Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
imgonline com ua resize qtbob31mttp1bzq imgonline com ua resize qtbob31mttp1bzq

Суспільство

Натуральний присмак літа: 5 виробників крафтового морозива в Україні

Опубліковано

Ринок морозива створив нових локальних гравців, які роблять унікальний крафтовий продукт з незвичайними смаками, чи то сир з пліснявою, чи то текіла.

Разом з тим, таке морозиво виготовлене з натуральних компонентів з мінімальним вмістом цукру. Тому навіть перед відпусткою на море, можна сміливо його їсти і не боятись набрати зайві кіло. Де ж купити таке морозиво? Ми зібрали для вас підбірку українських виробників.

Обережно, під час читання можуть текти слюни 🙂

Mr. Pops

Морозиво Mr. Pops є улюбленим смаколиком хіпстерів. Яскравий пломбір на паличці вже давно поселився на просторах Інстаграму.

Морозиво виготовлене з натуральних інгредієнтів формату “попсікл”. Це щось середнє між пломбіром та десертом на паличці.

Mr. Pops пропонує любителям морозива незвичайні смаки. Це і фруктово-ягідні – манго, малина, груша, смородина, цитрус, і десертні – несквік, лимонний чизкейк, іриска, вегетаріанський полуничний сорбет. А справньою фішкою є морозиво з японським чаєм матча та ескімо з сиром дорблю.

Читайте також: На Полтавщині відкриють майстерню для крафтових виробників

Засновниками Mr. Pops є три приятелі з Дніпра Дмитро Стародубов, Юрій Кондратенко, Денис Антипов. Вони є першими в Україні виробниками натурального крафтового морозива на паличці, тому не хочуть, що їх продукт став мас-маркетом.

Де купити: морозиво можна скуштувати у Києві, Дніпрі та Вінниці. З повним списком адрес можна ознайомитись тут.

Ціни: від 50 гривень

Умка

Домашнє морозиво від італійського кондитера Андреа – це справжня насолода. Зроблене на основі молока, фруктів та ягід. Власником є В’ячеслав Шестаковський.

Крім класичних видів, пропонують морозиво з сиром з пліснявою, лохиною, ромом та родзинками, мандаринове. Також тут є сорбети – вони можуть бути винними, гранатовими.

Читайте також: У Краматорську роблять солодощі за рецептом 18 століття

А як вам ідея замість пляшечки пиво скуштувати пивний сорбет від Умки?

Компанія Шестаковського має ще одну фішку – веганське морозиво на соєвому молоці з ароматною ваніллю та шоколадом. А також є доставка по місту.

Де купити: вул. Костьольна, 6; вул. Хорива, 25 в Києві. Також є точки на Всі.Свої, Чашка Espresso Bar , Кав’ярня Кориця.

Ціни: одна кулька морозива коштує від 3 до 40 гривень залежно від смаку. Можна купити відерко морозива за 200-300 гривень.

Gelarty

Київський виробник Массимо Джеларті – це псевдонім підприємця Максима Голубева, що виробляє виключно натуральне морозиво. Якщо це персик-горгонзола, то це справжній фрукт і справжній сир.

Вони змішують натуральні інгредієнти на очах у гостя, а потім все це заморожують рідким азотом. А славетні роли з морозива готують прямо на крижаному столі.

Gelarty пропонує авторське італійське морозиво джелато, без цукру та алкогольне морозиво. Тут роблять з морозива суші, бургери, десерти та піцу, а також доповнюють ним салати, пасти, м’ясо та інші перші і основні страви. Ви б повечеряли філе яловичини з пікантним вишневим морозивом?

Читайте також: Як волинська журналістка виробляє унікальні ласощі з квітів

Де купити: Київ, Харків, Тернопіль, Одеса, Хмельницький, Вінниця, Львів, Черкаси, Рівне – тут можна купити морозиво в супермаркетах. А студія морозива з рестораном знаходиться у Києві у ТРЦ Лавіна.

Ціна: від 80-350 гривень за авторське морозиво, в середньому 200 гривень за бургери, 120 гривень за суші.

La Gelateria Italiana

Власниками La Gelateria Italiana є Анатолій Михайловський, Михайло Негров, Інна Шаламай. Компанія була створена у 2005 році групою італійських бізнесменів та професіоналів-технологів.

Спочатку починали як виробники традиційного італійського джелато, а згодом розширились в асортименті. Також зараз розвивають франчайзингову мережу кафе.

Читайте також: Кондитерка в стилі джазу: як одесит експортує пряники

La Gelateria Italiana пропонує насолодитись апельсиновим, банановим, м’ятним, фісташковим, кокосовим морозивом, а також сорбетом зі смаком лимону, вишні та грейпфруту.

Де купити: морозиво можна скушувати у ресторанах Il Molino, Сушия, BeFresh, Кофе Хаузе, Мясторії. З повною картою місць можна ознайомитись на сайті компанії.

Vital Ice

Компанія Vital Ice виробляє натуральне морозиво без консервантів, шкідливих жирів, штучних барвників та ароматизаторів. Продукція вироблене з свіжого фермерського молока та вершків, а також натуральних соковитих фруктів.

Vital Ice позиціонує себе як корисне морозиво, тому що містить про- і пребіотики, а також збагачене вітамінним комплексом.

