Суспільство
АН-2 з’явився у відеогрі Microsoft Flight Simulator
Цифрова копія АН-2 з’явилась в авіасимуляторі Microsoft Flight Simulator і тепер доступна до завантаження на платформах PC та Xbox з трьома варіантами шасі.
Про це повідомили у ANTONOV Company.
Зазначається, що легендарний літак АН-2 запустили у серійне виробництво у 1947 році на Київському авіазаводі. Він став першим мирним вітчизняним літаком, який сконструювали після Другої світової війни. Концепція Ан-2 була настільки вдалою, що на її основі розробили десятки модифікацій різного призначення. Своє становлення літак пройшов у суворих умовах Арктики.
Згодом високі характеристики та невибагливість цієї машини оцінили всі. Особливо, коли була необхідність дістатися туди, де не було не тільки аеродромів, а навіть доріг. Літак зацікавив льотчиків-спортсменів та парашутистів, геологів та пожежників, агрономів та геологів, медиків, поштарів та пасажирів. Практичний та багатоцільовий, народний та один з наймасовіших літаків і зараз АН-2 залишається найбільшим у світі біпланом з поршневим двигуном.
Читайте також: У захваті навіть Клопотенко. Львівська «Майстерня мрії» створює чай і допомагає молоді з аутизмом. Як це працює
Щороку володарі та прихильники АН-2 збираються у різних містах Європи, щоб показати переваги саме Ан-2.
Понад 18 тисяч літаків АН-2 піднялися у небо з початку його виробництва. Тепер у кожного є змога керувати літаком завдяки команді Microsoft Flight Simulator. Можна пролетіти над холодними водами Арктики, спробувати перетнути Середземне море, покружляти над горами у Франції або створити свій власний маршрут польоту – все це на віртуальному АН-2 у Microsoft Flight Simulator.
Довідка
Microsoft Flight Simulator — серія цивільних авіасимуляторів, що випускаються корпорацією Microsoft. Від багатьох серій авіасимуляторів MSFS відрізняється досить реалістичною фізикою нормального польоту, і, як наслідок, великою складністю управління літаком. Наявність практично всіх великих аеропортів світу з реалістичними даними, реальним ландшафтом, погодними умовами, відмінною графікою роблять цю серію симуляторів однією з кращих у своєму класі.
В іграх передбачені використання автопілота, диспетчерський супровід і можливість завантаження реальних погодних умов для польоту з Інтернету. В серії присутній трафік літаків, що літають за розкладом та під управлінням служб УВС. Також є вбудовані засоби аналізу польоту, повтор. Є курс навчання.
Нагадаємо, у Microsoft Flight Simulator став доступний віртуальний політ на українській «Мрії».
Фото: facebook.com/antonov.company.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі