Технології
Українська компанія запускає платформу, що полегшить відрядження
Українська компанія Online4Business запускає платформу Raketa для організації відряджень. Про це повідомляє pingvin.pro.
Для кого це потрібно і як працює?
Новий продукт має зробити планування та організацію відряджень значно простішими та менш затратними для усіх учасників. Користуватись платформою можуть як великі компанії, які організовують відрядження сотні співробітників на рік, так і агенції з надання послуг організації ділових подорожей.
Інноваційність платформи Raketa полягає у міграції всіх внутрішніх архаїчних процесів в онлайн. Зокрема, створення наказу на відрядження, розрахунок добових, власне бронювання послуг і далі заповнення авансового звіту.
Читайте також: Український книжковий стартап Litnet.com отримав $330 000 інвестицій
Встигнути за 15 хвилин
Така діджиталізація скорочує час на організацію відрядження в середньому з 2.5 годин до 15 хвилин. Завдяки інтеграції з 1С та SAP всі дані по витратам відображаються у обліку компанії без втручання бухгалтерії. Повний цикл організації ділової подорожі стає максимально простим і швидким – ось вона реалізована «ідеальна картина» для представників тревел менеджменту корпорацій і користувачів системи.
Читайте також:
Ідеолог та співзасновниця компанії, Олена Мартинчук, професійний управлінець з послідовним досвідом керівництва двома міжнародними агенціями з організацій відряджень. Після 23-ох років роботи у сфері бізнес тревел Олена чітко розуміє потреби компаній, що мають велику кількість ділових подорожей, агенцій із надання сервісу планування подорожей та безпосередньо людини, що перебуває у відрядженні.
«Концепція, що лежить в основі розробки продукту Raketa, надає оптимальне рішення для кожної сторони процесу (компанії, користувача, агенції) і по суті є надійним помічником та партнером для кожної з них. Online4Bussines — прагне реалізувати цифрову трансформацію на ринку ділових подорожей за допомогою цього унікального технологічного рішення».
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Як проходили випробування
Коментарі
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
- Оберіть українську мову.
Коментарі