Компанія пропонує скуштувати різні смаки морозива: банан, полуниця з вершками, шоколад, смородина, фісташка, кокос та крем-брюле.

Де купити: поласувати морозивом можна в магазинах і кафе Полтави, Києва, Дніпра та Кременчуга. Більше адрес дивіться на сайт компанії.

Суспільство

Українські полярники показали захід сонця в Атлантичному океані: неймовірні фото

Опубліковано

Українські вчені показали як заходить сонце в Атлантичному океані.Фото полярники зробили з українського науково-дослідницького криголама “Ноосфера”. На них видно небо з безліччю кольорів: фіолетовий, синій, сірий, блакитний, рожевий, помаранчевий, червоний, жовтий.

Про це розповіли в Національному антарктичному науковому центрі.

Наш Киев

“Цього сезону “Ноосфера” проробила вже великий шлях. 17 листопада 2023 року судно вийшло з порту Кейптауна (ПАР) до крижаного континенту. Тоді було доставлено вантажі та експедиції до станцій “Арцтовський” та “Академік Вернадський”. Відтак судно прийшло до чилійського порту Пунта-Аренас, звідки знову вирушило до Антарктики 15 березня”, — розповідають науковці. 

Читайте також: 7 книжок від українських військових та журналістів, які побували на передовій: про війну, любов та сімʼю

Далі 13 квітня флагман вчергове пришвартувався в Чилі. Він привіз на “велику землю” зимівників попередньої 28-ї експедиції та сезонну експедицію. Після цього “Ноосфера” знову вирушила в Антарктику, щоб забезпечити ротацію полярників на “Арцтовському”.

Наш Киев

Нагадаємо, українська військово-медична академія розпочала навчання для слухачів «Офіцерського курсу».

Фото: Національний антарктичний науковий центр.

Читати далі

Суспільство

Мій голос відбудовує: на Євробаченні 2024 оголосили збір на відбудову гімназії, деталі

Опубліковано

Євробачення UNITED24. Об’єдналися для збору на відбудову української гімназії. Загальна сума збору складає 10 000 000 грн. Ці кошти спрямують на відбудову Великокостромської гімназії, яку зруйнувала російська ракета.

Про це повідомляє Дія.

У Дії зауважили, що на донаторів чекають бонуси:

  • Зробите внесок від 100 гривень? Зможете долучитись до розіграшу персонального відеозвернення від alyona alyona і Jerry Heil.
  • Зробите переказ на збір з використанням українських карток Visa? Ваш донат буде подвоєно! А кількість внесків від однієї людини необмежена.

Читайте також: Як виглядає головна сцена Євробачення 2024: у мережі з’явилися фото

Підтримати збір від alyona та Jerry Heil можна за посиланням.

Нагадаємо, у Хмельницькому прикордонники організовують благодійний забіг.

Фото: Дія

Читати далі

Суспільство

Як у Білозірській громаді повернули за парти понад 600 учнів (ВІДЕО)

Опубліковано

У Білозірській громаді на Черкащині стару шкільну котельню перетворили на безпечне укриття, і тепер понад 600 дітей знову можуть повернутися за парти. Як задля спільної мети у звичайному українському селі об’єдналися батьки, вчителі та сільська рада, дивіться в новому випуску ШоТам!

Однокласники Микола і Дарина бачилися в зумі два роки. А тепер можуть проводити лабораторні дослідження та спілкуватися з учителями офлайн. Адже у Білозірській громаді на Черкащині стару котельню переробили на сучасне укриття.

Дев’ятикласники Микола та Дарина навчалися в одній школі та були хорошими друзями. Але спочатку їх розділив ковід, а потім – повномасштабне вторгнення. 2 роки заняття у дітей проходили онлайн.

“Навчатися дистанційно – це важко, тому що ми ввесь час проводили вдома та не бачили своїх друзів”, – ділиться дев’ятикласник Микола.

Читайте також: Глиняні стіни та сучасна техніка. У Мринській громаді волонтери та місцеві відновили сторічну школу-мазанку

Крім того, дітям було складно самостійно засвоювати нову інформацію. А проводити лабораторні з біології та хімії – просто неможливо.

“І батьки і педагоги розуміли, що два роки дистанційки – це не показник якісної освіти”, – каже директорка школи.

Ходити у місцеву школу діти не могли, бо там не було бомбосховища.

“Ідея мати своє укриття у нас виникла рік тому. Спочатку це була ідея батьків та колективу”, – ділиться директорка.

Місце під укриття знайшли швидко – переобладнали стару котельню. Спочатку батьки прибирали старе вугілля та штукатурили стіни. А коли зрозуміли, що треба залучати професіоналів – звернулися до сільської ради. Там знайшли підрядників і зробили проєкт. А з місцевого бюджету виділили майже 1 000 000 гривень. Тепер Микола і Дарина та понад 600 дітей повернулися у стіни школи.

А на довгий час тривоги для дітей та вчителів є вода та їжа. У громаді вже відкрили 5 укриттів для закладів освіти та культури. Це завдяки злагодженій роботі батьків, вчителів та ОМС.

Нагадаємо, українська військово-медична академія розпочала навчання для слухачів «Офіцерського курсу».

Фото: ШоТам!

Читати далі