

Економіка і бізнес
Причина №16, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо експортний бізнес
Ми в #ШоТам переконані, що українське – це якісне, красиве і модне. Це доводять сотні вітчизняних брендів, які вже здобувають популярність по всьому світу. Українські виробники успішно експортують свою продукцію і на Схід, і на Захід. А ми допомагаємо їм знайти шанувальників, розповідаючи їхні історії успіху.
#ШоТам розповідає про наших підприємців безкоштовно, адже хочемо, щоб українське полюбили ще більше людей. Якщо ти поділяєш наші цінності – підтримай нас за цим посиланням. Завдяки цій підтримці ми продовжимо розповідати історії про бізнес, який підкорює світ.
Від жіночої білизни – до вантажного транспорту: українці давно успішно продають свою продукцію на зовнішні ринки. Довели свою професійність і завоювали повагу іноземців. На жаль, про це мало хто знає, тому що позитивні новини в нашій країні менш популярні за політику чи кримінал. #ШоТам намагається це змінити! Переконані, що на країну чекає експортна революція і готові в цьому допомогти!
Читайте також: Причина №19, чому варто підтримати #ШоТам: ми допомагаємо соціальному бізнесу
Тут розповімо лише кілька історій про українських підприємців, які вже завоювали світову популярність.
Про молоду підприємицю Яну Анохіну написали Vogue та Martha Stewart Weddings. Вона зробила 93 вироби для британської королеви та відправила листа у Букінгемський палац. І це завдяки успішному бренду коробочок для обручок Voeu Du Coeur. Дніпровський бренд купують вже у 48-ми країнах світу, а Китай активно копіює вироби.
Весільні сукні з невеличкого Івано-Франківського цеху обирають наречені з США, Австралії та Європи. А починалось все ще у 1999 році з маленького салону-прокату. Зараз український бренд Tanya Grig популярний у всьому світі.
Від українського п’яного посуду шаленіють в ресторані Султанату Омана, українські кемпери популярні в Скандинавії, а від нижньої білизни вітчизняного виробництва у захваті досвідчені у питаннях моди француженки. Розповідаємо про шість брендів з України, від яких давно у захваті увесь світ.
Власниця бренду жіночої білизни Zhilyova Lingerie Валерія Жильйова запуска справу прямо під час Революції гідності. За увесь цей час вони не мали жодного інвестора, і Валерія налаштована, щоб так було і далі. Тепер білизну цього українського виробника купують в усьому світі.
Ян Островський з Первомайська займається консервацією екзотичних овочів, а його борщ в банках літрами купують в Європі. Усе почалось з волонтерської роботи, коли Ян виготовляв для бійців АТО консервований борщ та сало. А зараз його бізнес “Стодола – щира їжа” має замовлень на рік вперед.
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
Просто перейдіть за посиланням – “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед. Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші. Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay
Економіка і бізнес

Львівська студія boardova у 2024 році випустила настільну гру «Арідник» за мотивами однойменного українського мальопису видавництва UA Comix. У березні студія анонсувала англійську версію «Арідника» на краудфандинговій платформі Kickstarter. За кілька годин творцям вдалося зібрати необхідну суму.
Про це повідомили у студії boardova.
Сюжет гри
Під час створення сюжетної основи для гри головний дизайнер та український письменник Володимир Кузнєцов спирався на працю Володимира Шухевича «Гуцульщина».
У світі «Арідника» гравці стають вівчарями, що ведуть свої отари овець крізь гірські ріки, ліси та полонини. На цьому шляху вони зустрічатимуть духів Карпат: Арідника, Бога, Алея, Вовка та інших героїв.
У наборі є дерев’яні фігурки духів та вівчарів і понад 100 великих карт з ілюстраціями Людмили Самусь. У грі створили кілька режимів: змагальний, кооперативний та соло.

Читайте також: В українську гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl зіграли 6 мільйонів людей
Цінність гри для людей з-за кордону
«Створюючи “Арідника”, ми прагнули занурити гравців у настільні ігри з колоритом та магічним світом, який наші предки створювали століттями. Гуцульщина та її традиції, які вдалось зберегти попри всі заборони, стали чудовим натхненням для цієї цілі. Та коли про гру почали говорити “поза бульбашкою” настільного світу, ми зрозуміли, що ця гра може стати точкою дотику і знайомства з власним корінням для української діаспори»‚ — зазначив CEO студії boardova Жолудь Добровольський.
Наразі більшість людей, які підтримали вихід англійської версії «Арідника», розповіли, що вони мають українське коріння та гратимуть у гру зі своїми родинами чи друзями.
«Проте є й багато тих, хто не знає, чим відома українська культура, і сподіваються, що гра допоможе їм у цьому. У час, коли країна-терорист стирає нашу культуру, нам потрібно говорити про неї якомога голосніше. А особливо — говорити про справжню, а не переписану історію»‚ — додав Жолудь Добровольський.
Зміни у новому виданні
Видавці анонсували три окремі доповнення до настільної гри, а саме:
- «Зима»;
- «Місцини» (із пам’ятками України);
- «Свята» (із календарно-обрядовими святами українців).
Кожне із цих доповнень додасть нові ігрові механіки та збільшує можливості для гравців.
Відвідати сторінку гри на Kickstarter можна за посиланням. Кампанія зі збору коштів на платформі триватиме до 11 квітня.
Нагадаємо, що український шутер про галичан у космосі відкрили для тестування (ВІДЕО).
Фото: студія boardova