Суспільство
Причина №9, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо прогресивні ініціативи українських дітей
Увесь світ знає про 16-річну шведку Ґрету Тунберг та її «Шкільний страйк за клімат». Після того, як дівчинка виступила на Конференції ООН з питань клімату, про неї не говорив тільки лінивий. Ми у #ШоТам віримо, що молодь здатна зробити дуже багато. І хочемо, щоб Україна і світ знали ще й про наших, українських дітей, які в своєму віці вже зробили неймовірні відкриття.
У своїх публікаціях знайомимо вас з українськими школярами і студентами, які мають надзвичайні здобутки у медицині, інформатиці, фізиці, математиці тощо. Ці діти змінюють не тільки життя своєї школи чи міста, а й свідомість інших людей. Надихають на дії, спрямовані на розвиток громадянського суспільства в країні.
Щоб і далі розповідати історії про цих неймовірних підлітків, нам теж потрібна ваша підтримка. Підтримайте нас на 29.99 грн, 49.99 грн чи 99.99 грн. Зробити це можна за посиланням.
Ми продовжимо розповідати про молодь, яка здатна «змінити світ».
Робот-безпілотник, який допоможе хворим, папір з листя, бандаж, який замінює МРТ – це все зробили школярі. Та ні, не американські, як можна було б подумати. Ці винаходи справа рук українських школярів, які вже з малих років роблять свій внесок у розвиток країни і майструють щось дуже унікальне.
Окуляри для незрячих ветеранів, вітрогенератор для військових та розумний годинник – це не повний перелік винаходів, які втілює в життя 15-річний юнак із Дніпра Ігор Шибка.
Студенти КПІ Анатолій Бурлаков і Павло Чернушенко придумали систему, яка зможе зробити з будь-якого автомобіля електрокар. Зараз хлопці співпрацюють з комерційними підприємствами і заробляють близько $5000 за апгрейд одного авто.
У Краматорську та Лисичанську уже більш, ніж півроку, працюють дві шкільні фірми – зі своїми директорами, цехом та відділом маркетингу.
Чотирнадцятирічна Софія-Христина Борисюк запустила разом зі своїм напарником Нікітою Шульгою проєкт “Компола” з компостування відходів. Сьогодні завдяки “Комполі” понад 230 шкіл не викидають картопляні пюре, макарони та шкірки від бананів на смітник, а переробляють їх на якісне добриво.
Ольга Харасахал створила прилад для інноваційної діагностики метастазів онкології на ранніх стадіях. І цей винахід ще й у 100 разів дешевше за іноземний аналог!
У 15 років Андрій Киркач став супергероєм міста. У Слов’янську тепер не палять листя, а віддають цьому школяру.
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
Просто перейдіть за посиланням – “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед.
Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші.
Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі