Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
bussinesman bussinesman

Економіка і бізнес

ТЕСТ: Який ти бізнесмен з історій успіху “Шотам”?

Опубліковано

Пройдіть цей тест і дізнайтеся, яким бізнесменом з наших матеріалів ви були б. Раптом насправді ви просто створені для того, аби вирощувати інжир і кумкван на продаж? Або, можливо, десь глибоко всередині вашої суворої натури є неабиякі здібності до манікюрної справи.

Чи готові ви, як родина, що зараз виконує великі замовлення на тенти для армії – вкласти у справу останні заощадження? Або почати власну справу волієте із допомогою гранту чи позики, як одна з наших героїнь, що відкрила млинцеву?

Читайте також: Тест: правда чи брехня? Відгадайте факти про успіхи України

Уявімо, що зараз ваша власна справа – на старті, і ви пробираєтеся крізь усі «не виходить», «не так, як хотілося б», неадекватних клієнтів та нестачу коштів. Цей шлях ви пройдете не самі – вам допоможуть історії успіху підприємців, про які ми розповідаємо на “ШоТам”.  

Для початку дайте відповідь на питання: навіщо вам бізнес?

giphy 1

До чого у вас “лежали” руки, скільки себе пам’ятаєте?

giphy 2

Які ресурси готові вкладати для того, аби запустити свою справу?

giphy 3

Друзі та близькі розкритикували вас. На якому етапі ваша непохитність може здригнутися?

giphy 5

Чи є у вас досвід роботи в тій області, у якій ви хочете розпочати власну справу?

giphy 6

Як будете робити бізнес впізнаваним?

giphy 7

Щось запущена справа не спішить приносити прибуток. Вже другий місяць добре, якщо в нуль виходите. Що робитимемо?

giphy 8

Який ти бізнесмен з історій успіху “Шотам”?
Здається, перед нами - справжній лідер

giphy 10

Ви гнучкі і вчитеся на своїх минулих невдачах. Але і розумієте, що від ідеї до втілення – можуть пройти місяці. Здається, саме бажання не залежати ні від кого і підштовхнуло вас до відкриття власної справи. Ви, як Михайло Голтишов, власник бізнесу на склі, моніторите потреби ринку і формуєте відповідь на його запити (читайте про нього тут: bit.ly/2vXoyQI). Думаємо, при такому зваженому підході ваш бізнес просто повинен у майбутньому стати імперією.
Здається, перед нами - успішний ділок

giphy 4

Як вам вдається постійно бути в потрібний час і в потрібному місці і тримати ніс “за вітром”? Ви явно не боїтеся досліджувати нові тенденції або змінювати курс підприємства у разі потреби. Ви розумієте, що без великого ризику не буде і великої винагороди. Ви такий же заповзятливий і сміливий, як Олексій Криворучко з харківського містечка Лозова із власним таксопарком (читайте про нього тут: bit.ly/2E8oZw7). Вам стане підприємницького хисту, аби збити ціну на зло конкурентам і розширитись уже через кілька місяців після запуску.
Ви - з соціального бізнесу?

giphy 1 1

Може, в минулому ви були активістом або захисником навколишнього середовища? Для вас дуже важливо дотримуватися екологічних принципів при веденні свого бізнесу. І навіть створене ваше підприємство було не в останню чергу для того, аби позитивно впливати на цей світ. Своїм бажанням допомоги людям через власний бізнес ви схожі на Владислава Малащенка - власника пекарні Good Bread from Good People (читайте про нього тут: bit.ly/2E7NcTk). Вам стане наснаги підняти на ноги на перший погляд неприбуткову справу - і запалити ідеями допомоги топові комерційні компанії країни.
Ви ще не визначились. Але не біда!

giphy 3 1

Ви ще не підприємець і поки що тільки шукаєте справу, яка стане вам до смаку. У вас багато ідей, але підготовча робота щодо їх впровадження у життя ще не зроблена. Словом, вам поки не вистачає мотивації, щоб відкрити власну справу. Це легко виправити - для початку можна підписатись на Facebook ШоТам і моніторити у пошуках ідей наш сайт. Ми певні, рано чи пізно знайдеться ідея, яка запалить вашого “внутрішнього” підприємця!

Поділіться своїми результатами:

Коментарі

Економіка і бізнес

«Зелена пʼятниця» у Приват24: для користувачів сервісу діятимуть знижки та кешбеки до 20% з картками Mastercard

Опубліковано

З 18 листопада по 1 грудня у програмі лояльності «Привіт» у Приват24 будуть доступні знижки і кешбеки до 20% з картками Mastercard. Ці умови діятимуть для покупки електротехніки, побутової техніки, одягу, товарів для дому та палива провідних брендів.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»

Щоб взяти участь у «Зеленій пʼятниці», необхідно протягом двох тижнів — з 18 листопада по 1 грудня включно — заходити в програму лояльності «Привіт» (у розділі «Сервіси» в додатку або веб-версії Приват24) та активувати пропозиції від партнерів. Перелік доступних покупок будуть щодня оновлювати.

Отримати знижку до 20% чи кешбек можна буде при оплаті карткою Mastercard від ПриватБанку.

Товари з вигодою

Перелік деяких уже відомих товарів, для яких будуть доступні вигідні умови:

  • ґаджети Apple — 10%;
  • побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
  • МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.

Також діятиме спеціальна пропозиція для клієнтів ПриватБанку, які відзначають день народження 29 листопада — у цей день для них буде доступний кешбек 20% на всі витрати з карток Mastercard. Щоб скористатися послугою, її потрібно активувати в програмі лояльності «Привіт».

Окрім цього, у ПриватБанку зазначають, що в кожного клієнта діятимуть окремі позиції знижок і кешбеків. Ловіть свою спеціальну пропозицію в «Привіт»!

Про програму лояльності «Привіт»

Це перша на банківському ринку персоналізована програма лояльності, що дозволяє клієнтам користуватися пропозиціями від провідних брендів, підібраними саме під них. Наявні знижки й кешбеки можна знайти в меню «Привіт» у мобільному застосунку чи веб-версії Приват24.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

Енергонезалежність України: у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера

Опубліковано

Конференцію провів 14 листопада «Теплоенергетичний кластер України» у межах ІІІ Українського Будівельного Конгресу. Подію відвідали понад 70 учасників, зокрема підприємці, виробники, експерти та чиновники.

Про це повідомили організатори заходу.

Головні теми конференції

Цей форум організовували, аби об’єднати компанії задля спільного розв’язування проблем, захисту своїх інтересів перед державою та розвитку теплоенергетичної галузі в Україні.

Під час форуму проводили панельні дискусії на такі теми:

  • енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
  • інновації в теплотехніці;
  • нові підходи до енергоефективного будівництва;
  • підтримка локального виробництва.

Також однією з головних тем став вихід українських виробників на європейський ринок. Експорт вітчизняних продуктів обговорили під час панельної дискусії «Від локального до глобального».

Фото: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Читайте також: На Київщині компенсуватимуть встановлення сонячних станцій та теплових насосів

Енергетичний сектор і держава

На конференції провели дискусію «Тендери та закупівлі» — її модерував адвокат компанії Sirius Law Артем Моргун. Під час неї виступали начальниця управління сфери публічних закупівель Мінекономіки Ірина Сопилюк та представник платформи «Е-Тендер» Ігор Архипенко.

Гості обговорили виклики в тендерах, зокрема перевірки, штрафи та проблеми з документацією. За час дискусії згадали прогалини в законодавстві та фальшивих учасників закупівель. Керівник компанії «Abplanalp Україна» Микола Скрипник поділився порадами щодо покращення виробництва й енергоефективності завдяки використанню новітнього обладнання.

На панелі, яку присвятили фінансуванню українського бізнесу, в.о. директора з малого та середнього бізнесу Sense Bank Яна Шумунова розказала про програми державної підтримки.

Про «Теплоенергетичний кластер України»

Організацію очолює Олексій Лещінський, який є експертом з теплотехніки та засновником групи компаній EnginUP. «Теплоенергетичний кластер України» працює над об’єднанням українських виробників, підприємців та представників влади, аби зміцнити енергонезалежність нашої країни.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

У Києві на Вокзальній відкрили оновлений безбарʼєрний «МакДональдз»

Опубліковано

Після масштабної реконструкції відкрився «МакДональдз» на Вокзальній площі в Києві. Заклад став одним із найбільших ресторанів мережі в Україні з площею 944 м², 193 посадковими місцями в залі та 88 на терасі.

Про це повідомляють в інстаграмі МакДональдз Україна.

Що змінилося?

Будівлю ресторану частково демонтували, оновили фасад та переобладнали внутрішній простір. Особливу увагу приділили безбар’єрності:

  • автоматичні двері;
  • ліфт для зручності пересування;
  • місця для людей на кріслах колісних;
  • тактильна плитка;
  • таблички шрифтом Брайля;
  • безбар’єрні вбиральні.

Ці зміни відповідають принципам інклюзивності та комфорту для всіх відвідувачів.

Нові можливості для відвідувачів

Ресторан пропонує повне меню, включно із сезонними позиціями. Замовлення можна зробити через:

  • 11 терміналів самообслуговування;
  • касу;
  • експрес-вікно.

Уперше запроваджено сервіс обслуговування за столиком, що додає зручності під час візиту.

Фото: МакДональдз Україна

Читати також: Жінки відкрили 61% нових ФОПів у 2024 році: статистика регіонів та напрямків

Графік роботи та резервне живлення

Ресторан працює з 06:00 до 22:30, а експрес-вікна — з 05:30 до 23:00. У разі відключення світла заклад продовжить роботу завдяки генератору. Служба доставки «МакДелівері» почне працювати найближчими днями.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: Вілледж.

Коментарі

Читати далі