Суспільство
Київська книгарня перемогла на архітектурній премії Building Of The Year 2024
Київська книгарня Readellion стала переможцем архітектурної премії Building Of The Year 2024 в категорії «Архітектура інтер’єрів».
Про це повідомили на сайті премії.
Переможця обирали читачі вільним голосуванням. Нагороди щорічно присуджує видання Arch Daily, одне з найвпливовіших архітектурних медіа у світі.
Про книгарню
Київська книгарня Readellion — це простір, що відкрився у вересні 2023 року на Вознесенському узвозі. Над проєктом магазину працювало бюро prototype.
Readellion відкрили київський офлайн-магазин у вересні 2023 року. Над дизайном команда книгарні працювала разом з архітектурним бюро prototype. Докладніше про дизайн та концепцію простору ми розповідали в нашому матеріалі.
Читайте також: «Зруйнуйте комунізм». Як уникнути помилок радянського минулого під час відбудови? Пояснює архітектор
Книгарню розробили за принципом модульності, щоб надалі її «можна було адаптувати під потреби залежно від кількості представлених видань та бачення команди».
Всередині простору представлена добірка українських та англомовних книг, журналів та зінів. Ще одна функція книгарні — офлайн-івенти, зокрема воркшопи, презентації та зустрічі, які команда надалі планує проводити.
Про премію
ArchDaily – найбільше у світі онлайн-видання про архітектуру і дизайн, створене у 2008 році. Воно висвітлює найкращі світові архітектурні проєкти. Щороку видання організовує премію Building of the Year, у якій беруть участь архітектори зі всього світу. Особливістю конкурсу є те, що переможців у номінаціях обирають самі читачі. Такий підхід дає можливість виграти навіть молодим, але талановитим архітекторам.
Нагадаємо, стартував конкурс архітектурних проєктів для відбудови шкіл.
Також ми розповідали, що німецька архітектурна компанія розробляє проєкт нового заводу у Трускавці.
Фото: archdaily.com.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі