Економіка і бізнес
В Україні з’явився новий виробник комплексних добрив у гранулі
Компанія Grossdorf розпочала випуск гранульованих NPK-добрив.
Про це пише Аgravery.
Де розміщена лінія?
За їхніми даними, у виробничій компанії Grossdorf повідомили про початок продажів NPK-добрив власного виробництва, що випускаються методом компактування.
«Гранульовані NPK-добрива в Україні виробляють лише кілька заводів. Нова лінія розміщена на базі існуючого виробничого комплексі Grossdorf в Хацьках, Черкаської області. Першою в комерційний випуск вийшла марка NP10:17+11S», — йдеться в повідомленні.
Скільки тривало виробництво?
Зазначається, що створення нового виробництва тривало більше року. Допрацьовувалося обладнання, проводилися випробування. Нині компанія вийшла на промисловий випуск 1,5 тис. тонн в місяць.
«На заводі триває модернізація існуючих ліній, і до серпня потужність випуску буде доведена до 3 тис. тонн в місяць. Пілотна партія викликала інтерес серед покупців і перша тисяча тонн вже були продані», — розповідають у компанії.
Добриво – універсальне
Варто додати, що з агрономічної точки зору добриво універсальне, може бути застосовано на всіх типах ґрунтів і для більшості культур.
Завдяки компонентам складу підходить для кислих ґрунтів. В компанії обіцяють, що ціна на продукцію буде залишатися стабільною. Наприклад, зараз добриво у виробника можна купити за 5 тис. грн, що в півтора-два рази дешевше, ніж у інших постачальників, в основному імпортних.
«Перед осіннім сезоном український фермер, на жаль, буде знову стурбований, по-перше, доступністю добрив, так як імпорт саме азотно-фосфорних добрив може бути різко обмежений, а по-друге ціною на добрива — при нинішніх економічних обставинах.
Читайте також: На Київщині запускають онлайн демо-полігон аграрних інновацій
Завдання українських виробників знайти способи відповісти на ці виклики. Ми постаралися вирішити обидві проблеми і сподіваємося стати надійним партнером вітчизняному фермеру», — зауважив Андрій Халявка, генеральний директор Grossdorf.
Підкреслюється, що крім марки NPS10:17+11 на новій лінії можуть випускатися добрива NPK15:5:15 і NP12:24, все з вмістом сірки.
Нагадаємо, українська компанія інвестує у «зелену» енергетику 170 млн доларів.
Як ми повідомляли раніше, на Кіровоградщині будують унікальний біогазовий комплекс.
Головне фото: agravery.com.
Економіка і бізнес
Про ветерана
Про майстерню
Коментарі
Економіка і бізнес
Що показує сервіс?
- обсяги тепла, яке споживає будинок в опалювальний сезон;
- структуру споживання;
- встановлені прилади обліку;
- опалювальні площі;
- джерело, що постачає тепло до будинку.
Коментарі