Суспільство
В Україні започаткували освітній марафон з доброго врядування
В Україні започаткували серію навчально-консультативних заходів під спільною назвою “Освітній марафон з доброго врядування”, пише decentralization.gov.ua.
Зазначається, що започаткували ініціативу Рада Європи, Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) та Міністерство розвитку громад та територій України (Мінрегіон)
У межах ініціативи вже провели перший захід – Інформаційну сесію “Актуальні питання управління персоналом в органах місцевого самоврядування”, в якій взяли участь представники органів місцевого самоврядування з різних регіонів України.
Наголошується, що одним із пріоритетів НАДС є консультативне і методичне забезпечення органів місцевого самоврядування. Такий освітній марафон – є вкрай важливим з огляду на зростаючий обсяг функцій і повноважень місцевих громад в рамках реформи децентралізації.
Мета
Мета – зробити навчання максимально практичним та корисним для учасників, аби зорієнтувати в багатьох важливих питаннях, які виникають в процесі реформи.
Під час заходу відповіді на запитання представників органів місцевого самоврядування надавала Наталія Гнидюк, експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».
Що обговорювали?
Пріоритетами для висвітлення стали питання законодавчого та організаційного підґрунтя управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування, прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування, кадрового діловодства, моделювання організаційної структури в органах місцевого самоврядування та багато інших, які були узагальнені НАДС.
Читайте також: Причина №17, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо децентралізацію
У Раді Європи вважають, що ефективність реалізації демократичних реформ в Україні, сталий розвиток громад та підвищення добробуту населення України напряму залежить від рівня знань, вмінь та навичок представників органів публічної влади.
Відповідно, започаткований освітній марафон з доброго врядування передбачає безпосередню співпрацю між центральними органами виконавчої влади, регіональними тренінговими центрами, Українською школою врядування та Радою Європи для залучення усіх зацікавлених сторін до створення інструментів та платформ, які сприятимуть професійному розвитку представників органів місцевого самоврядування України.
Читайте також: Шукають авіатехніку на полях та у горах. Як працює Музей загиблих літаків на Львівщині
Нагадаємо, на Дніпропетровщині запрацював молодіжний медіа-центр.
Головне фото: uplan.org.ua.
Суспільство
Пасажири залізниці відтепер можуть не лише подорожувати, а й отримувати нагороди завдяки оновленій програмі лояльності «Залізні друзі» в офіційному застосунку «Укрзалізниці».
Про це повідомляє «Укрзалізниця».
Досягнення та бонуси
Оновлення включає спеціальні досягнення, за які нараховуються додаткові «обіймашки» — внутрішня валюта програми.
Наприклад, після купівлі п’яти квитків для улюбленців пасажири отримають досягнення «Володар джунглів» і 500 бонусних обіймашок.
За зібрані досягнення можна виграти подарунки від партнерів програми «Залізні друзі».
Читати також: «Укрзалізниця» пришвидшить денний потяг між Дніпром і Харковом
Подарунки
Перші п’ять пасажирів, які здобудуть певне досягнення, отримають подарунки від партнерів:
- чайний сомельє — подарунки від Gemini;
- кавовий гурман — сюрприз від Idealist;
- володар джунглів — бонус від MasterZoo;
- контрабандист — подарунок від Have A Rest;
- улюбленець долі — бонус від Uklon;
- екстраверт — призи для подорожей від Kilogames;
- скелелаз — сертифікати від SPACE Group;
- агент 007 — подарунок від MasloTom;
- рання пташка — пропозицію від OneLove;
- посол Гуцульщини — подарункові бокси від Gorgany.
Як долучитися
Нові функції та можливості вже доступні в застосунку «Укрзалізниці». Завантажуйте або оновлюйте застосунок, тестуйте нововведення та ставайте частиною «Залізних друзів».
Нагадаємо, що «Укрзалізниця» запустить ретропотяг на найстаршій та найдовшій вузькоколійці в Європі.
Фото: «Укрзалізниця».
Коментарі
Суспільство
На Черкащині продовжують будувати сучасну систему реабілітації. У Звенигородському районі відкрили нове відділення, яке забезпечує пацієнтів усім необхідним — від кваліфікованих спеціалістів до сучасного обладнання.
Про це повідомляє начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Інфраструктура реабілітації зростає
Нині в області функціонують реабілітаційні відділення у чотирьох кластерних лікарнях. Ще один об’єкт перебуває на етапі облаштування.
За дорученням Президента України, до кінця року реабілітаційні відділення мають з’явитися у кожній громаді, де є лікувальний заклад.
Нагадаємо, що у Києві відкрили сучасний реабілітаційний центр для важкопоранених військових (ФОТО).
Фото: Ігор Табурець.
Коментарі
Суспільство
В Ірпені стартували відновлювальні роботи на багатоповерхівках за адресами 105-Н та 105-О, які постраждали внаслідок обстрілів.
Про це повідомляє мер Ірпеня Олександр Маркушин.
На об’єкті вже працюють 25 фахівців. Вони займаються демонтажем згорілих конструкцій, вивозять сміття, замінюють стояки та проводять заміри для встановлення нових вікон.
Влада міста два з половиною роки шукала джерела фінансування, подаючи заявки на всі можливі державні програми. Зрештою об’єкт включили до програми Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
Читати також: У Бучі майже відновили пошкоджений обстрілами будинок (ФОТО)
Хто займається ремонтом
Капітальний ремонт виконують фахівці підрядної організації «Будівельна група “Ветерани України”». Контроль за робтами здійснює Київська обласна військова адміністрація (КОВА).
Нагадаємо, що унікальне панно «Пори року» відреставрують і передадуть до музею (ФОТО).
Фото: фейсбук Олександра Маркушина.
Коментарі