Суспільство
У столиці розкажуть, як підготуватися до фестивалю Burning Man і вижити в пустелі
У Києві проведуть лекцію, на якій розкажуть, як підготуватися та взяти участь у щорічному 8-денному фестивалі Burning Man, що цьогоріч стартує 30 серпня і відбуватиметься до 7 вересня в американській пустелі Блек-Рок, штат Невада.
Про це пише Gloss.ua.
Зазначається, що цього року основною тематикою стане – «Мультивсесвіт».
Це фестиваль не так про музику, а про культуру і самовираження загалом.
На безлюдній території можна зустріти неймовірні зразки сучасного мистецтва з усього світу.
Якщо ви давно мріяли відвідати фестиваль, але не знаєте, як підготується і чого очікувати, то вам напевно буде цікаво відвідати лекцію від Ukrainian Burners.
Читайте також: На які українські фестивалі варто поїхати в лютому
Організатори на своїй сторінці в Facebook обіцяють розповісти на зустрічі:
- як купити квиток на Burning Man;
- міфи і правду про американську візу,
- а також, що обов’язково потрібно взяти з собою і до чого варто готуватися вже сьогодні.
Окремою підтемою зустрічі стане важливість костюмів і подарунків на Burning Man; що таке Кемп, які вони бувають і як їх знайти, а також досвідчені учасники фестивалю поділяться тим, як вижити в пустелі і стати частиною Куренівка camp в цьому році.
Окрім того, ви дізнаєтеся про ціни на подорож, проживання, їжу і розваги на Burning Man.
За легендою, фестиваль заснували двоє чоловіків Ларрі Харві і Джеррі Джеймс, які в 1986 році спалили на пляжі в Сан-Франциско дерев’яне опудало.
Воно мало вигляд людини з собакою, а спалити його вирішили, як акт радикального самовираження через нерозділене кохання.
Лекція пройде 8 лютого о 18.00 в Палаці Культури Куренівка (вулиця Костянтинівська, 73). Участь безкоштовна.
Довідка
Burning Man – щорічний восьмиденний фестиваль незалежного мистецтва, що відбувається в США, штат Невада, в пустелі Блек-Рок.
Початок відбувається о першій хвилині останнього понеділка серпня. Останній день припадає на День Праці, офіційне свято, що відзначається в США в перший понеділок вересня, вихідний день для більшості організацій.
Кульмінація відбувається в суботу після заходу сонця, коли спалюють величезну дерев’яну статую людини. Кожного року встановлюється нова тема фестивалю.
Самі організатори визначають подію як експеримент зі створення спільноти радикального самовираження, яка у цьому повністю покладається тільки на себе. На тиждень в пустелі встановлюються твори сучасного мистецтва.
Читайте також: Подорож під землю: 8 українських печер, які варто відвідати
Деякі з них спалюються творцями до закінчення Burning Man. Територія фестивалю вільна від грошей і продажів, тому про харчування, житло та інші потреби учасники дбають самі. Після фестивалю учасники прибирають всі сліди свого перебування, а його місцерозташування в пустелі рік за роком змінюється.
Нагадаємо, на Закарпатті пройде гастрономічний фестиваль “Ужгородська Палачінта-2020”.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі