Економіка і бізнес
Причина №16, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо експортний бізнес
Ми в #ШоТам переконані, що українське – це якісне, красиве і модне. Це доводять сотні вітчизняних брендів, які вже здобувають популярність по всьому світу. Українські виробники успішно експортують свою продукцію і на Схід, і на Захід. А ми допомагаємо їм знайти шанувальників, розповідаючи їхні історії успіху.
#ШоТам розповідає про наших підприємців безкоштовно, адже хочемо, щоб українське полюбили ще більше людей. Якщо ти поділяєш наші цінності – підтримай нас за цим посиланням. Завдяки цій підтримці ми продовжимо розповідати історії про бізнес, який підкорює світ.
Від жіночої білизни – до вантажного транспорту: українці давно успішно продають свою продукцію на зовнішні ринки. Довели свою професійність і завоювали повагу іноземців. На жаль, про це мало хто знає, тому що позитивні новини в нашій країні менш популярні за політику чи кримінал. #ШоТам намагається це змінити! Переконані, що на країну чекає експортна революція і готові в цьому допомогти!
Читайте також: Причина №19, чому варто підтримати #ШоТам: ми допомагаємо соціальному бізнесу
Тут розповімо лише кілька історій про українських підприємців, які вже завоювали світову популярність.
Про молоду підприємицю Яну Анохіну написали Vogue та Martha Stewart Weddings. Вона зробила 93 вироби для британської королеви та відправила листа у Букінгемський палац. І це завдяки успішному бренду коробочок для обручок Voeu Du Coeur. Дніпровський бренд купують вже у 48-ми країнах світу, а Китай активно копіює вироби.
Весільні сукні з невеличкого Івано-Франківського цеху обирають наречені з США, Австралії та Європи. А починалось все ще у 1999 році з маленького салону-прокату. Зараз український бренд Tanya Grig популярний у всьому світі.
Від українського п’яного посуду шаленіють в ресторані Султанату Омана, українські кемпери популярні в Скандинавії, а від нижньої білизни вітчизняного виробництва у захваті досвідчені у питаннях моди француженки. Розповідаємо про шість брендів з України, від яких давно у захваті увесь світ.
Власниця бренду жіночої білизни Zhilyova Lingerie Валерія Жильйова запуска справу прямо під час Революції гідності. За увесь цей час вони не мали жодного інвестора, і Валерія налаштована, щоб так було і далі. Тепер білизну цього українського виробника купують в усьому світі.
Ян Островський з Первомайська займається консервацією екзотичних овочів, а його борщ в банках літрами купують в Європі. Усе почалось з волонтерської роботи, коли Ян виготовляв для бійців АТО консервований борщ та сало. А зараз його бізнес “Стодола – щира їжа” має замовлень на рік вперед.
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
Просто перейдіть за посиланням – “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед. Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші. Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі