Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Причина №7, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо наших ветеранів

Опубліковано

Якщо ви давно з #ШоТам, то знаєте, що у нас не просто хороші новини та історії, що надихають. Ми також висвітлюємо соціально важливі речі, підтримуємо вразливі категорії співгромадян. Руйнуємо гендерні стереотипи, виступаємо проти ейджизму, показуємо рівність і розмаїття українського суспільства.

Зокрема ми у #ШоТам намагаємося змінити стереотипи про учасників АТО/ООС. Певно, ви теж чули, що ветеранів треба боятися, “бо у всіх них ПТСР”, що вони обов’язково залежні від алкоголю”, що вони не котролюють свої емоції. При цьому, на жаль, в ЗМІ є мало інформації про тих ветеранів, які гідно працевлаштувалися, облаштували життя та є прикладом для наслідування. Тому ми в ШоТам намагаємося це змінити. Насамперед говоримо про ветеранів як про сильних духом людей, які мають величезний життєвий потенціал. 

Якщо ви на нашому боці і хочете бачити в ШоТам більше позитивних історій про людей, які повернулися з війни, – підтримайте нас фінансово. Оформіть платну підписку на 29.99 грн, 49.99 грн чи 99.99 грн. Зробити це можна за посиланням. Ми продовжимо допомагати суспільству сформувати позитивний імідж ветеранів та руйнувати стереотипи.

Ми розповідаємо про ветеранів як про успішних бізнесменів, відповідальних роботодавців чи працівників, соціально орієнтованих підприємців. Так, вони часто мають за спиною сумну історію, але зараз вони спільно з усіма будують майбутнє своєї держави. І ми переконані, що приклади цих людей варті того, щоб про них знали!

Соціальна підтримка та адаптація ветеранів АТО, медична та психологічна допомога, розвиток ветеранського руху – це ті теми, які ми постійно вводимо в українське медіаполе. Ось лише кілька наших публікацій, які вам сподобаються і, можливо, теж надихнуть на рух вперед!

1. Повернутися з війни і одночасно знайти своє місце в новому світі. Розповідаємо сім надихаючих історій ветеранів, які з поверненням до мирного життя відкрили власний бізнес.

2. Олександр Іваніцький на початку війни закинув успішний туристичний бізнес та пішов в АТО. Після повернення побачив, що галузь туризму занепала. Тому замислився розпочати іншу справу. Підгледів ідею для бізнесу у серіалі “Альф” і тепер успішно продає мурашині ферми по Україні і за кордон.

3. Невелика команда бойових побратимів після демобілізації об’єдналися, аби розробити смачні і натуральні м’ясні консерви в м’якому пакуванні. Зараз ветерани створили власний бренд з виробництва тушкованого м’яса I’MREADY

4. На Чернігівщині ветеран Денис Мостович робить ножі зі сплавів металів за технологією, яку використовували ще у 15 столітті для виготовлення лицарських мечів.

5. У 2016 році бренд машинок для тату “BITT Workshop” заснував Андрій Паторжинський, який протягом 2014-16 років воював добровольцем у зоні АТО. Мав позивний “Поттер”. Повернувся із зони АТО з рюкзаком і без грошей. Дорогою, з війни у мирне життя, зрозумів, що має відкрити власну справу, бо не зможе працювати на когось.

6. Пів мільйона гривень за 1,5 тижні. Як молодому автору, ветерану АТО Валерію Ананьєву з першого разу вдалось написати бестселер і підкорити критиків та читачів? Як вийшло видати 25 тисяч примірників роману, базуючись лише на підтримці читачів?

7. Ветеран АТО Сергій Швець п’ять років відбудовував приміщення для страусиної ферми на хуторі Ловаги, що на Рожнятівщині. 

Як підтримати ШоТам?

Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів: 

  • 29.99 гривень
  • 49.99 гривень
  • 99.99 гривень.

Це щомісячний платіж, який стягується автоматично. 

На головній сторінці #ШоТам у верхньому правому кутку натискайте кнопку “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.

Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед. 

Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші.

Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, FacebookYouTube!

Суспільство

В Україні відкрили новий завод, який виробляє безпілотники

Опубліковано

В Україні відкрили ще один завод німецької компанії Quantum-Systems GmbH, який спеціалізується на виробництві безпілотників. Планується виробляти по 1000 дронів на рік, а також виробляти запчастини.

Про це повідомляють в компанії Quantum-Systems GmbH.

Про завод

Новий завод стане другим підприємством компанії в Україні, і очікується, що до кінця року на ньому працюватиме близько 100 осіб.

Читати також: Французький актор Ален Делон отримав український орден “За заслуги”

“Quantum Systems інвестує до шести мільйонів євро протягом наступних двох років. Для компанії це вотум довіри Україні та її співробітникам, і водночас знак прихильності компанії до надання довгострокової підтримки Україні в галузі оборони своєї країни”, – відзначають в анонсі.

Наголошується, що наразі компанія Quantum Systems виробляє продукцію подвійного призначення для цивільного і державного сектору, в якій зайнято близько 250 співробітників.

Виробниче підприємство в Україні – це четвертий завод компанії із семи, розташованих по всьому світу.

Нагадаємо, що українські розробники створили дрон, який може атакувати об’єкти у Сибіру

Фото: Quantum-Systems GmbH

Читати далі

Суспільство

Книгарня “Сенс” долучилася до проєкту “Книжки на фронт”

Опубліковано

Тепер гості київської книгарень на Арсенальній та Хрещатику можуть придбати книги, які потім відправляться до військових.

Про це повідомляє книгарня Сенс в Instagram.

Як це працює?

  • Ви купуєте книгу, за бажанням залишаєте в ній побажання або вкладаєте листівку;
  • Ставите спеціальну печатку, яка зберігається на касі у книгарів;
  • Залишаєте книгу у спеціальному кошику або віддаєте книгарям;

“Після цього ми віддаємо книги Культурному Десанту, а вони передають їх військовим у зоні бойових дій або в лікарнях та реабілітаційних центрах”, – кажуть в книгарні.

Читати також: Студенти з України презентують в шести країнах Європи “пісню без слів”

Про ініціативу

Це багатоплощинна масштабна ініціатива, яка покликана вирішити кілька завдань:

  • забезпечити воїнів у зонах бойових дій необхідною літературою;
  • посилити моральних дух та психологічний стан військових через особисті звернення, власноруч підписавши книгу;
  • осучаснити та розвивати діючі бібліотеки у військових частинах.

Нагадаємо, як висловити подяку незнайомим воїнам на вулиці?

Також ми повідомляли, що стало відомо, коли в Україні eSIM запрацює на смартгодинниках.

Фото: ШоТам

Читати далі

Суспільство

Студенти з України презентують в шести країнах Європи “пісню без слів”

Опубліковано

У шести країнах Європи група українських студентів встановлює аудіоперформанс із наданням звернення уваги європейців на крихкість світу.

Про це повідомляє Українська академія лідерства.

Про перфоманс

Понад 100 українських студентів з 20 по 28 квітня презентують у Німеччині, Бельгії, Франції, Чехії, Данії та Словаччині презентують “пісню без слів”.

Українська академія лідер спільноти з урядом України, Western NIS Enterprise Fund та іншими партнерами організовує волонтерську адвокатську місію в країнах Європи.

Однією зі складових цієї місії є акція молоді під назвою “The Unnoticed Song”, яка відбудеться на Святі на Вацлавській площі 20 квітня з 18:00 до 20:00.

Читати також: В Угорщині видадуть антологію поезії з віршами української поетеси

Про академію лідерства

Українська академія лідерства – це освітня інституція, де проходить навчання за 10-місячною денною комплексною освітньою програмою для української молоді, мета якої – сприяти розвитку лідерських якостей молодого покоління. З 2015 року УАЛ випустила 1260 студентів з усіх регіонів України.

Щороку студенти УАЛ проводять акції на підтримку України в країнах Європи, Зокрема, торік студенти створили 50-кілограмову книгу “Злочин без покарання”, в якій розповідається про злочини Російської Федерації, зокрема про незаконну депортацію дітей.

Нагадаємо, що в Венеції пройшов перфоманс, присвячений “Ізоляції” в Донецьку.

Також ми повідомляли, що в Софії Київській відкриють Великодню виставку з квітів.

Фото: УАЛ

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство2 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство2 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: