Економіка
Як заробити 35 000 доларів на гектарі черешні
Як заробити $35 000 на гектарі черешні? Відповідає Олександр Маценко з Черкащини, який в Києві 2 тонни черешні продав за 7 хвилин!
Цей фермер заробляє $35 000 на гектарі черешні. У Києві 2 тонни його черешні розійшлися за 7 хвилин. Його садок плодоносить з травня по серпень. Один саджанець фермер продає за $5,5, і черга забита до 2022 року.
Черешневий магнат – це Олександр Маценко з Черкащини. Він висаджує саджанці рядами по 130 м на відстані у 1,8 м. Ця схема дозволяє висадити на 1 га 1660 дерев і отримати 30 тонн ягід. Від посадки до шаленого врожаю треба почекати 5 років!
Читайте також: Як швидко заробити: ТОП-10 ідей
Кіло черешні Олександр продає по 30 гривень, на рік заробляє $35 000.
“Без крапельного поливу займатися ягідництвом – то самогубство”, – переконаний Олександр Маценко.
Воду для поливу підприємець використовує відстояну у власних зариблених ставках. А ви ще не висаджуєте свій черешневий садок?!

Економіка

Торговельна марка «Добродія» випустила у продаж новий продукт — Foodbox «52 порції здоров’я».
Про це пише agravery.com.
Зазначається, що до фудбоксу йвійшло 6 видів різноманітних пластівців (вівсяні, кукурудзяні, гречані, суміш злаків та інші) та 2 види суперфудів (льон та висівки) — загалом 52 порції корисної та поживної їжі.
У компанії пояснили, що ідея полягала в тому, щоб запропонувати комплексний набір, який дозволяє споживачеві протягом декількох місяців сформувати здоровий раціон харчування з корисних продуктів.
За дослідженням компанії, підтверджених європейськими лабораторіями, у пластівцях «Добродія» збережено 85% вітамінів, макро- та мікроелементи, які містяться в первинному зерні.
Читайте також: «Мені в свою». Сім українських брендів, які продають екогорнятка
Продукція Foodbox «52 порції здоров’я», за задумом виробника, буде корисною не лише для тих, хто дотримується посту та вегетаріанців, але й для всіх, хто хоче споживати якісні продукти та вести здоровий спосіб життя.
Ціна Foodbox для кінцевого споживача становить 199 грн за упаковку вагою 3,15 кг.
Таким чином економія на наборі — 10−15% від вартості продуктів (якщо купувати окремо).
Дослідження ринку показали, що серед споживацьких настроїв у пріоритеті — продукти, що підтримують імунітет, дозволяють зекономити час та кошти, тому компанія планує і надалі розвивати даний напрямок для різних цільових аудиторій».
Читайте також: Печиво замість знижок та інтер’єр із відходів. Як працює вінницька екокав’ярня PicNic
Нагадаємо, на Закарпатті з’явився новий екобренд «Долині теплиць».
Як ми повідомляли раніше, у Луцьку шеф-кухарі подають картоплю із землею.
Головне фото: Agravery.com.
Економіка

Український сервіс доставки їжі і продуктів Rocket у четвер, 15 квітня, почав роботу в столиці Нідерландів — Амстердамі.
Нідерланди стала другою серед десяти європейських держав, де Rocket планує почати роботу вже у цьому році.
З початком роботи в Нідерландах, сервіс Rocket розширив свою присутність до трьох країн. Крім України, кур’єри з помаранчевими рюкзаками доправляють замовлення у столиці Кіпру — Нікосії.
Як розповіли у компанії, вже відточені технічні нюанси та багатомовність мобільних застосунків.
Читайте також: З чілі, полуницею чи вином: сім локальних виробників цікавих соусів
Окрім того, Rocket не припиняє активний розвиток в Україні. У середу, 14 квітня помаранчеві рюкзаки з’явились у Білій Церкві на Київщині.
Всього ж в Україні покрито вже 28 міст, серед яких 18 обласних центрів.

Про компанію
Rocket — український сервіс доставки, заснований у 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Нині кур’єри Rocket доставляють замовлення у 28 українських містах, а також в столицях Кіпру та Нідерландів. У планах на 2021 рік – запустити доставку Rocket у 10 європейських країнах.
Читайте також: Сонячний кооператив: як звичайні українці у Славутичі заробляють на електроенергії
Нагадаємо, «Сільпо» запускає доставку продуктів літаками.
Як ми повідомляли раніше, Raketa відкриває віртуальний фудхол. В одному замовленні можна брати страви різних закладів.
Головне фото: ain.ua.
Економіка

Фермерське родинне господарство «Екосвіт» на Сумщині пропонує унікальні товари з конопель, пише ukrinform.
Зокрема фермери Юрій та Ірина Колесники навчилися виробляти з конопляного насіння протеїн, сир, олію, борошно, висівки, лущене насіння, халву, майонез, конопляну сіль і навіть ікру.

Господарство співпрацює з глухівськими інститутом луб’яних культур та активно просуває технології переробки конопляного насіння.
Читайте також: Взуття, одяг та халва з конопель: як житомирський майстер відроджує давнє ремесло
За словами керівника господарства, Юрія Колесника, робить це, щоб відродити коноплярство й розвіяти асоціативне сприйняття рослини коноплі, як сировини для виготовлення наркотику марихуани.

Нині господарство перебудовує свою діяльність на подальшу розробку та продаж устаткування для переробки конопляної продукції. Створенням та модернізацією існуючих зразків останнього фермер займається особисто.
Читайте також: Взуття з конопель підкорює Європу. Як це вдалося полтавцям
За словами Юрія Колесника, замкнутий цикл у коноплярстві потребує використання щонайменше двох десятків видів різної техніки та обладнання.

Презентувати свої напрацювання Колесник планує наступного року на демонстраційному полігоні, де покаже весь виробничий процес, від вирощуванні конопель — до переробки.
Читайте також: Екотовари руками незрячих. Історія вінницького підприємства «КлубОк»
Нагадаємо, майстриня виготовляє піали, з яких козаки пили турецьку каву.
Як ми повідомляли раніше, на Вінниччині ініціативний педагог відкрив майстерню гончарства.
Усі фото: facebook.com/ekosvit.hemp.