Суспільство
У Києві з’явився новий сквер з артоб’єктами (ФОТО)
У Києві на вулиці Алматинській у Дніпровському районі відкрили сучасний сквер, облаштований за підтримки меценатів. Зелену зону загальною площею майже один гектар прикрашають 60 дерев, понад 200 кущів, близько тисячі злаків та декоративних трав.
Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Оздобою нового скверу стали артоб’єкти сучасного українського митця Петра Антипа.
Роботи з облаштування скверу на вулиці Алматинській тривали близько трьох місяців. За цей час працівники КП УЗН Дніпровського району вирівняли територію площею 0,8 га, видалили порослі та розчистили зарості, влаштували освітлення та полив, встановили паркан, лави та урни, здійснили озеленення.
Читайте також: Від прокурорки до майстрині. Історія засновниці бренду La Chica, яка навчає українок вишивки прикрас
Нову зелену зону прикрашають ліквідамбри смолоносні, вишні дрібнопильчаті, клени Фрімана, платани іспанські, сосни гірські, спіреї, туї, магнолії та інші зелені насадження. На території скверу встановлені скульптури «Скіфська Діана» та «Пам’ятник каменю» українського митця Петра Антипа.
Читайте також: Замість городу – піксель. Пенсіонерка МВС пильнує рідну Чернігівщину та підтримує військових
«Сквер облаштовано за позабюджетні кошти. Фінансування всіх робіт взяла на себе фармацевтична компанія, що розташована в тому районі. Цей сквер стане своєрідним зеленим простором, у якому мешканці можуть гуляти, займатись спортом та організовувати різноманітні заходи. Особливо зараз, попри все, необхідно дбати про покращення екологічної ситуації у столиці. Створення нових парків і скверів є невід’ємною складовою захисту нашого довкілля», – йдеться у повідомленні.
Основним меценатом облаштування скверу виступила група фармацевтичних компаній «Кусум». Підтримку в озелененні надали розсадник рослин «Наталіс» та компанія «Флорекс Україна». Участь у відкритті скверу взяв Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні пан Харш Кумар Джейн.
Нагадаємо, у Києві планують назвати сквер на честь українського вченого Ігоря Козловського.
Також ми повідомляли, що на території Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського відкрили сквер Авіації та скульптурну композицію, присвячену авіаторам КПІ.
Фото: kyivcity.gov.ua.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі