Економіка
На Рівненщині налагодили виробництво наметових екоготелів
На Рівненщині молода компанія Glamping UA налагодила виробництво глемпів — це дерев’яні будівельні шатра, які можна використовувати як житло, кафе чи для розширення номерів готелю.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Рівненської обласної державної адміністрації.
Зазначається, що на сьогодні компанія Glamping UA уже виготовила шатра для 19 туристичних локацій — глемпінгових містечок. У кожному будиночку є всі зручності: меблі, санвузол, кухня, WI-FI та кондиціонери. Підприємство уже співпрацює з Європою і планує вийти на американський ринок.
Для розвитку компанія використовувала і державні програми. Власники взяли грант 250 тис. гривень за програмою «Є-робота». За ці кошти змогли закупити сировину, створити додаткові робочі місця. У своїх проєктах вони максимально використовують продукцію місцевого виробника: від деталей до готових меблів.
Наголошується, що компанія Glamping UA започаткувала український ринок глемпінгу. І сьогодні ці рішення набувають нового значення. Такі конструкції можна звести за кілька годин і використовувати не лише як туристичну інфраструктуру, а й для прийому переселенців та як пункти обігріву.
«Сьогодні ми дивимося на виробництво на Рівненщині під різними кутами, адже з їхньою допомогою, можна забезпечити стабільне функціонування і життєдіяльність цілої області в зимовий період», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: «Повертаємося на ринок ЄС». Як харківський виробник б’юті-інструменту Staleks відновив роботу у Вінниці
Довідка
Глемпінг означає розкішний відпочинок на природі. Він став особливо популярним серед туристів у 21-му столітті, які шукають готельну розкіш, а також пригодницький відпочинок у кемпінгу. Глемпінг – це не просто шатро, а геокуполи чи будинки на деревах. Вони мають бути екологічними та не шкодити навколишньому середовищу.
Нагадаємо, столичний підприємець під час війни налагодив виробництво бронежилетів шостого класу.
Також ШоТам розповідав, як підприємиця з Луганщини відновила виробництво гойдалок, переїхавши до постачальника на Буковину.
Фото: facebook.com/RivneODA.
Економіка
Підготовка до проєкту
Законодавча підтримка
Термін реалізації
Коментарі
Економіка
Сучасне обладнання та технології
Пакування та зберігання
Коментарі
Економіка
Проєкт у Горенці
Проєкт у Вознесенську
Проєкт у Звягелі
Як потрапити на карту зі своїм проєктом?
Що пропонує карта?
- Технології: вітрова, сонячна енергетика, системи зберігання енергії, теплові насоси, енергоефективність тощо.
- Локації: від громадських будівель, таких як школи чи лікарні, до промислових об’єктів і парковок.
- Учасники: державні установи, приватні компанії, громадські ініціативи та кооперативи.
- Ключові особливості: підвищення енергетичної безпеки, економія коштів та створення робочих місць.
Коментарі