дуже пишаємося бути частиною цього. Вдома в усіх нас багато роботи, але звідси Земля видається ідеальним світом», — зазначив Джаред Айзекман.
За словами керівника Мінцифри, Джаред допомагає нашій країні після початку повномасштабної війни. У 2022 році він уперше долучився до збору Скотта Келлі — через UNITED24 задонатив 100 000 доларів на авто швидкої допомоги.
Нагадаємо, що перша пісня, що пролунала у космосі, була українською: історія Павла Поповича (ВІДЕО).
Як вказує міський голова, шанс аварії на перехресті зі світлофором, який не працює, збільшується на 25%. «Безперебійна робота світлофорів допоможе уникнути аварій і створить безпечні умови для пішоходів»‚ — додав Маркушин.
Роботи виконала підрядна організація «Комплексні інженерні системи». Працівники провели резервні лінії та встановили автоматику. КП «Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”» замовило ці роботи коштом місцевого бюджету.
Нагадаємо, що Київщина отримала мобільні котельні для лікарень і шкіл.
Також ми писали, що «Укрзалізниця» відремонтувала потяг Київської кільцевої електрички (ФОТО).
З допомогою електронного підпису вже давно можна подати документи до школи, купити квитки до театру чи авторизуватися на державних порталах. Команда, що працює над КЕПом, хоче зробити його ще простішим і зручнішим, тому запускає опитування для користувачів.
Українська компанія Uklon може додати до свого застосунка новий сервіс — автобусні перевезення.
Про це в інтерв’ю Forbes розповів співзасновник компанії Сергій Смусь.
Як працюватиме сервіс
Новий формат планують реалізувати як маркетплейс, який об’єднає автобусних перевізників. За словами Смуся, пасажири зможуть обирати перевізників за рейтингами та відгуками інших користувачів, що зробить подорожі зручнішими та надійнішими.
На початку Uklon зосередиться на найпопулярніших маршрутах. Серед закордонних напрямків особливу увагу приділили Польщі, з якої планують почати. З часом компанія розширить перелік напрямків як в Україні, так і за її межами.
Нагадаємо, що український стартап створює кабінет для психологів, щоб оцінювати ментальний стан військових.
Коментарі