Економіка і бізнес
Крюківський завод готовий до серійного виробництва вагонів-платформ
Крюківський вагонобудівний завод готується до серійного виробництва нових вагонів-платформ моделей 13-7138 та 13-7138-01 – рішення ухвалила міжвідомча комісія.
Про це повідомили у пресслужбі заводу.
Що вирішила міжвідомча комісія
Підсумкова ухвала комісії дозволяє підприємству за наявності замовлень приступити до серійного випуску 60-футових платформ моделей 13-7138 та 13-7138-01. Вони призначені для перевезення великотоннажних контейнерів і колісної техніки, що не вимагають захисту від атмосферних опадів.
Читайте також: «Тварини летять до нас через паркан». Як живе найбільший в Україні притулок для тварин
Наступний крок реалізації даного проєкту – підготовка матеріалів за результатами виконаних робіт щодо вагонів-платформ моделей 13-7138 та 13-7138-01 для розгляду на черговому засіданні експертної групи Комісії вагонного господарства у грудні поточного року. Ця комісія має вивчити надані матеріали і прийняти рішення про внесення вагонів-платформ моделей 13-7138 та 13-7138-01 до довідника «Моделі вантажних вагонів» із правом курсування у міжнародному сполученні.
Чим наша платформа краща за інші
Зазначається, що на заводі працювали з урахуванням попиту на контейнерні перевезення. Розробляли модельний ряд вагонів-платформ для перевезення багатотоннажних вантажів. Результатом цієї колективної роботи команди ПАТ «КВБЗ» стали дві моделі платформ для перевезення контейнерів різної величини і ваги довжиною від 20 до 45 футів.
Про вагон
Дослідний зразок вагона-платформи, виготовлений у складально-зварювальному цеху корпусу пасажирського вагонобудування, пройшов повний комплекс попередніх та приймальних випробувань. Проводили їх спеціалісти випробувального центру КВБЗ та Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна. Висновки експертів свідчать про його відповідність технічним вимогам та державним стандартам щодо вантажного залізничного транспорту.
Читайте також: Час планувати! Шість незвичайних планерів від українських брендів
Серед особливостей, що вирізняють ці вироби серед подібних, варто назвати те, що міцності й витривалості рамі вагона надають виготовлені з високоякісних матеріалів за оригінальними кресленнями наших спеціалістів базові елементи конструкції. Рама, кузов, автоматичне гальмо колодкового типу, гальмо для стояння, автозчіплювальні пристрої з поглинальними апаратами й візки власного виробництва, підніжки й поручні для складача поїздів – усі елементи вагона-платформи поєднані у виробі таким чином, щоб зробити його експлуатацію максимально зручною і довготривалою.
Читайте також: Запускаєте стартап? Чотири простих запитання, відповіді на які допоможуть проєкту злетіти
Нагадаємо, Крюківський завод завершив капремонт електропоїзда «Тарпан».
Як ми повідомляли раніше, показали випробування нового українського дизель-поїзда.
Усі фото: kvsz.com.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі