Суспільство
Причина №7, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо наших ветеранів
Якщо ви давно з #ШоТам, то знаєте, що у нас не просто хороші новини та історії, що надихають. Ми також висвітлюємо соціально важливі речі, підтримуємо вразливі категорії співгромадян. Руйнуємо гендерні стереотипи, виступаємо проти ейджизму, показуємо рівність і розмаїття українського суспільства.
Зокрема ми у #ШоТам намагаємося змінити стереотипи про учасників АТО/ООС. Певно, ви теж чули, що ветеранів треба боятися, “бо у всіх них ПТСР”, що вони обов’язково залежні від алкоголю”, що вони не котролюють свої емоції. При цьому, на жаль, в ЗМІ є мало інформації про тих ветеранів, які гідно працевлаштувалися, облаштували життя та є прикладом для наслідування. Тому ми в ШоТам намагаємося це змінити. Насамперед говоримо про ветеранів як про сильних духом людей, які мають величезний життєвий потенціал.
Якщо ви на нашому боці і хочете бачити в ШоТам більше позитивних історій про людей, які повернулися з війни, – підтримайте нас фінансово. Оформіть платну підписку на 29.99 грн, 49.99 грн чи 99.99 грн. Зробити це можна за посиланням. Ми продовжимо допомагати суспільству сформувати позитивний імідж ветеранів та руйнувати стереотипи.
Ми розповідаємо про ветеранів як про успішних бізнесменів, відповідальних роботодавців чи працівників, соціально орієнтованих підприємців. Так, вони часто мають за спиною сумну історію, але зараз вони спільно з усіма будують майбутнє своєї держави. І ми переконані, що приклади цих людей варті того, щоб про них знали!
Соціальна підтримка та адаптація ветеранів АТО, медична та психологічна допомога, розвиток ветеранського руху – це ті теми, які ми постійно вводимо в українське медіаполе. Ось лише кілька наших публікацій, які вам сподобаються і, можливо, теж надихнуть на рух вперед!
1. Повернутися з війни і одночасно знайти своє місце в новому світі. Розповідаємо сім надихаючих історій ветеранів, які з поверненням до мирного життя відкрили власний бізнес.
2. Олександр Іваніцький на початку війни закинув успішний туристичний бізнес та пішов в АТО. Після повернення побачив, що галузь туризму занепала. Тому замислився розпочати іншу справу. Підгледів ідею для бізнесу у серіалі “Альф” і тепер успішно продає мурашині ферми по Україні і за кордон.
3. Невелика команда бойових побратимів після демобілізації об’єдналися, аби розробити смачні і натуральні м’ясні консерви в м’якому пакуванні. Зараз ветерани створили власний бренд з виробництва тушкованого м’яса I’MREADY.
4. На Чернігівщині ветеран Денис Мостович робить ножі зі сплавів металів за технологією, яку використовували ще у 15 столітті для виготовлення лицарських мечів.
5. У 2016 році бренд машинок для тату “BITT Workshop” заснував Андрій Паторжинський, який протягом 2014-16 років воював добровольцем у зоні АТО. Мав позивний “Поттер”. Повернувся із зони АТО з рюкзаком і без грошей. Дорогою, з війни у мирне життя, зрозумів, що має відкрити власну справу, бо не зможе працювати на когось.
6. Пів мільйона гривень за 1,5 тижні. Як молодому автору, ветерану АТО Валерію Ананьєву з першого разу вдалось написати бестселер і підкорити критиків та читачів? Як вийшло видати 25 тисяч примірників роману, базуючись лише на підтримці читачів?
7. Ветеран АТО Сергій Швець п’ять років відбудовував приміщення для страусиної ферми на хуторі Ловаги, що на Рожнятівщині.
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
На головній сторінці #ШоТам у верхньому правому кутку натискайте кнопку “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед.
Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші.
Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Коментарі