Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
https://www.youtube.com/embed/qZpPFd-AzYUSSSSSS

Економіка

Як швидко заробити: ТОП-10 ідей

Опубліковано

Як швидко підняти грошенят у законний спосіб? Зібрали найцікавіші та випробувані ідеї на будь-який смак.

Вирощування енергетичної верби

Розумні люди кажуть, що ця рослина дає високу врожайність. З одного засадженого гектара можна зібрати від 10 до 30 тонн гілочок. Перевага в тому, що вона швидко виростає, тож “урожай” збирете щороку.

Бізнес на курях

Чим цікавий бізнес? Курей-бройлерів спеціально вивели для того, аби вони швидко виростали та давали максимальну м’ясну вагу. Від курчати до готової на забій особини, бройлер виростає за 8-12 тижнів (деякі види за 35 діб). У живій масі птахи набирають близько 2,7 кілограма (хоча тут теж залежить від породи). Вартість розібраної тушки стартує від 50 гривень за кілограм.

Вирощування ремонтантної полуниці

Це та ягода, яка неочікувано з’являється на прилавках наприкінці серпня і коштує шалених коштів, у порівнянні із сезонною в червні. Перевага полуничного врожаю наприкінці серпня в тому, що низька конкурентність і Ви самі зможете гратися з ціною. Пристрасні фанати цієї ягоди готові викладати (дані за торішній серпневий сезон) від 80 гривень за кілограм.

Читайте також: Швидкі гроші: ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу

Миловаріння

Миловаріння – ідеальний бізнес для тих, хто хоч трохи розуміється на хімії та вправний майстер у рукоділлі.тЗазвичай, мило фасують по 50 – 100 грамів. Вироби ручної роботи стартують від 40 гривень за штуку. Цікаві поєднання техніки, кольорів, аромату – ціна зростає. Усе залежить від рівня майстра. Такий товар найкраще продавати через інтернет-барахолки або у соцмережах.

Власна перукарня

Експерти кажуть, що відкриття перукарні в економ-сегменті обійдеться близько $3 тисяч (за умови, що не дуже дорога оренда приміщення). А чистий дохід вона почне приносити вже через 3-5 місяців.

Виробництво тротуарної бруківки

Якщо хочете запустити виробництво по-дорослому, з усіма вібростолами і гідравлічним візком – знадобиться близько 22 тисяч гривень на обладнання та ще чотири на матеріали. Ціни на готову бруківку стартують від 228 гривень за 1 м². Для продажу будівельних матеріалів, куди відносимо і бруківку, є цілі платформи в інтернеті. Там же можна підглянути ідеї конкурентів, на що є попит та які взагалі ціни.

Читайте також: Топ-5 шкільних проектів, які зібрали гроші на краудфандинговій платформі

Мікрозелень – найменше капіталовкладення

Дуже нішовий бізнес – вирощувати проростки зелені і стати другом веганів.

Зі складнощів, які точно спіткають – ринок збуту. Доведеться добре попрацювати із соцмережами, у яких активно просуватимете свій товар. Або пошукати ресторани чи магазини, які погодяться купувати зелень. Під вирощування не обов’язково виділяти гектари землі. Достатньо буде контейнерів зі зволоженням та необхідної кількості освітлення, тепла. Почати експеримент можна на власному підвіконні. Спробувати, з якими культурами буде легше працювати.

Манікюр

Для того, аби повністю обладнати свою робоче місце – знадобиться 21 тисяча гривень. Якщо орендувати приміщення (а це може бути лише куточок чи стіл у перукарні), знадобиться ще від однієї тисячі щомісяця. Вартість манікюрних процедур коливається між 150 гривень і до +∞. Щодня майстер може обслужити мінімум 5 клієнтів. Якщо вдається гарно розсунути конкурентів на ринку послуг і привабити постійних відвідувачів, можна заробляти від 15 тисяч гривень щомісяця.

Авторські вироби

В моді креатив, тож футболки, чашки чи будь-які поверхні, на яких можна надрукувати незвичайний принт – цінуються. Це можуть бути малюнки, смішні фрази, слова, меми. У такому бізнесі головне йти в ногу з часу, бути в темі останніх модних трендів та вміло поширювати свій продукт.

