Суспільство
У застосунку Reface можна приміряти портрети українських науковиць
У мобільному застосунку Reface (із заміни облич на відео та зображеннях) з’явилася серія портретів українських науковиць.
Про це ШоТам повідомили у пресслужбі STEM.
Зазначається, що завдяки благодійному освітньому проєктові STEM is FEM та всесвітньо відомому стартапу Reface — всі охочі зможуть приміряти на себе образ відомої української вченої.
Співпраця STEM is FEM та Reface відбувається в межах унікального освітнього проєкту «Наука — це вона».
Проєкт STEM is FEM реалізовує за підтримки ООН Жінки в Україні та Дитячого Фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) в межах глобальної кампанії «Покоління рівності».
Завдання ініціативи
Мета проєкту — через історію здобутків українських жінок-учених зацікавити та надихнути молодих дівчат із різних куточків України обирати STEM-професії. А ще — спростувати міфи та стереотипи про те, що наука — «нежіноча» справа.
Читайте також: Тест: Який з вас філолог?
Тепер, завдяки співпраці STEM is FEM із Reface, кожен охочий може уявити себе математикинею, орнітологинею, фізикинею чи нейроморфологинею. Та навіть побачити себе в образі наукової зірки, замінивши її обличчя на власне.
Знайти портрети в додатку можна за пошуковим запитом “Наука – це вона”.
Відомий на весь світ застосунок Reface, що підкорив топи AppStore та Google Play, випередивши Netflix, Amazon і Tik Tok, дозволяє спробувати себе в найрізноманітніших амплуа.
Читайте також: Навчила верховинців сортувати сміття. Як завдяки Яніні Лучейко очищується карпатське село
Завантаживши застосунок, можна змінювати обличчя на фото, відео та GIF, бачити себе в ролі відомих митців, виконавців, акторів і, віднедавна, науковиць, а також створювати власні меми.
Тепер своє обличчя можна приміряти не лише на Бейонсе чи Дейнеріс, а й на Олену Ванєєву чи Наталю Атамась. Точніше, на їхні портрети, майстерно виконані відомими українськими ілюстраторами для проєкту «Наука — це вона»: Сергієм Майдуковим, Анною Іваненко, Ольгою Дехтярьовою та Євгенею Полосіною.
Завдяки команді Reface проєкт STEM is FEM вийшов на новий рівень — дівчата отримали ще одне джерело натхнення, щоб обирати для себе STEM-професію. Бо ж усі знають, щоб досягти успіху, треба його візуалізувати.
Про проєкт
Арт проєкт «Наука — це вона» триває. 10 червня 2021 року команда проєкту проведе благодійний аукціон, на якому можна буде придбати оригінали портретів 12 українських науковиць у вигляді криптоарту. Кошти, отримані з продажу, передадуть на освітній грант переможниці конкурсу есе про науковиць. Далі виставка мандруватиме всією Україною. Не проґавте шанс стати частиною цієї масштабної кампанії. Слідкуйте за оновленнями на сторінках STEM is FEM.
Читайте також: Кількість жінок в українському IT зросла в три рази: дослідження
Нагадаємо, оголосили прийом заявок жіночих стартапів на Women’s Pitch Day.
Як ми повідомляли раніше, в Україні створили веб-платформу для розвитку жінок за сприяння USAID.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі