Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
s keyp s keyp

Суспільство

Весняний гардероб: ТОП-7 українських брендів, які одягають модно і дешево

Опубліковано

Весна іде, красу несе. А разом з нею мінливу погоду і необхідність оновити гардероб гарним верхнім одягом.

У цій статті розбираємо “шо по чом”, якщо купувати одяг “made in Ukraine”. У деяких виробників ціни, на перший погляд, можуть кусатися, але не варто забувати, що це речі дизайнерські.

Бренд для мандрівників S-Cape

Незвичайний крій одягу та текстура тканини – найперше, що привертає увагу клієнтів до виробів бренду S-Cape.

Бренд S-Cape створює куртки для тих, хто активно подорожує

Молодіжні візерунки, яскраві кольори – те, що поєднується у цих куртках і дощовиках. Крім того, самі сестри-розробниці Оксана та Наталя Свентах позиціонують свої вироби, як “зручні для поїздок”. Адже матеріали підібрані таким чином, щоб людина почувалася в них комфортно і в дощову погоду та вітряну погоду, та в сонячну, теплу. Не доведеться тягнути за собою пів гардеробу у поїздку.

Читайте також: Український бренд випустив купальники із пластику й забутих рибальських сіток

“Наразі ми вдосконалюємо матеріали у напрямку їх водо та вітростійких властивостей, а також ваги та зручності експлуатації, – каже Оксана Свентах, співзасновниця бренду. – Наступні колекції будуть виконані зі 100% нейлону. Цей матеріал відомий своєю легкістю та водостійкістю. Також наші речі є розумними з точки зору конструкції – дощовики згортаються у кишеньку, що не є окремою сумочкою, а є елементом самої куртки. Тобто куртка згортається сама в свою ж кишеньку”.

Речі представлені чоловічою та жіночою лінійками. Вартість курток стартує від 1850 гривень. Бренд S-Cape родом із Рівного, тому найкраще замовляти продукцію через офіційний сайт.

Для прихильників класики – студія Vovk

Шукаєте елегантне кашемірове пальто чи легке з кокетливим тропічним принтом? – Вам сюди. Студія Vovk створює одяг для жінок у класичному стилі. Проте тут звертають увагу і на останні модні тренди.

Студія Vovk пропонує класичний одяг покупцям

Можна знайти верхній одяг без коміра – фасон, який полюбляють носити модниці з шарфами. Чи незвичайний візерунок на тканині, який привертає увагу. Більше того, у модній студії слідкують і за тим, які кольори будуть “на стилі в цьому сезоні”. Тож у їхній палітрі можна знайти пальто кольору м’яти чи стиглої ягоди.

Читайте також: Фабрика на Прикарпатті шиє одяг для європейських брендів

“Ми працюємо як класичний Fast Fashion – з оновленнями в студіях 3-4 рази в тиждень”, – каже співзасновниця бренду Тетяна Семенченко.

Вироби представлені тільки жіночою лінійкою. Ціни на верхній одяг – від 1290 гривень. Бренд має офіційні магазини по Україні, але для зручності можна замовляти і на їхньому офіційному сайті.

Куртки Dasti – для любителів спортивного

Верхній одяг в стилі “спортивний шик” від українського бренду Dasti. У них комфортно пересуватися містом. Зовнішній вигляд курток – урбан.

Читайте також: Королева Йорданії вбралася у костюм українського бренду

Чим цікаві вироби: кольорова палітра, тканина та крій. Можна знайти цікаві парки-дощовики, які підкреслюють стильність при повсякденному носінні. Речі цього бренду на стільки практичні, що дозволяють не добиратися в дощову і вітряну погоду короткими перебіжками від метро до офісу. Деталі захисту і сама тканина розраховані на весняні погодні сюрпризи.

Для курток DASTI використовують спеціальну брудовідштовхуючу тканину

“Щоб зробити парки DASTI абсолютно кращими в усьому, ми поставили спеціально оброблену верхню мембранну тканину, яка водо- та вітрозахисна, дихаюча і брудовідштовхуюча. Це стало завершальною деталлю цілісного образу найтеплішого, легкого і стильного верхнього одягу”, – так позиціонує свої вироби бренд.

Читайте також: Співачка Rihanna стала фанаткою українського бренду

Демісезонні парки на жінок – 2650 гривень, пальто від 2430 гривень. На чоловіків куртки пропонують вартістю від 2800 гривень, пальто продадуть за 2860 грн. Де купити – офіційний сайт в інтернеті, або шоу-рум в Києві на Раїси Окіпної 8.

Пальто Vivalon – шик із Черкащини

У невеликому місті Сміла Черкаської області процвітає модний бренд, який вже близько 18 років забезпечує українців якісними пальтами. Вироби роблять з італійської тканини, у класичному стилі. Крім того, лінійка представлена жіночими розмірами “+сайз”.


Український бренд Vivalon у мас-маркеті позиціонується як класу “люкс”.

“Коротко про наші принципи: тільки натуральна шерсть, німецькі клеючі матеріали та італійська фурнітура. Кожна модель виточується нашим технологом до міліметра, щоб посадка була ідеальною”, – каже про бренд співвласниця Катерина Коломієць.

Читайте також: Благодійність: куди віддати непотрібні речі у Києві

Пальто для жінки обійдеться у 2575 гривень. За чоловічий верхній одяг доведеться викласти від 3175 гривень. За покупками можна відправитися у Києві на “Даринок”, або у магазин “Всі.Свої”. Також є кілька сторінок бренду в інтернеті, у тому числі Instagram. Для любителів “ціну відправили в лс” – є ще й Facebook.

MILHAN – для високих і “+сайз”

Український бренд попіклувався про те, щоб поєднати естетичний зовнішній вигляд, елегантність та практичність верхнього одягу для жінок. Речі представлені у дуже широкій лінійці: від курток та вітровок до кашемірового пальта.

Верхній одяг бренду MILHAN, виробництво якого знаходиться у Харкові, пропонує багато моделей на жінок високого зросту та розміром “+сайз”.

Бренд MILHAN пропонує одяг для високих жінок та “+сайз”

“Особливе місце в розробці і виготовленні наших моделей займає випробування нових видів плащової тканини, які не мають аналогів в Україні. Тканини оброблені протиморозним і водовідштовхувальним просоченням”, – розповідають про свій бренд власники.

Читайте також: Матуся в декреті заснувала бізнес. Успішний кейс із Бахмута

Вартість вітрівок стартує від 650 гривень, утеплені куртки – 1200 грн. Пальто можна придбати за дві тисячі гривень. Де купити? Товар реалізують через сторінки в інтернеті.

Бренд 452’F – куртки із екошкіри

Концептуальний бренд 452’F – родом із Одеси. Чим цікаві – шиють одяг на чоловіків і жінок із екошкіри.

Для чоловіків у лінійці бренду є косухи із італійської екошікри. За такий виріб доведеться викласти… – ціни напишуть в лс :). Також є куртки зроблені з іспанської джинси та парки. Вартість чоловічого одягу стартує від 955 гривень.

Бренд 452’F випускає лімітовані колекції одягу

На жінок парки весняні від 1750 гривень. Пальто можна придбати за 1450 гривень.

Одяг бренду 452’F – лімітований. Тому ймовірність появи на світському заході 10 людей в однакових куртках – мінімальна.

Читайте також: “Антистрінги” для чоловіків: як ветерани зробили бізнес на трусах

Здійснюють доставку по Україні. Мають сторінки у соцмережах Facebook та Instаgram. Мають шоу-рум в Одесі. На примірку і за покупками можна ще відправитися у “Всі.Свої” в Києві.

Бренд Irina Tydnyuk

Верхній одяг в стилі кежуал – вам сюди. Сонячна Одеса багата на дизайнерські витівки, то ж бренд Irina Tydnyuk – родом звідти.

Одяг для жінок – пропонують дизайнерські речі у мінімалістичному стилі. Розробники втілювали в ідею одночасно простоту та вишуканість. Їм вдається балансувати.

Одяг від Irina Tydnyuk купують жінки віком 25-35 років. Речі виконані у мінімалістичному стилі

“Basic Irina Tydnyuk купують дівчата 25-35 років, – так позиціонує свій бренд співзасновниця Ірина Тиднюк. – На маркетах приходять дуже різні люди, і один конкретний образ скласти складно. Багато хто відзначає поєднання дизайну і якості. Тому що найчастіше щось одне з цього шкутильгає. Хвалять ще й те, що одяг не тільки дизайнерський, а й практичний”.

Читайте також: Українка шиє одяг для чотирилапих улюбленців голлівудських зірок

За дощовик доведеться розщедритися на 1900 гривень, пальто – чотири тисячі. Любителі курток мають віддати 3800 гривень. Покупки можна робити на офіційному сайті бренду, у магазині “Всі.Свої” та у шоу-румі в Одесі.

Суспільство

Як у Білозірській громаді повернули за парти понад 600 учнів (ВІДЕО)

Опубліковано

У Білозірській громаді на Черкащині стару шкільну котельню перетворили на безпечне укриття, і тепер понад 600 дітей знову можуть повернутися за парти. Як задля спільної мети у звичайному українському селі об’єдналися батьки, вчителі та сільська рада, дивіться в новому випуску ШоТам!

Однокласники Микола і Дарина бачилися в зумі два роки. А тепер можуть проводити лабораторні дослідження та спілкуватися з учителями офлайн. Адже у Білозірській громаді на Черкащині стару котельню переробили на сучасне укриття.

Дев’ятикласники Микола та Дарина навчалися в одній школі та були хорошими друзями. Але спочатку їх розділив ковід, а потім – повномасштабне вторгнення. 2 роки заняття у дітей проходили онлайн.

“Навчатися дистанційно – це важко, тому що ми ввесь час проводили вдома та не бачили своїх друзів”, – ділиться дев’ятикласник Микола.

Читайте також: Глиняні стіни та сучасна техніка. У Мринській громаді волонтери та місцеві відновили сторічну школу-мазанку

Крім того, дітям було складно самостійно засвоювати нову інформацію. А проводити лабораторні з біології та хімії – просто неможливо.

“І батьки і педагоги розуміли, що два роки дистанційки – це не показник якісної освіти”, – каже директорка школи.

Ходити у місцеву школу діти не могли, бо там не було бомбосховища.

“Ідея мати своє укриття у нас виникла рік тому. Спочатку це була ідея батьків та колективу”, – ділиться директорка.

Місце під укриття знайшли швидко – переобладнали стару котельню. Спочатку батьки прибирали старе вугілля та штукатурили стіни. А коли зрозуміли, що треба залучати професіоналів – звернулися до сільської ради. Там знайшли підрядників і зробили проєкт. А з місцевого бюджету виділили майже 1 000 000 гривень. Тепер Микола і Дарина та понад 600 дітей повернулися у стіни школи.

А на довгий час тривоги для дітей та вчителів є вода та їжа. У громаді вже відкрили 5 укриттів для закладів освіти та культури. Це завдяки злагодженій роботі батьків, вчителів та ОМС.

Нагадаємо, українська військово-медична академія розпочала навчання для слухачів «Офіцерського курсу».

Фото: ШоТам!

Читати далі

Суспільство

У Хмельницькому прикордонники організовують благодійний забіг: як зареєструватися

Опубліковано

27 квітня у Хмельницьку прикордонники організовують благодійний забіг “Сталевий кордон”. Мета забігу зібрати кошти на придбання портативного радіоелектронного засобу протидії безпілотним апаратам (РЕБ) для підрозділу прикордонників.

Про це повідомляє Хмельницька ОВА.

Забіг розпочнеться о 12:00 на перехресті Старокостянтинівського шосе та вулиці Прибузької, для дорослих дистанція три кілометри, а для дітей 500 метрів.

Читайте також: Анонсували проєкт, який буде вчити ветеранів писати та ставити п’єси в театрі

Також учасники благодійного забігу отримають медалі у вигляді гільзи з гравіюванням або дрона з гільзою.

“А кожен учасник дитячої категорії отримає стартовий пакет, що містить дитячу медаль та багато приємних сюрпризів!”, – повідомили в ОВА.

Для того, щоби стати учасником забігу необхідно зареєструватися за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми пояснювали, як ветерану безоплатно здобути нову професію або спеціальність.

Фото: Хмельницька ОВА

Читати далі

Суспільство

У застосунку Signal запущено інформативний чат-бот для військовослужбовців та членів їхніх родин

Опубліковано

Створено інформаційний чат-бот у застосунку Signal для військовослужбовців та членів їхніх сімей за номером +380631087206. Наразі цей застосунок працює у тестовому режимі.

Про це повідомляють Сили територіальної оборони ЗСУ.

Чат-бот містить інформацію, яка була зібрана шляхом аналізу діючої нормативно-правової бази командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, а також аналізу сотень звернень військовослужбовців та їхніх родин.

Читайте також: Як ветерану безоплатно здобути нову професію або спеціальність?

Крім того, користувачі чат-бота можуть залишити свої повідомлення, які будуть оброблені відповідно до чинного законодавства України, повідомили в командуванні.

Довідково: з 26.02.2022 року в командуванні Сил територіальної оборони ЗСУ успішно функціонує гаряча лінія, яка інформує, консультує та опрацьовує звернення від військовослужбовців та членів їхніх родин. Лінія працює щоденно з 08:00 до 20:00 за номером 0 800 507 028.

Нагадаємо, Україна взяла участь у кібернавчанні НАТО.

Фото: АрміяІнфо

Читати далі