Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
how to delete instagram featured how to delete instagram featured

Технології

Instagram не продає, як з цим боротись

Опубліковано

Сторінка в Instagram є, але мало продає. Або підписники поводяться дивно. Що робити, аби налагодити контакт з аудиторією та збільшити продажі?

Зіпсувати репутацію може банальна річ – невдала візуалка чи релігійна картинка, а банальна “ціна в лс” доводить клієнта до сказу.

Ольга Белікова

Head of SMM у “Kasta”

Провела краш-тест Instagram сторінок героїв матеріалів, про яких писали ШоТам. Зібрала усі проколи, які можуть псувати імідж бренду. Спойлер: найчастіше – це фото.

Бренд Gudzyk

Соціальне підприємство з Одеси, яке робить сумки (інтерв’ю засновників). Фішка виробництва – шиють бабусі.  

Що не так? Зараз у моді “викриття шоу-румів”, коли блогери викривають продавців, які насправді не виготовляють продукцію, а купують у Китаї і чіпляють свої бирки. Тому цьому бренду ідеально вести рубрику, у якому частіше показувати фото з виробництва.

Читайте також: $200 за ремінець для годинника. Як це вдалось бізнесмену з Краматорська

Також варто акцентувати на тому, що на виробництві працюють бабусі, якщо фішка в цьому. Додавати більше фото з виробами, які вони зробили. Присутній фотоконтент з бабусями – варто доопрацювати, зробити якіснішим.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Вас таак багато! Так багато тих, хто святкують свята у сімейному колі – зі своїми бабусями та дідусями. І ми справді тішимось результатом опитування у сторіс, – 68% з вас натистули «так» ⠀ Адже, бабусі є творцями наших свят. Вони зберігають традиції, передають свої найпотаємніші та найсмачніші рецепти, саме вони збирають всю сім’ю навколо себе 🥰 ⠀ Час, проведений разом по-особливому цінується тільки згодом. А увага – це те, що старше покоління чекають від нас найбільше. ⠀ З Різдвом Христовим! 🌲 Щастя вам та найміцнішого здоров‘я вашим бабусям та дідусям ♥️ ⠀ #gudzyk #gudzykbags #ukraine #merrychristmas

Публикация от GUDZYK (@gudzyk_)

На сторінці низька залученість, бо вони фотографують лише товар. Потрібно подумати над темами, які будуть цікаві клієнтам і збиратимуть коментарі. Варто спробувати опитування.

Магазин не використовує додаткову рекламу, хоча вона б йому не завадила.

І їм не вистачає “родзинки” на сторінці в Instagram, зливаються з рештою брендів сумок.

Читайте також: Швидкі гроші: ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу

Їхні переваги. По візуальному оформленню і безпосередньо фото товару – претензій немає.

Є ціни і відгуки, одразу стає зрозуміло, про що сторінка. Є колаборація з блогерами – це позитивно впливає на залучення нових підписників.

У них бувають розіграші призів – гарний хід магазину, аби триматися в топі.

Порада: якщо вони акцентують, що це соціальний проект – варто частіше повертатися до такого контенту.

Бренд Olandi

Підприємство із Краматорська, яке продає взуття власного виробництва. Їхня фішка – український продукт (інтерв’ю засновника).

Що не так? Проблема у якості фото. Взуття – специфічний товар, треба вміти його показати. Тут варто трохи докласти грошей, аби зробити якісний фотоконтент.

Читайте також: Як зробити бізнес на мікрозелені? Рецепт від шеф-кухаря з Одеси

Клієнт не матиме змоги потримати товар в руках, допоки не отримає його. Можна додати деталізуючих фото. Взуття, на вигляд, непогане, але фото не продають.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

💥ТРАВНЕВІ ЗНИЖКИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ!💥 Шукай розміри під фото, та скоріше замовляй! ЗНИЖКА на моделі, розміри яких є у наявності! Будь-яка з цих моделей 700 грн.😍😍😍 . Мюлі Чорні 36 розмір Сандалі Червоні лямки 36,39 р. Сандалі Срібні 37,38 р. Сандалі Червоно-Чорні 37,38,39 р. Мюлі Червоні Замш 37,38,39,40 р. Балетка Відкрита Замш Чорна 36,37,38 р. ⠀ 📪 Доставка по всій Україні ———- ⬇️ ЗАМОВЛЯЙТЕ у НАС: 〰️〰️〰️〰️〰️ 👉 olandi.ua 👉 fb.com/olandi.ua 〰️〰️〰️〰️〰️ #Olandi #Olandi_l #виробникВзуття #мюлі #сандалі #краматорск #україна #взуття #шкіряневзуття #жіночевзуття #акціявзуття #знижкивзуття #взуттяліто #літнєвзуття #обувьлето #скидкиобувь #обувьскидки

Публикация от Производитель обуви Olandi 🇺🇦 (@olandi.ua)

Для фото один фон, штучне світло, одні і ті ж ракурси. Модель, демонструючи взуття, без педикюру і піджимає пальці – це псує естетику кадру.

Продавець має визначитися: вони точка продажу у краматорському ТЦ чи Instagram-магазин. Якщо перший варіант – то на соціальну мережу можна “забити” і нічого не міняти. В іншому випадку, варто серйозніше підійти до оформлення сторінки.

Не пишуть ціну в постах одразу. Це може дратувати покупців чи вселяти недовіру.

Не вказують, чи є обмін та повернення товару, і як це можливо зробити.

Розважальний, мобілізуючий контент – адміністратор сторінки використав релігійну картинку, вітаючи всіх зі святом Пасхи. Це не спрацьовує. І сама картинка не дуже якісна.  

Читайте також: “Чорні лебеді” у бізнесі: як не здатися, коли продаєш органічні продукти

Їхні переваги. Якісно оформлена шапка бренду, логотип. Хороше взуття. Є доволі інстаграмні моделі, але прикро, що неякісно оформлені.

Люди люблять усе, що від виробника. Це їхня велика перевага. І продавці молодці – акцентують на цьому увагу в постах і описах.  

Висока взаємодія з клієнтами, усі коментарі оброблені, мають відповіді. Це значно підіймає активність сторінки.

Порада: взуття краще відправити професійному фотографу на зйомки.

Бренд “O_lawander”

Ферма органіки під Києвом, де пропонують локація для фотозйомки у лаванді і придбання органічної полуниці (інтерв’ю засновників).

Що не так? Невдалий фотоконтент. Такі світлини не продадуть локацію для фотозйомки. У їхніх конкурентів краще обрані ракурси і це приваблює потенційних відвідувачів.

Якщо крім лавандового поля, ще й намагаються просувають органічну полуницю – має бути пояснення, що вона продається лише на полі. І доставки немає. Якщо все працює інакше – розписати, як з доставкою і регулярністю. Сторінка у відвідувача лишає більше питань, ніж відповідей.

Інакше потрібно взаємодіяти з потенційними покупцями, вказувати, коли товар буде в наявності. Крім того, тут не вказана вартість входу і ягід.

Вцілому, контенту дуже мало. Локації складніше продавати, ніж товари, якщо немає професійних фото. Варто над цим попрацювати.

Я можу бути потенційним відвідувачем лавандового поля і покупцем полуниці, але за відчуттями, після перегляду фото – роботи там нічого. Більше схиляюся до думки, що така сторінка краще продала б саджанці лаванди. Принаймні, усі пости – про це. Але такі покупці не сидять в Instagram.

Їхні переваги. Непогані сторіз. І величезний плюс – є багато матеріалів і подробиць про сільське господарство, як все відбувається.

Порада: якщо полуницю і лавандове поле складно просувати – варто використовувати платну рекламу. Підійти до концепції, чіткіше прописати, що саме вони пропонують.

Коментарі

Технології

Українці зможуть подати онлайн-заяву про репарації від росії у 45 категоріях

Опубліковано

У наступному році українці зможуть оформити заяву в «Дії» про відшкодування збитків, які завдала рф. Зараз на порталі можна заповнити одну форму про пошкоджені або знищенні будинки.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Запуск нових категорій

«Зустрічався з командою міжнародного Реєстру збитків для України, проговорили результати роботи й плани на наступний рік. Зараз посилюватимемо команду та фіналитимемо всі юридичні й технічні питання, щоб уже в першій половині 2025 року були доступні всі категорії заяв до реєстру», — написав Михайло Федоров.

Серед нових категорій заяв додадуть форми для тих, хто вимушено покинув дім, кого поранили, у кого знищили автівки, та інші види збитків. Детальніше можна прочитати за посиланням Реєстру збитків для України.

Читайте також: Українська компанія створила 3D-протези для відновлення пальців

Найпоширеніші причини для репарацій

  • Бойові дії у фронтовій або прифронтовій зоні;
  • артилерійський обстріл;
  • повітряна атака;
  • окупація населеного пункту;
  • руйнування Каховської ГЕС.

У квітні цього року на порталі «Дія» почали збирати інформацію про знищене житло. Наразі найбільше заяв отримали з Донецької, Харківської та Херсонської областей.

«Це важливий механізм, по суті, основа для майбутніх репарацій. Чим більше заяв, тим чіткіше розуміння світу про шкоду, якої завдала росія Україні», — написав очільник міністерства.

Послугу в «Дії» реалізує Міністерство цифрової трансформації та Міністерство юстиції України за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», котрий фінансують USAID та UK Dev. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.

Раніше ми писали, що «Дія» запрошує користувачів на інтерв’ю: як покращити цифрові держпослуги.

Фото обкладинки: Unsplash

Коментарі

Читати далі

Технології

Українська компанія створила 3D-протези для відновлення пальців

Опубліковано

Стартап Dotyk Fingers розробив механічні 3D-протези для людей, які втратили частини пальців. Компанія використовує технології 3D-друку та штучного інтелекту, щоб зробити процес користування максимально простим і доступним.

Про це повідомляють в соціальних мережах компанії.

Історія стартапу

Ідея створення Dotyk Fingers виникла після волонтерської роботи команди з українськими ветеранами, які проходили лікування в Німеччині. За словами CEO стартапу Олександра Тернового, навіть у країні з розвиненою медичною системою пацієнти часто зіштовхувалися з відмовами страхових компаній у наданні протезів пальців.

«Навіть місцеві жителі не могли отримати доступ до функціональних рішень для пальців через бюрократичні обмеження»,розповідає Олександр виданню Vector.

Як працює процес замовлення

  1. Клієнт надсилає фотографію руки з монетою 10 гривень для визначення масштабу;
  2. штучний інтелект аналізує розміри й автоматично підлаштовує модель протеза під параметри руки;
  3. замовнику надсилають один-два прототипи для тестування;
  4. після підтвердження точності виготовляють остаточний протез із нейлону.

Основними клієнтами Dotyk Fingers є ветерани війни та працівники ризикованих професій, як-от столярі чи металообробники, які втратили пальці під час роботи.

Читати також: У Бучі запрацювала станція моніторингу якості повітря

Плани на майбутнє

Стартап працює над внесенням своїх протезів у реєстр лікарських засобів МОЗ України, що дозволить людям отримувати їх за державний кошт.

«Ми прагнемо зробити доступ до протезів якомога простішим і допомогти тим, хто потребує функціональних рішень для покращення якості життя», — зазначають у компанії.

Нагадаємо, що українська студія випустить гру-медитацію, в якій можна створювати сади (ВІДЕО).

Фото: Dotyk Fingers.

Коментарі

Читати далі

Технології

У Бучі запрацювала станція моніторингу якості повітря

Опубліковано

У Бучанському ліцеї №9 встановили станцію SaveEcoSensor 3.0, яка в режимі реального часу відстежує якість повітря в громаді.

Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Як працює станція

Сенсор вимірює концентрацію дрібнодисперсного пилу PM2.5 та PM10 кожні 145 секунд і надає дані за міжнародним індексом якості повітря AQI.

Відтепер жителі громади можуть стежити за станом повітря через платформу SaveEcoBot за посиланням.

Фото: з фейсбуку Бучанської міської ради

Читати також: У Бучі встановлюють новорічну ялинку за кошти меценатів (ФОТО)

Юні екологи ліцею отримали можливість щодня аналізувати показники та вивчати екологічну ситуацію в місті. У міськраді зазначають, що такий моніторинг допоможе підвищити екологічну обізнаність жителів і своєчасно реагувати на зміни якості повітря.

Нагадаємо, що на Київщині відкрили новий гуртожиток для ВПО з п’яти областей (ФОТО).

Фото обкладинки: Freepik.

Коментарі

Читати далі