Технології
Запустили онлайн-платформу з усіма даними про українські ІТ-компанії
Мінцифри запустило онлайн-платформу про українську IT-екосистему 360 Tech Ecosystem Overview. Про це повідомляє mind.ua.
Технологічним партнером ініціативи виступив хмарний оператор GigaCloud.
Що корисного на сайті?
На сайті повідомляється, що інформація на порталі включає дані про поточний розвиток ІТ-компаній, інформацію про засновників та осіб на керівних посадах, класифікацію компаній по індустріях, інвестицій та фінансування, злиття та поглинання, новини компаній і тенденції в галузі.
Читайте також: Як компанії пристосувались до роботи в період карантину – опитування Бітрікс24
В рамках реалізації цього проєкту GigaCloud надав технічні ресурси для розміщення онлайн-платформи. Ще одним технічним партнером проєкту виступила компанія Sannacode.
«Бізнес і держустанови вже усвідомлюють, що для їхньої ефективної роботи потрібна не просто автоматизація, а побудова повноцінної цифрової платформи. Диджиталізація не є альтернативою звичного способу життя, а єдиним шляхом удосконалення як для бізнесу, так і для держави. І чим швидше ці процеси почнуть впроваджуватися в життя – тим ефективніше вдасться Україні впоратися з нинішньою кризою », – відзначили в компанії.
Читайте також: В Україні запрацювала перша лабораторія з робототехніки для будівельників
Яка мета проєкту?
Платформа створена за ініціативи Мінцифри, Інтернет-асоціації України та Ukrainian Bridge. У рамках проєкту були об’єднані вже наявні бази від USF, DOU, LIFT99, We_Challenge, Center42, UNIT.City та інші.
«Задача проєкту – зібрати найповнішу базу команд та продуктів, що створюються українцями, і дати більше прозорості та промоції Україні як сучасній та креативній країні», – зазначив представник ІнАУ та співавтор проєкту 360 Tech Ecosystem Overview Олександр Яценко.
Платформа буде постійно оновлюватись та наповнюватись новими проєктами. Повністю заповнити портал обіцяють до квітня 2021 року.
Нагадаємо, в Україні 21 грудня 2020 року запустили інформкампанію «EUКраїна», що розкриває зміст та переваги євроінтеграції.
Фото: ua-news.liga.net
Технології
Коментарі
Технології
Грант на модернізацію
- Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина»;
- заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Центр Пагінець»;
- заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу №35.
Користь від модернізації закладів
Коментарі
Технології
Ключові особливості Dronarnya 5.0:
Три радіопередавачі
- Система підтримує одночасну роботу трьох передавачів, що значно ускладнює виявлення та блокування сигналу РЕБ.
- Можливість використання кожного передавача окремо для роботи з дронами на різних частотах, що виключає потребу в кількох станціях для різних моделей БПЛА.
Відеозв’язок і прийом сигналу
- Станція оснащена двома відеоприймачами: один працює на частоті 5,8 ГГц, інший — на 1,2 ГГц. Це дозволяє забезпечувати надійний зв’язок із дроном навіть за складних умов.
- Функція перемикання відеосигналу в реальному часі під час польоту дрона.
Механізм дистанційного керування антеною
- Встановлений на щоглі вертлюг дозволяє повертати антену на 135° до 180°, що дає можливість оперативно коригувати напрямок сигналу.
- Висота щогли може досягати 14 метрів (стандартна комплектація — 3/10/12/14 м), що покращує якість прийому сигналу.
Стабільний відеосигнал
- Dronarnya 5.0 вирішує проблему «синього екрана» (втрати відеозв’язку), забезпечуючи стабільний відеосигнал до «останнього метра» навіть у складних умовах.
Додаткові переваги
- Відстань до 100 метрів між операторським терміналом і антеною, що дозволяє бригаді працювати із захищеної позиції.
- Автоматичне сканування частот для швидкого пошуку відеосигналу вашого дрона.
Коментарі