Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Причина №8, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо волонтерів і надихаємо на добрі вчинки

Опубліковано

Зробити суспільство кращим може навіть одна добра справа. А волонтери здатні і країну врятувати. Українці знають це як ніхто. Під час Революції Гідності, анексії Криму і війни на Донбасі волонтери були у перших рядах підтримки тих, хто цього потребує. Тепер вони допомагають боротися з поширенням коронавірусу і роблять неможливе, щоб забезпечити необхідним лікарів.

Ми у #ШоТам хочемо, щоб добрі справи не ховалися за зайвою скромністю. Є дуже багато українців, які витрачають свій час, сили і гроші на те, щоб змінити суспільство. Серед них дорослі і діти. Вони не претендують на славу, зарплату чи визнання. Тому ми хочемо, щоб про них знало все більше людей. Адже добро – надихає! Щоб і далі розповідати історії про добрі вчинки, нам теж потрібна ваша підтримка – фінансова. Оформіть платну підписку на 29.99 грн, 49.99 грн чи 99.99 грн. Зробити це можна за посиланням. Ми продовжимо розповідати про волонтерів та добрі справи, які вражають і надихають.

Українці допомагають військовим, лікарям, сиротам, безхатькам, створюють притулки для тварин. І це далеко не повний перелік. Познайомтеся з декількома людьми та ініціативами, про які ми вже розповіли у ШоТам. Ми від них просто в захваті! А ви?

Ось тут зібрали варіанти благодійних ініціатив, куди можна приєднатись у такий складний період.

Чужа старість мені не байдужа. З такою ідеєю в Івано-Франківську заснували унікальний проект для самотніх мешканців геріатричного пансіонату. 

Шестеро активісток зі Львова об’єднались і створили благодійну ініціативу “Hair for Share“, щоб допомогти онкохворим дітям, які втратили своє волосся внаслідок хіміотерапії. Вже майже тисяча дівчат та хлопців з усіх куточків України подарували їм своє волосся для виготовлення перук.

Історія проєкту Starenki. Це благодійна некомерційна соціальна ініціатива, мета якої – допомога самотнім людям похилого віку в їх складних життєвих обставинах. Небайдужі дівчата об’єднались, щоб допомогти самотнім стареньким продуктами та підтримкою. 

“Мудрий тесля” – це дитяча майстерня для хлопчиків, які ростуть без батька. А заснував її переселенець з Луганська Віталій Андрієць. Чоловік сам ріс без батька в домі і як ніхто знає, як це бути маленьким хлопчиком без батьківської любові. Тому вирішив безкоштовно допомагати хлопцям переживати важкі часи, а теслярство, на його думку, є найкращим способом підготуватись до дорослого життя.

Василь Закревський ще в дитинстві втратив зір, і зараз намагається робити все для того, щоб залучити незрячих людей у соціум. Для цього він створив організацію, а також відкрив перший в Україні масажний салон “Health in touch“, де працевлаштовує людей з вадами зору.

У цьому матеріалі розповідаємо про незвичайні притулки для бездомних тварин в Україні.

У Києві працює багато благодійних організацій, які можуть дати речам друге життя. Більше того, деякі проекти екологічного спрямування, тож мають на меті навчити суспільство розумному споживанню – пропонують купити вживані речі.

Як підтримати ШоТам?

Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів: 

  • 29.99 гривень
  • 49.99 гривень
  • 99.99 гривень.

Це щомісячний платіж, який стягується автоматично. 

На головній сторінці #ШоТам у верхньому правому кутку натискайте кнопку “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.

Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед. 

Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші.

Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, FacebookYouTube!

Коментарі

Суспільство

Друкарня «Фактор-Друк» відновлює свою роботу

Опубліковано

У Харкові відновлює роботу друкарня «Фактор-Друк», яку росіяни зруйнували 23 травня ракетним обстрілом.

Про це повідомляють у сюжеті «Радіо Свобода».

Наразі друкарня готує підручники до нового навчального року та набирає на роботу нових співробітників. Але «Фактор-Друк» поки не може провести повний цикл виготовлення книжок. Тому надруковані книжки передають іншим друкарням, аби ті зробили обкладинки й передали у магазини та школи.

«Зараз основне, що ми можемо, — це друкувати. Ми друкували “Історію України“, Всесвітню історію, Фізику, Мистецтво, взагалі багато підручників. До цього був 7 клас, а зараз ми друкуємо 1–2 клас», — розповіла генеральна директорка друкарні Тетяна Гринюк.

Читайте також: Україна вперше візьме участь у Міжнародному книжковому ярмарку «Liber» в Іспанії

Вона додає, що основне влучання було в палітурний цех, який знищили. Та зараз уже провели демонтажні й монтажні роботи та відновили дах, стелю і стіни.

Нових співробітників друкарні допомагали вчити колеги з інших підприємств. Вони навчали працівників та давали їм можливість стажуватися, аби ті були готовими до роботи у «Фактор-Друк».

Нагадаємо, що редакція ШоТам готувала добірку своїх улюблених книжок від видавництва Vivat, яке входить до холдингу «Фактор», як і сама друкарня.

Фото: Pixabay

Коментарі

Читати далі

Суспільство

«Шахтар» придбав квартиру для родини, яка постраждала від ракетного удару в Краматорську (ВІДЕО)

Опубліковано

Футбольна команда «Шахтар» придбала квартиру для родини 3-річної Яни Степаненко, яка постраждала під час ракетного удару по вокзалу Краматорська. Тоді Наталя Степаненко — мама двійні — втратила ліву ногу, а її дочка Яна — обидві нижні кінцівки.

Їхню історію дивіться у відео ШоТам.

Після року реабілітації у США родина повернулася до України. І завдяки футболістам «Шахтаря» має новий дім.

На новосілля до сім’ї завітав капітан «Шахтаря» Тарас Степаненко. Він передав їм особливий подарунок — шарф «гірників», який воїни ЗСУ врятували з одного з будинків у рідному для сімʼї Степаненків селищі Нью-Йорк на Донеччині.

Фото: ШоТам

Нагадаємо, що цьогоріч Яна брала участь у всесвітньо відомому Бостонському марафоні. Вона пробігла на ротезах пробігла відстань у 5 кілометрів і втілила мрію пораненого воїна. Дівчинка зібрала понад 500 000 гривень на протез для військового.

Фото: «Шахтар»

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Готель «Україна» у центрі Києва продали за 2,5 мільярда гривень

Опубліковано

18 вересня завершився перший аукціон в рамках великої приватизації. За 2,5 мільярда гривень продали готель «Україна» у Києві.

Про це повідомили у Фонді державного майна України.

На торги виставили 4-х зірковий готель «Україна», який має 14 поверхів, 363 номери та 6 конференц-залів. Організатором аукціону став Фонд державного майна України. Стартовою ціною аукціону був 1 мільярд гривень.

Читайте також: Цифра дня: скільки податків сплатила IT-сфера в Україні з 2022 року

Переможець аукціону

Переможцем торгів стало ТОВ «Ола Файн», яке заснували у 2021 році. Основний вид його діяльності, за даними YouControl, — це надання в оренду й використання нерухомого майна. Розмір статутного капіталу компанії — 768 тис. грн. Її власником є підприємець Максим Кріппа.

Нагадаємо, що у Києві перейменують вулицю на честь Богдана Ступки.

Фото: Фонд державного майна України

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 тижні тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство4 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство2 місяці тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...