Читайте також: Українці навчились друкувати кістки на 3D-принтері

Зйомка на коптерах

Останнє слово технічного прогресу можна перетворити на вдалий бізнес. Перед зйомкою обов’язково ознайомтеся із законодавством України, де вказано, які місцини знімати суворо заборонено. Також варто пройти спеціальні курси, аби потім на червоніти за перекошені кадри. Традиційно, таку послугу найкраще просувати через інтернет. Можна потоваришувати з весільними агентствами, та прилаштуватися між фотографом і відеооператором. Молодята люблять, коли фото і відео багато та ще й з різних ракурсів.

Не забуваємо оформлювати ФОП та сплачувати податки :). Нехай все вдається!

Економіка

Данія купуватиме зброю для ЗСУ в українських виробників

Опубліковано

Данський уряд затвердив виділення 200 мільйонів данських крон на придбання української зброї та військової техніки для Збройних сил України безпосередньо у виробників на території України.

Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

“Це перше подібне рішення – я вірю, що перше з багатьох. І це те, про що ми невпинно просили партнерів протягом останніх місяців”, – розповідає Олександр Камишін.

Також міністр відзначив, що українська оборонна промисловість вже настільки розігналась і розрослась, що український бюджет не може завантажити виробників замовленнями на повну.

Читати також: В окупованому Криму ліквідували воєнний обʼєкт: що саме знищили

“Спроможність українського ОПК становить майже $20 мільярдів. При цьому Україна має лише $6 мільярдів на закупівлю озброєння. Грубо кажучи, у нас працює лише третина всіх верстатів, які наявні в країні, бо грошей не вистачає, щоб забезпечити замовленнями решту”, — відзначив Камишін.

Наголошується, що вихід з цієї ситуації — переконати партнерів, які готові купувати зброю для України, робити це в українських зброярів і дати їм замовлення.

Нагадаємо, що розробники створили гру для зборів донатів.

Читати далі

Економіка

В Україні на гранти бізнесу держава спрямувала вже 3,7 млрд грн

Опубліковано

За державною програмою “Власна справа” 15,600 українців отримали мікрогранти на суму 3.7 млрд грн для розвитку бізнесу. Це понад 3 тисячі нових малих та мікропідприємств у різних галузях, які створять понад 34 тисячі нових робочих місць по всій країні.

Про це повідомляє Мінекономіки.

Серед отримувачів 53% – жінки, 34% – чоловіки, і 13% – юридичні особи. Більшість планують витратити кошти на придбання обладнання для бізнесу.

Читайте також: Міністерство оборони та ЗСУ анонсували створення Корпусу демінерів

Найбільше грантів отримали жителі Львівської області, Рівненської області, Івано-Франківської області, Вінницької області та міста Києва.

Найпопулярнішими сферами для нових бізнесів стали оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщення й організація харчування, та переробна промисловість.

Нагадаємо, фільм “20 днів у Маріуполі” зʼявиться на Netflix.

Читати далі

Економіка

Литва допоможе Україні з обладнанням для реконструкції енергоінфраструктури

Опубліковано

Міністр енергетики Литви Дайнюс Крейвіс оголосив про готовність своєї країни допомогти Україні відновити її енергетичну інфраструктуру, передаючи обладнання з тимчасово непрацюючої Вільнюської ТЕС, а також частину обладнання з Ігналінської АЕС та складів енергетичних компаній.

Про це повідомляє LRT.

Деталі допомоги

Повідомляється, що до України також буде відправлено великий трансформатор.

Читати також: Швейцарія виділить на відновлення України $5,5 млрд до 2036 року

Згідно з інформацією видання, Вільнюська ТЕЦ не функціонує з 2016 року, але, незважаючи на це, на станції проводиться профілактичне обслуговування та планові випробування. За словами міністра, частину обладнання буде розібрано на запчастини, а частину можна буде використовувати безпосередньо.

“Ми дамо їм все необхідне. У Харкові зруйновано 80% всієї мережі – як теплової, так і електричної – у Харкові. Якщо ми не допоможемо, українці не зможуть відновити мережу та сектор опалення до зими, що буде дуже і дуже складно”, – відзначив Міністр енергетики.

Нагадаємо, що міноборони розповіло про український БПЛА UJ-26 “Бобер”.

Також ми повідомляли, що в Києві відкрили “Трініті ХАБ” для людей із порушеннями зору.

Фото: з вільних мереж

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство2 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство2 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: