Культура
У Києві відкривається благодійна виставка «Ширше», присвячена врятованим собакам (ФОТО)
Зоозахисні організації Save Pets of Ukraine, Організація із захисту прав тварин URSA та Patron Pet Center об’єдналися, щоб нагадати: порятунок собак починається з евакуації, але завершується лише тоді, коли вони знаходять свій дім і людину, яка дарує їм тепло та любов.
Команди переконані, що евакуація тварин, вилучення їх з вулиць або порятунок від жорстокості — це перші важливі кроки до їх порятунку, але справжнє життя починається, коли вони знаходять свої сім’ї.
Про ініціативу
Згідно дослідження проведеного центром «Соціоінформ» на замовлення Save Pets of Ukraine у 2023 році, через війну кількість собак і котів у притулках у середньому зросла на 60% з початку 2022 року. У тилових областях кількість тварин у притулках збільшилася на 20-30%, а у притулках, що в прифронтових регіонах — на 100%.
Читати також: Український військовий Дмитро Лазуткін здобув перемогу на міжнародному поетичному слемі у Відні
«Кожному з нас потрібен простір, де ми можемо відчувати себе у безпеці й затишку. І для собак це не виняток,» — зазначає Ірина Лозова, експертка соціальних проєктів Save Pets of Ukraine. — «Ми щодня бачимо, як військові, волонтери та небайдужі люди рятують тварин, витягають їх з-під завалів, підтримують донатами. Але важливо пам’ятати, що справжній порятунок завершується тоді, коли собака знаходить свій дім і людину, яка дарує любов та тепло. Жодний вольєр, навіть більше за 2х3 м, не замінить обіймів і турботи.»
Деталі фотовиставки
- Адреса: Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 2-й поверх.
- Дата та час: з 13 листопада по 27 листопада.
- На виставці представлені роботи українського фотохудожника Сержа Сердюкова.
Нагадаємо, що у Києві пройшов мистецький захід до 210 річниці від народження Тараса Шевченка (ФОТО).
Фото: Save Pets of Ukraine.
Культура
Коментарі
Культура
Про проєкт
Коментарі
Культура
Новий стінопис грузинського художника Автанділа Гургенідзе прикрасив територію Тренінгового центру прокурорів України у Києві, неподалік від станції метро «Лук’янівська».
Про це центр повідомив у фейсбуці.
Особлива робота для художника
Автанділ Гургенідзе відомий своїми мистецькими проєктами в Україні. У 2015 році він займався розписом літака АН-24 в аеропорту «Київ». Цього разу художник створив роботу, яка стала для нього особливою, бо це перша картина, якій митець дав власну назву.
Читати також: У Києві відкриють виставку з новорічними прикрасами 19 та 20 століть
Сучасний підхід до державного простору
Фасадне панно виготовили з HPL-панелей Fundermax, вирізаних на виробництві Budzirka. Інсталяція стала частиною трансформації Тренінгового центру прокурорів України, який руйнує стереотипи про державні установи.
«Замість безликої стіни тепер тут яскраве панно, а інтер’єр центру — світлий та сучасний», — зазначають організатори.
Проєкт «Україна в моїх думках» ініціювали компанія Budzirka разом із правозахисницею та культурною амбасадоркою Катериною Кучеровою.
Нагадаємо, що на ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО).
Фото: фейсбук Тренінгового центру прокурорів України.
Коментарі