Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

6 брендів, які взяли на озброєння гумор і виграли від цього

Опубліковано

Буває так, що товар чи послуги класні, проте клієнтам “не заходить”. А все тому, що варто скинути кайдани серйозності і додати сміх у стратегію.

Це може бути дотепна історія, пов’язана з виникненням назви чи взагалі бізнесу і товари, які мають гумористичний підтекст. Тож ми зібрали топ-6 брендів, які “петросянять” і цим приваблюють клієнтів. Погодьтеся, весела атмосфера зближує продавця і покупця.

Смішне у товарах

Hugo BORSCH

Гумористична назва бренду + футболки зі смішними написами = вдала комбінація. Двоє одеситів Олексій Бенціановський та Станіслав Зубрицький заснували власний текстильний бренд.

“Бренд назвали “Беня і Зубрік”, такі прізвиська дали нам в одному з одеських двориків)”, – сміються власники.
Фішка бренду – кумедні написи на футболках, в стилі “Borsch, Hugo Borsch” (стьоб на відомий бренд “Hugo Boss”), чи “Группа градусы” соліст – Цельсій, бас – Фаренгейт, ударник – Кельвін (так підписаний віжуал з портретами трьох вчених). Переглянути сайт виробника тут.

Голий Путін на етикетках

Взятися за живіт від реготу можна, побачивши етикетки львівської броварні “Правда”. Крафтове пиво ніщо так чудово не продасть, як тролінг відомих політичних діячів, вагомі суспільні події, кінематограф та просто впізнавані образи.

Зображення голого “Пу”, з його відомим прізвиськом від фанатів “Ультрас” чи “Trump”, з описом одіозного 45-го президента США, з описом його біографічних особливостей. Переглянути сайт виробника тут. (Топ про крафтові броварні – тут).

Суржик на шкарпетках

“Виклик темній стороні шкарпеток” кинув бренд Dodo Socks, який це і увіковічує на своїх трикотажних виробах.

Посмішку викликають не лише малюнки тематичних колекцій, а й деякі написи. Якось бренд, у творчому тандемі із українським гуртом Latexfauna, випустили набір шкарпеток, з уривками пісень “Мене всьо устраює”, “Я усе січу”, “Дивовижний атлет”.

Переглянути сайт виробника тут. (Інтерв’ю про те, як примусити зірку просувати свій бренд – тут).

“П’яний посуд” – посміхнись, бо не продадуть 🙂

Вироби бренду “Drunk Glases”, якщо не розсмішать, то точно не залишать байдужим і викличуть усмішку. Концепцію “п’яних бокалів” втілюють харківські дизайнери Сергій та Ігор Фомічови. За їх словами, посуд незвичайної форми знаходить відгук “і серед інтелектуалів, і серед заводських трудяг”.

“Наш товар викликає посмішку у клієнтів. А співпрацювати намагаємось лише з тими, хто бачачи наші вироби каже “вау” і сміється. Не бачу сенсу пояснювати людям мистецтво”, – каже Сергій Фомічов.

Відвідати сайт виробника та повтішатися креативом – тут.

Кумедні історії появи бренду

Як в серіалі – “Дніпровський Букін”

Бізнесмен із Дніпра 26-річний Ігор Малецький заснував власний взуттєве виробництво. Має унікальні системи знижок для клієнтів, проте найбільше запам’ятовується незвичною назвою.

“Бренд назвали “Дніпровський Букін” після креативу з друзями. Я все життя грав у футбол. Коли думали над назвою, друзі пожартували, що я – підприємець, який продаватиме взуття, як нереалізований футболіст Геннадій Букін (комічний герой сіткому “Щасливі разом”). А тепер це запатентована назва”, – розповів Ігор Малецький. Переглянути сайт тут. (Інтерв’ю з підприємцем прочитати тут).

Натерта дупця та антистрінги від “Regata Club

Понад чотири роки засновники бренду “Regata Club” Олександр Матяш та Євген Алєксєєв борються за те, аби емансипувати чоловіче начало від незручної білизни. Ідея для бізнесу прийшла з дуже неочікуваного боку…

“Почалося з того, що коли я служив у добровольчому батальйоні та їхав на службу в зоні АТО, купив собі все необхідне, крім білизни і шкарпетосів. У перший же день, коли стали на блокпост – було дуже спекотно. Мені білизна натерла дупцю, але зі зворотного боку, – сміється Олександр. – Попросив товариша, щоб купив мені якісне спіднє. Але йому це не вдалося: усе або за шалені гроші, або неякісне взагалі. Друг замовив, щоб мені пошили в ательє”.

Після повернення до мирного життя, Олександр Матяш вирішив шити зручну білизну для чоловіків. Переглянути сайт тут. (Інтерв’ю з підприємцем тут). Смішна відеореклама бренду тут.

Суспільство

У Швеції відбулася церемонія відкриття Євробачення-2024

Опубліковано

У шведському місті Мальме у неділю, 5 травня, відбулася церемонія відкриття пісенного конкурсу “Євробачення-2024”.

Про це повідомляє Суспільне.

Як зазначається, так званим Бірюзовим хідником пройшли всі цьогорічні учасники конкурсу, крім ізраїльської делегації, оскільки сьогодні вшановують пам’ять жертв Голокосту.

Представниці від України alyona alyona & Jerry Heil вийшли на бірюзовий хідник у вбранні з підвішеними ключами. Вони символізують втрачені домівки через війну в Україні — коли ключ є, а дому вже немає.

Читайте також: Google запускає додаткову програму грантів для українських стартапів на 10 мільйонів гривень

Артистки подарували ведучому український великодній кошик і показали традицію “битися” крашанками. Співачки також нагадали, що збиратимуть кошти на відбудову гімназії у Дніпропетровській області.

68-й пісенний конкурс “Євробачення” проходить у шведському місті Мальме. Перший і другий півфінали відбудуться 7 та 9 травня, грандфінал — 11 травня.

Україну на конкурсі представляє дует alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. Вони виступлять у першому півфіналі. Номер для співачок поставила українська режисерка, номінантка на “Ґреммі” за найкраще музичне відео Таню Муіньо.

Нагадаємо, картини, на яких зображені українські волонтери та лікарка з Маріуполя, покажуть у Парижі та Нью-Йорку.

Фото: Суспільне

Читати далі

Суспільство

Укрзалізниця приготувала Великодні обіди для Харківщини – фото

Опубліковано

Команда Food Train приготувала святкові обіди для жителів Харківщини Під час свят особливо важливо підклуватися про тих, хто поряд. Саме тому команда потягу-кухні Укрзалізниці – Food Train – приготувала близько 4300 великодніх обідів для мешканців Харківщини.

Про це повідомляє Міністерство відновлення України.

“Цього разу Food Train привіз до Харкова ще й 2300 власноруч спечених та прикрашених Великодніх пасок. Ними пригощали місцевих мешканців, серед яких – внутрішньо переміщені особи, багатодітні родини, пенсіонери, жителі знеструмлених будинків, пацієнтинти психіатричної для лікарні та будинку літніх людей. Прояв турботи одне про одного дозволяє українцям не втрачати віру та триматися попри складні часи”, – повідомили у Мінвідновленні.

Читайте також: Google запускає додаткову програму грантів для українських стартапів на 10 мільйонів гривень

Закупівля продуктів для поїзда-кухні фінансується нашими партнерами – Фондом Говарда Баффета – The Howard G. Buffett Foundation.

Нагадаємо, уряд запропонував виробникам дронів пільгові гранти.

Фото: Міністерство відновлення України

Читати далі

Суспільство

Квітуча історія захисника України з Одеси (ВІДЕО)

Опубліковано

Воїн з Одеси віддав життя за Україну, але продовжує робити рідну землю красивішою навіть після загибелі… Ця сумна й водночас зворушлива та надихаюча історія про військового Бориса Айзенберга, , який усе своє життя займався озелененням рідного міста й країни. Разом з родиною він заснував власний розсадник, де вирощував понад 300 видів рослин. І зараз, коли Бориса не стало, справу продовжує його батько, а сакури та клени, які в пам’ять про героя саджають по всій Україні, радуватимуть українців і милуватимуть їхнє око. Детальніше у сюжеті ШоТам!

Після повномасштабного вторгнення Борис пішов на фронт добровольцем. Попри жахи війни він надихався природою і там: малював квіти та прикрашав ящики з боєприпасами. “Йде наступ – цвіте яблуня переможна….” – писав Борис під своїми фото з рослинами.

Читайте також: У Бразилії подружжя українців створило понад 120 тисяч писанок за 40 років

Так народилася ціла серія флори, яку українці побачили вже після загибелі захисника… Борис загинув 13 липня 2023 року поблизу села Біла Гора на Донеччині. Врятував пораненого побратима, наклавши йому турнікет, а сам потрапив під ворожий обстріл.

Після смерті Бориса його справу продовжив його батько, його також звати Борис. У родинному розсаднику він вирощує понад 400 рослин, які колись привіз його син. Груші, сливи, сакури, 18 кущів клену… Все цвіте у пам’ять про Бориса. А ще його сакури прикрашають Київську оперу, а клени ростуть на подвір’ї Одеського художнього музею.

Так справа Бориса продовжує жити й надихати українців дивовижним квітом.

Нагадаємо, у Мринській громаді відновили 155-річний ліцей-мазанку.

Фото: ШоТам!

Читати далі