Економіка
Співачка Rihanna стала фанаткою українського бренду
Подружжя Даша та Рома Партем з Черкас створили бренд аксесуарів “Partem”, який виборов прихильність Європи та Японії. А ще їхні сумочки придбала собі американська співачка Rihanna.
Ці сумочки експортують у Європу та Японію за 400 – 7500 грн. Але в українських магазинах стильну дивину не знайти. Бренд аксесуарів «Partem» створила сім’я молодих черкащан. Почали з того, що пошили один одному гаманці і зрозуміли, що це справа їхнього життя. Подібні речі захотіли отримати їхні друсі – так і все почалося. Перші аксесуари продавали по 100 гривень через соцмережі.
Даші та Ромі довелося вивчати маркетинг та пізнавати тонкощі бізнесу. Під офіс вони переобладнали свою київську квартиру і взяли ще одного працівника – Васю. Утрьох вони можуть пошити до 25 сумок на месяц.
Саме завдяки напруженій праці вони досягли успіху. Сумочки “Partem” брали участь у Ukrainian Fashion Week, де їх і пригледіла собі відома співачка Ріанна. Даша та Рома мріють, аби їхні сумочки стали відомими і в Україні.
Економіка
Підсумки після тестування
Як отримати кешбек
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми.
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
- У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат.
Програма «Національний кешбек»
Коментарі
Економіка
Коментарі
Економіка
Україна до кінця року отримає нове обладнання, яке забезпечить додаткові потужності розподіленої генерації на більш ніж 1 ГВт.
Про це повідомляє Міністерство енергетики.
Деталі
- Енергетики вже працюють над тим, щоб швидко змонтувати і підключити це обладнання до мережі.
- Хоча не все обладнання встигнуть підключити до кінця року, планується додати не менше 1 ГВт нових потужностей.
Читати також: Іноземні благодійники залучили 1,75 мільярда доларів для підтримки українських фермерів
До цього процесу долучені як приватні компанії, так і державні підприємства. Уряд створив сприятливі умови для інвестицій та спростив дозвільні процедури, щоб прискорити розвиток розподіленої генерації.
Нагадаємо, що Україні передали 435 мільйонів доларів на покращення зв’язку та інтернету.
Фото: Freepik.
Коментарі