Суспільство
На Житомирщині почала працювати трирівнева система контролю за лісами
На Житомирщині почала працювати трирівнева система контролю за лісами, що дозволить оперативно реагувати на виникнення лісових пожеж.
Про це у фейсбуці повідомив керівник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.
«Відтепер лісівники Житомирщини значно оперативніше зможуть запобігати виникненню можливих лісових пожеж. Для цього в лісах області запровадили трирівневу систему контролю, яку сьогодні презентували в Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в лісництвах усіх держлісгоспів області на пожежних вежах встановлені 62 камери відеоспостереження. Ними керують чергові, а вся інформація виводиться на монітор. Зібрані дані з камер лісництв передаються до лісгоспу, де інший черговий спостерігає за всіма лісами підприємства.
Центральний пункт спостереження розташований в обласному управлінні, де фахівець веде моніторинг за лісами Житомирщини.
Читайте також: Відроджуємо дух ремісництва. Як любов до крафту перетворилася на виробництво свічок
«Для чергового кожного рівня розроблено та відпрацьовано алгоритм дій у випадку виявлення диму чи вогню. Інформація про це терміново передається до найближчої оперативної групи, звідки найшвидше можуть організувати виїзд на місце пожежі», – додав Сахнюк.
За його словами, завдяки такій системі від початку виявлення найменшого задимлення у лісі до моменту, коли на місце виїжджає пожежна техніка та пожежна ланка, минає до 5 хвилин.
Читайте також: FSC Україна презентувала посібник для відповідального лісогосподарювання
Місця дислокації протипожежних сил та засобів розміщені таким чином, що навіть до найвіддаленіших лісових кварталів буде можливо дістатися максимум за 20 хвилин.
Нагадаємо, усі паркові зони Харкова з’єднають «Зеленим каркасом».
Як ми повідомляли раніше, на Луганщині волонтери висадили 10 тисяч дерев на місці згорілого лісу.
Головне фото: journalist.today.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі