Суспільство
Причина №8, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо волонтерів і надихаємо на добрі вчинки
Зробити суспільство кращим може навіть одна добра справа. А волонтери здатні і країну врятувати. Українці знають це як ніхто. Під час Революції Гідності, анексії Криму і війни на Донбасі волонтери були у перших рядах підтримки тих, хто цього потребує. Тепер вони допомагають боротися з поширенням коронавірусу і роблять неможливе, щоб забезпечити необхідним лікарів.
Ми у #ШоТам хочемо, щоб добрі справи не ховалися за зайвою скромністю. Є дуже багато українців, які витрачають свій час, сили і гроші на те, щоб змінити суспільство. Серед них дорослі і діти. Вони не претендують на славу, зарплату чи визнання. Тому ми хочемо, щоб про них знало все більше людей. Адже добро – надихає! Щоб і далі розповідати історії про добрі вчинки, нам теж потрібна ваша підтримка – фінансова. Оформіть платну підписку на 29.99 грн, 49.99 грн чи 99.99 грн. Зробити це можна за посиланням. Ми продовжимо розповідати про волонтерів та добрі справи, які вражають і надихають.
Українці допомагають військовим, лікарям, сиротам, безхатькам, створюють притулки для тварин. І це далеко не повний перелік. Познайомтеся з декількома людьми та ініціативами, про які ми вже розповіли у ШоТам. Ми від них просто в захваті! А ви?
Ось тут зібрали варіанти благодійних ініціатив, куди можна приєднатись у такий складний період.
Чужа старість мені не байдужа. З такою ідеєю в Івано-Франківську заснували унікальний проект для самотніх мешканців геріатричного пансіонату.
Шестеро активісток зі Львова об’єднались і створили благодійну ініціативу “Hair for Share“, щоб допомогти онкохворим дітям, які втратили своє волосся внаслідок хіміотерапії. Вже майже тисяча дівчат та хлопців з усіх куточків України подарували їм своє волосся для виготовлення перук.
Історія проєкту Starenki. Це благодійна некомерційна соціальна ініціатива, мета якої – допомога самотнім людям похилого віку в їх складних життєвих обставинах. Небайдужі дівчата об’єднались, щоб допомогти самотнім стареньким продуктами та підтримкою.
“Мудрий тесля” – це дитяча майстерня для хлопчиків, які ростуть без батька. А заснував її переселенець з Луганська Віталій Андрієць. Чоловік сам ріс без батька в домі і як ніхто знає, як це бути маленьким хлопчиком без батьківської любові. Тому вирішив безкоштовно допомагати хлопцям переживати важкі часи, а теслярство, на його думку, є найкращим способом підготуватись до дорослого життя.
Василь Закревський ще в дитинстві втратив зір, і зараз намагається робити все для того, щоб залучити незрячих людей у соціум. Для цього він створив організацію, а також відкрив перший в Україні масажний салон “Health in touch“, де працевлаштовує людей з вадами зору.
У цьому матеріалі розповідаємо про незвичайні притулки для бездомних тварин в Україні.
У Києві працює багато благодійних організацій, які можуть дати речам друге життя. Більше того, деякі проекти екологічного спрямування, тож мають на меті навчити суспільство розумному споживанню – пропонують купити вживані речі.
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
На головній сторінці #ШоТам у верхньому правому кутку натискайте кнопку “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед.
Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші.
Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Нагадаємо, що цьогоріч Яна брала участь у всесвітньо відомому Бостонському марафоні. Вона пробігла на ротезах пробігла відстань у 5 кілометрів і втілила мрію пораненого воїна. Дівчинка зібрала понад 500 000 гривень на протез для військового.
Фото: «Шахтар»
Коментарі