Суспільство
В Україні висадили мільйонне дерево у рамках проєкту Greening of the Planet
У суботу, 10 квітня, по всій території України та у 100 країнах світу пройшла Акція «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» у рамках глобального екологічного проєкту Greening of the Planet.
Про це повідомили у пресслужбі екологічного проєкту «Озеленення планети»
Мета проєкту
Ціллю Greening of the Planet є привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу.
Як відбувалася акція?
Кожна область України та іноземні країни вибрали для себе певні види дерев, які притаманні саме їхнім регіонам/країнам і присвятила їх висадження героям війни, темі миру, дружби, родині і відновленню занедбаних зон відпочинку.
Читайте також: Екологія в Інстаграм: шість українських екоблогерів
У Київській області основна локація по висадженні іменних дерев представників влади, дипломатів іноземних країн, організаторів, національних партнерів та інфлюенсерів проєкту «Greening of the Planet» розміщувалась у лісосмузі в Пущі-Водиці.
Читайте також: Екотовари руками незрячих. Історія вінницького підприємства «КлубОк»
Там на території лісу організатори забезпечили онлайн-зв’язок з іншими областями України та іноземними країнами, які також сьогодні висаджували дерева.
Час від часу кожен співорганізатор виходив в ефір, під час якого розповідав і показував, як проходить реалізація Акції у їхній місцевості. Все це транслювалось на великому екрані.
Паралельно між онлайн-включеннями з певними відрізками в часі та з дотриманням всіх карантинних вимог у лісі висаджували іменні дерева представники влади, учасники бізнес-клубів «CEO Club Ukraine» та «Business Woman Club». Дипломати висадили Дипломатичну алею, партнери – Партнерську, а блогери – Алею інфлюенсерів.
Читайте також: Як створювався потужний екопроєкт «Україна без сміття» (ВІДЕО)
Мільйонним деревом стала ялинка.
Нагадаємо, в Україні стартував Всеукраїнський екоконкурс «Мішечок».
Як ми повідомляли раніше, німецька компанія інвестує 130 млн грн у будівництво сміттєпереробного заводу на Рівненщині.
Усі фото: greeningplanet.org.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі