fbpx
Звяжіться з нами

Про нас

 

Тут ми розмістимо відповіді на найпопулярніші запитання до нас у коментарях:

 

1. Хто власник #ШоТам?

Власником цього кросплатформінгового медіа є громадська організація “КРИГОЛАМ”

Ми не маємо жодного відношення до політичних сил чи олігархів. Також ми не є продовженням жодного традиційного ЗМІ. І ось вам доказ – жоден із представників перелічених суспільних інститутів не зацікавлений в розповсюдженні позитивних новин та історій успіху звичайних українців. Інакше таким контентом рясніли би усі топові телеканали та сайти.

 

2. Як ви заробляєте?

Ми існуємо виключно за рахунок технічної допомоги міжнародних донорів та завдяки вашим пожертвам. Тож якщо вам подобається те, що ми робимо – тисніть сюди 🙂

 

 

Будемо дуже вдячні 🙂

 

3.Громадська організація це щось політичне, типу партії?

Ні! Мета будь-якої партії чи політичної структури – пробитися до влади. У нас такої мети нема. Ми є просто об’єднанням однодумців, які не звикли сидіти склавши руки.

 

4.Яка мета у #ШоТам?

Наш проект ми називаємо прикладом української конструктивної журналістики. В той час, як абсолютна більшість національних та регіональних ЗМІ зосереджується на негативних новинах, ми шукаємо успішні історії, приклади креативних рішень та позитивних зрушень в суспільстві та державі.
Для чого ми це робимо? – Для того, щоб мотивувати українців змінювати себе та свою країну. Ми хочемо викоренити стереотип про бідного, усіма обдуреного та покинутого українця. Наш ідеал громадянина – це заповзятливий та креативний господар, який не чекає на допомогу згори.

 

5.Як вам допомогти?

 Для цього є кілька шляхів:

 

перший – це стати нашим волонтером

 

другий – це просто надіслати нам позитивну історію

 

третій – підтримати нас грошима  Підтримати проектВас буде перенаправлено на сайт liqpay