Суспільство
Меценатів просять взяти участь у національному конкурсі «Благодійна Україна»
Відкрилась реєстрація на національний конкурс «Благодійна Україна».
Про це повідомили на сайті Міністерства освіти та науки України.
Цьогоріч конкурс «Благодійна Україна» відбудеться 17-й раз поспіль
Це єдиний чинний загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних і волонтерських ініціатив в Україні. Його проводить Асоціація благодійників України.
За підсумком конкурсу кращих доброчинців – благодійників, волонтерів і меценатів країни – відзначають унікальною нагородою «Ангел добра».
Восени 2023 року стартував новий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» — «Благодійність на захисті України».
Читайте також: «Війна не закінчується на лінії фронту». Як бойові дії впливають на екосистеми, та чи зможе природа відновитися самостійно
У ньому можуть брати участь юридичні та фізичні особи: бізнесові структури, благодійні та громадські фонди та організації, волонтери, громадські діячі та благодійники (бізнес та приватні особи), які надавали благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.
Участь у конкурсі безплатна. Заявки можуть подавати безпосередньо самі волонтери та благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій, які можуть виступати як заявники), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.
Як взяти участь у конкурсі?
Щоб узяти участь, необхідно заповнити конкурсну заявку та надіслати її до оргкомітету. Останній термін подачі заявок – 30 квітня 2024 року (включно).
Подробиці та додаткову інформацію можна знайти на сайті blagoukraine.org.
Нагадаємо, Пласт організував Аукціон зустрічей з цікавими людьми, щоб зібрати 1 млн грн для ЗСУ.
Також благодійна організація «Реактивна Пошта» презентувала мобільну станцію технічного обслуговування та шиномонтаж для 43-ї окремої артилерійської бригади ЗСУ.
Фото: blagoukraine.org.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі