Суспільство
На Волині стартувала екоакція «Утилізуй батарейки – очисти Україну»
У Нововолинську стартувала екологічна акція «Утилізуй батарейки – очисти Україну». За перший день вдалося зібрали майже 250 кг батарейок.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Нововолинської міської ради.
Зазначається, що екологічний конкурс зі збору використаних батарейок стартував у всіх загальноосвітніх закладах громади. Він триватиме упродовж тижня.
Ліцей, який назбирає найбільшу кількість використаних батарейок отримає у подарунок магнітно-маркерну дошку. Усі батарейки будуть відправлені на переробку до центру утилізації у Луцьку.
Читайте також: Як говорити з владою про проблеми довкілля, та чому моніторинг якості повітря під час війни – це важливо
Нагадаємо, у Києві відкрили першу сортувальну капсулу нового зразка.
Як ми повідомляли раніше, WOG запустив проєкт зі збору та переробки відпрацьованих батарейок.
Окрім того, у магазинах товарів для дому JYSK по всій Україні встановили контейнери для збору батарейок.
Фото: facebook.com/novovolynsk.city.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі