Суспільство
На Херсонщині презентували туристичний хаб на плаву (ФОТО)
На острові Джарилгач презентували туристичний хаб «Перлина Херсонщини» на базі стоянкового судна.
Про це повідомили у пресслужбі Херсонської обласної ради.
Новий хаб створений на базі стоянкового судна «Павло Полуботок». Тут розташований плавучий ресторан, лаунж-зона, об’єкти життєзабезпечення та необхідної інфраструктури.
Судно має 2 трюми для прийомки стічних вод, переробка яких здійснюється автономною 7-ступеневою системою замкненого циклу. Електроживлення на об’єкті забезпечує судновий генератор.
Читайте також: «Я піду в далекі гори». П’ять українських фільмів про Карпати
«Перлина Херсонщини» оснащена швидкісним інтернетом до 75 Мбіт/сек на 100 користувачів одночасно, акустичною системою для проведення виїзних конференцій та офіційних заходів.
За потреби тут можна розмістити стаціонарний медичний пункт, кімнати для працівників поліції, ДСНС, прикордонників та інших служб.
А за ініціативи ГО «Українське товариство охорони птахів» (Bird Life Ukraine) на cудні планують розташувати цілорічну систему моніторингу міграції тварин на острові Джарилгач.
Читайте також: 5 найдавніших козацьких храмів України, де й досі зберігся дух Запорізької Січі
Нагадаємо, неподалік легендарної Бакоти на Хмельниччині з’явився туристично-інформаційний центр.
Як ми повідомляли раніше, чотири карпатські області з’єднають пішохідним туристичним шляхом.
Усі фото: ukrinform.com.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі