Суспільство
У Microsoft Flight Simulator став доступний віртуальний політ на українській «Мрії»
В авіасимуляторі Microsoft Flight Simulator з’явилося доповнення з українським літаком «Мрія». Пограти в гру та відчути себе пілотом Ан-225 можна на Xbox, PC та у Steam.
Про це повідомили у фейсбуці ДП «Антонов».
Зазначається, що проєкт став можливим завдяки злагодженій та інтенсивній роботі команди Microsoft Flight Simulator спільно з проєктною командою «Антонова», сприяння Міністерства цифрової трансформації України і підтримки та експертизи наших пілотів і інженерів, які допомогли зробити поведінку літака реалістичнішою.
Командир екіпажу Ан-225, шеф-пілот Дмитро Антонов та пілоти Кирило Волегов, Євген Башинський, штурман Сергій Нечаєв мали змогу протестувати цифрову «Мрію» на реалістичність польоту.
Читайте також: Кулькова ручка стала моєю зброєю. Донецький художник Олександр Жильцов про війну, творчість та допомогу армії
«Відновлення авіалегенди було непростим та тривалим процесом, над яким працювали кілька кваліфікованих команд з усього світу. Багато годин роботи розробки моделі, запис звуку, детальний дизайн – усе для того, щоб кожен зміг максимально реалістично відчути себе у ролі пілота найбільшого у світі літака, почути звук його двигунів, оглянути кабіну і вантажну рампу», — розповіли в пресслужбі держпідприємства.
В «Антонові» розповіли, що компанія Microsoft вирішила направити усі кошти від продажу доповнення Mryia add-on на спеціальний рахунок для відбудови Ан-225.
«Встановлюйте Microsoft Flight Simulator та на власному досвіді відчуйте захват від польоту на легенді ― Ан-225 «Мрія». Підійміть свою «Мрію» у небо», — закликали в компанії.
Як створювали цифрову Мрію?
Як повідомили у Мінцифри, над створенням цифрової «Мрії» працювали розробники, пілоти та інженери з різних країн. Вони створили детальну копію справжнього літака, з ідентичним дизайном та навіть звуками мотора.
Реалістичність польоту на цифровому літаку протестували справжні пілоти української «Мрії» Дмитро Антонов, Кирило Волегов, Сергій Нечаєв та Євген Башинський. Усе для того, щоб гравець максимально реалістично почувався за штурвалом авіалегенди.
Читайте також: Trash is Fun! Сумські підлітки створили комп’ютерну гру про екологію, аби навчити українців сортувати сміття
Авіасимулятор від Microsoft дозволяє спробувати себе у ролі пілота літака. Усі ландшафти і краєвиди у грі ідентичні реальним. Гравець симулятора керує справжнім штурвалом та панеллю приладів. Перед початком гри необхідно обрати літак. Відтепер кожен охочий зможе підняти в небо і «Мрію».
Як пограти?
Спробувати себе у ролі пілота «Мрії» можна просто зараз. Авіасимулятор доступний для Xbox, PC та у Steam. Завантажуйте гру за посиланням.
Довідка
Microsoft Flight Simulator — серія цивільних авіасимуляторів, що випускаються корпорацією Microsoft. Від багатьох серій авіасимуляторів MSFS відрізняється досить реалістичною фізикою нормального польоту, і, як наслідок, великою складністю управління літаком. Наявність практично всіх великих аеропортів світу з реалістичними даними, реальним ландшафтом, погодними умовами, відмінною графікою роблять цю серію симуляторів однією з кращих у своєму класі.
Читайте також: Trash is Fun! Сумські підлітки створили комп’ютерну гру про екологію, аби навчити українців сортувати сміття
В іграх передбачені використання автопілота, диспетчерський супровід і можливість завантаження реальних погодних умов для польоту з Інтернету. В серії присутній трафік літаків, що літають за розкладом та під управлінням служб УВС. Також є вбудовані засоби аналізу польоту, повтор. Є курс навчання.
Нагадаємо, через три дні після повномасштабного вторгнення Росії в Україну стало відомо про знищення літака «Мрія». Це сталося в результаті атаки РФ на аеропорт в Гостомелі. Наприкінці березня 2022 року в компанії «Антонов» заявили про намір відновити «Мрію» і закликали світ надати допомогу в реалізації ініціативи.
Раніше ми повідомляли, що випускник КПІ створив відеогру про вторгнення росії в Україну.
Фото: facebook.com/antonov.company.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Нагадаємо, що цьогоріч Яна брала участь у всесвітньо відомому Бостонському марафоні. Вона пробігла на ротезах пробігла відстань у 5 кілометрів і втілила мрію пораненого воїна. Дівчинка зібрала понад 500 000 гривень на протез для військового.
Фото: «Шахтар»
Коментарі