Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

Це дуже серйозний тест! Дізнайтеся, яка ви послуга Нової пошти

Опубліковано

Жартуємо — звісно, цей тест несерйозний, але привід — так. 13 лютого Нова пошта відзначає свій день народження. Уже 24 роки українці щодня користуються зручними поштовими послугами, а Нова пошта не втомлюється казати: «Завтра буде».

ШоТам підготував тест, який допоможе визначити, якою з популярних послуг компанії ви б могли стати. Поїхали!

0%

Як би ви себе описали?

Що б ви не відповіли, про вас можна точно сказати — ви людина самостійна. Тож Нова пошта подбала, аби ви не гаяли часу та не чекали в черзі у відділеннях, а самостійно та з комфортом відправили посилку в зоні Cамообслуговування.

Уявімо, що ви чекаєте на важливу посилку й рахуєте години до омріяного «дзеньк» у застосунку Нової пошти. Але після доставки розумієте, що не зможете вчасно забрати її у своєму відділенні. Як вчините?

Якщо не вдається вчасно забрати посилку в поштоматі, відділенні чи за адресою, її можна безплатно передати близькій людині за допомогою послуги «Інший отримувач». Це сервіс, який дозволяє довіреній особі отримати посилку будь-де.

Знайома для багатьох ситуація: ви замовили річ в інтернет-магазині, але вона не підійшла за розміром. Що будете робити?

Чи знали ви, що у Нової пошти є послуга «Легке повернення»? Так — товар, який не підійшов, можна відправити назад у кілька кліків. Замовляйте послугу та слідкуйте за статусом доставки в мобільному застосунку або в бізнес-кабінеті.

Коли щось іде не за планом, як ви розв’язуєте проблеми?

Якщо щось пішло не за планом, не засмучуйтеся — наприклад, посилка прийшла, а ви перебуваєте в іншому місті. З Новою поштою можна легко Переадресувати пакунок, і ще й безплатно, поки він у дорозі.

Чи у вас є бонусні картки або підключений кешбек?

Чи знали ви, що Нова пошта дарує Бонуси за активність, які можна обміняти на знижки та подарунки? За кожну відправлену посилку — бонус.

Уявімо, що ви живете в багатоповерхівці. Ваші рідні зранку швидко збиралися та забули ключі. Що будете робити?

Навіть якщо ви не обрали жоден з цих варіантів, знайте — ключі та будь-які інші речі можна відправити з послугою «Отримати за адресою». Так посилка знайде адресата, де б він не був.

Перенесемося до супермаркету. Як ви реагуєте, коли бачите велику чергу до каси?

Черги в супермаркетах — це ще те випробування. А знаєте, де черг немає? Біля поштоматів! Тому Відправити посилку з поштомата — зручний спосіб зекономити час та нерви.

Ще трохи затримаємося в магазині. Якщо ви взяли продуктів більше, ніж у вас є пакетів, як зазвичай вчиняєте?

Шкода, що в магазині немає послуги «Пакування», як у Новій пошті! Скільки б часу можна було зекономити та не витрачати його на дрібниці.

А тепер справді серйозне питання: якби у вас була можливість обрати в друзі будь-якого супергероя, то хто б це був?

У Нової пошти теж є суперсила — вона «начаклувала», щоб ваш поштомат працював без інтернету чи світла. Навіть якщо немає зв'язку — це не перешкода між вами та посилкою в поштоматі. Цифрова помічниця «Сенді» в Застосунку Нової пошти знає про всі посилки, які їдуть до вас чи від вас.

І останнє питання. У Нової пошти день народження — поділіться, за що ви найбільше цінуєте сервіс? (їм буде приємно)

Нова пошта вже 24 роки робить доставку зручною для українців. Чи знали ви, що за допомогою послуги «Пункт передачі» можна залишити посилку або особисті речі у відділені, поштоматі чи пункті приймання-видачі Нової пошти для тимчасового зберігання або подальшої передачі одержувачу? Більше не потрібно тягти за собою те, що плануєте відправити згодом!

Це дуже серйозний тест! Дізнайтеся, яка ви послуга Нової пошти

Ви — людина, яка любить простоту та швидкість у розв'язанні питань. Якщо щось не підходить — краще не ускладнювати. У Новій пошті ви б стали улюбленою послугою всіх, хто знає, чого хоче від життя.

Ви можете бути гнучкими й завжди знаходите найкраще можливе рішення. Тому послуга «Переадресація посилок» — для людей, які не бояться змін.

Вам не потрібні радники — ви цінуєте свободу вибору та змогу все робити самостійно. Нова пошта дає таку можливість, тому ви як послуга «Самообслуговування» — для тих, хто береже свій час.

Ви любите порядок і дбаєте про безпеку. Вам важливо, щоб усе було надійно. Послуга «Пакування» — саме про вас! Бо ви знаєте усе про міцність та якість.

Поділіться своїми результатами:

Фото: Нова пошта

Економіка і бізнес

Прибори для їжі, якими користуються люди з парною ампутацією рук (ВІДЕО)

Опубліковано

Андрій cтворив перші в Україні столові прибори для військових з парною ампутацією рук. Їх можна надягнути без допомоги рідних і самостійно харчуватися. Це було б неможливо без батьків хлопця — Олександра та Наталі, які за освітою інженери й займаються ремонтом і продажем засобів для реабілітації та масажу.

Як розробка допомагає ветеранам ставати незалежними в побуті, дивіться в нашому проєкті «Куркулятор».

Читати далі

Економіка і бізнес

Підприємець з Херсонщини вирощує шафран і спаржу (ВІДЕО)

Опубліковано

11 років тому Олег пішов на авантюру — посадив у полі цибулини шафрану. Досвідчені фермери не вірили, що з цього щось вийде, але крокуси зацвіли, і чоловік зібрав перший урожай. За якістю український шафран виявився одним з найкращих у світі.

У цьому запалі Олег одним з перших в Україні також посадив спаржу. Зараз же овоч, який ще римляни вважали делікатесом, росте на наших чорноземах, і його можна купити в супермаркетах. Як Олег покинув поля шафрану через окупацію Херсонщини, але почав усе заново на Волині, дивіться в нашому проєкті про українських підприємців «Куркулятор».

Читати далі

Економіка і бізнес

Бренди, культура й бізнес: що обговорювали на MRKTNG MRTHN 2025 у Києві

Опубліковано

У столиці провели один із найбільших маркетинг-форумів року — MRKTNG MRTHN 2025, організований медіа MMR та холдингом ekonomika+. Під гаслом «Під сонцем інсайтів» понад 500 учасників і понад 40 спікерів зібралися, щоб поділитися досвідом і показати, як маркетинг може впливати не лише на бізнес, а й на цілу країну.

Про це повідомила комунікаційна команда заходу.

Від аналітики до культури

Маркетинг-форум відкрив  CEO Elit-Web Ігор Воловий, який презентував дослідження потреб онлайн-покупців. Анна Гладіревська з EVA показала, як технології доповнюють сервіс, а не замінюють людину. За словами Віктора Іванченка й Олександра Байдікова з Megapolis+, міська реклама — це не просто білборди, а частина простору.

Про сміливість інвестувати в культуру під час війни говорив Сергій Грабчак з Ощадбанку. За словами організаторів, ці кейси співпраці з Litkovska, MAKHNO та Tsvite Teren надихнули багатьох у залі. А Володимир Завадюк і Наталія Вовк з 1+1 media поділилися прикладами контенту, який дарує надію — зокрема, проєктами «Клуб %1» і «Різдво. Ти не один».

Мілітарі-маркетинг та нові ролі брендів

Окремо обговорювали мілітарі-комунікації. Серед учасників панелі були Олександр Алимов і Олексій Покришень з агенції TWID, Оксана Бондаренко з НГУ «Азов», Сергій Тодосан і Олег Шульга з «АЗОВ.ONE» та «К-2». Модерував зустріч Віталій Капустян.

Спікери торкнулися теми викликів — як знайти правильні меседжі, будувати довіру та залучати донаторів, не перетворюючи комунікацію на рекламу.

Читайте також: Український мюзикл «Тигролови» представили на Бродвеї у Нью-Йорку

Не лише реклама, а й сенси

Один із блоків обговорення був про брендинг і репутацію. Ксенія Сікорська розповіла про ребрендинг ПУМБ, а Ольга Дівущак — як працює Foundation Coffee Roasters з цінностями. Валерія Толочина з MEGOGO говорила про вимірювання впливу бренду.

Світлана Попова з AFINA Group згадала тему підтримку українських виробників, а Дарʼя Маліхатко з Publicis Groupe — аналітику, яка веде до реальних інсайтів. Василь Яцишин поділився кейсом оновлення бренду «Мяу!», Наталія Євдокімова — інструментами BigData, а Маріанна Коніна пояснила, як керувати онлайн-репутацією. Тарас Маципура з Carlsberg Ukraine розповів, як будувати ефективні команди.

Анастасія Ливинець з МХП зазначила: «Справжнє мистецтво маркетингових комунікацій можуть створювати тільки люди, які мають мотивацію та спільні цінності»

На завершення обговорили нішевий маркетинг і культуру як нову моду з Валерією Русаненко (Pandora), Катериною Тейлор (Port of Culture), Вікторією Середою («Сенс»), Святом Загайкевичем («Підпільний Стендап») і Сергієм Костею (Bolt).

Разом із ekonomika+ організатори зібрали кошти на десятки кілометрів зв’язку для 5-ї окремої штурмової бригади.

«Кожен донат — ще один метр, який наближає перемогу. Бо маркетинг — це не лише про продукт, це про сенс і відповідальність», — прокоментували благодійну частину заходу організатори.

Нагадуємо, що Орландо Блум вийшов в етер BBC One Show із браслетом UNBROKEN (ВІДЕО).

Фото надала комунікаційна команда MRKTNG MRTHN 2025

Читати далі