Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

В Україні провели GET Business Festival, який об’єднав понад 100 бізнес-лідерів

Партнерський матеріал

Опубліковано

Захід відбувся 12 грудня 2024 року у Києві. До навчання та нетворкінгу в UNIT.City долучилися 1400 учасників. GET Business Festival організували бізнес/медіа бюро Ekonomika+ та медіа Delo.ua.

Про це повідомили організатори.

Ведучі заходу

Модерували подію ведучі телеканалів «1+1 Україна», «1+1 Марафон», «2+2» та ТЕТ. Модераторами головної сцену стали Юрій Горбунов та Руслан Шаріпов, сцени «Бізнес-кейси» — Максим Сухенко та Катерина Нестеренко, «Маркетингові стратегії» — Нікіта Добринін та Ірина Прокоф’єва.

Фото: організатори фестивалю

Теми, які обговорювали на фестивалі

Дискусію про можливості євроінтеграції провели:

  • голова Комітету ВРУ з питань держвлади та голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк;
  • міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль;
  • член правління ПриватБанку з питань корпоративного бізнесу та МСБ Євген Заіграєв;
  • засновник EFI Group Ігор Ліскі.

Модераторкою панелі стала виконавча директорка Diia.City United Наталія Микольська.

Панель про штучний інтелект

Обговорення штучного інтелекту модерувала керівниця з маркетингу та комунікацій Академії ДТЕК Тетяня Шерман. У дискусії взяли участь:

  • CEO DevRain, CTO DonorUA Олександр Краковецький;
  • директор з цифрової трансформації фармацевтичної компанії «Лідерна» Володимир Красотін;
  • директор Big Datа «Київстар» Андрій Желєзняк;
  • Head of Digital телеканалів «Ми-Україна« та «Ми-Україна+» Дмитро Самолюк;
  • начальниця департаменту розвитку інновацій IP-офісу Ольга Кронда.

Партнерські програми

Модератором панелі про ефективність партнерських програм став маркетинг-директор Bolt у країнах Центральної, Східної Європи та Азії Сергій Костя. На цю тему дискутували такі спікери: актор і ведучий шоу «20:23» Євген Янович, маркетологиня Foundation Coffee Roasters, співзасновниця Paint digital Agency Ольга Дівущак, директорка з маркетингу БФК Gulliver Катерина Жураківська, головний маркетолог INTERTOP Ukraine Антон Бокий та менеджерка маркетингової команди OLX Ukraine and CA Альона Горковенко.

Фото: організатори фестивалю

Під час фестивалю також обговорювали такі теми:

  • соціальні проєкти бізнесу під час війни;
  • виклики енергетичної галузі;
  • важливість мрій у бізнесі;
  • демографічні виклики та їх рішення тощо.

Про перспективні сфери для започаткування бізнесу розказав операційний директор OLX Україна та Центральна Азія і бізнес-коуч Ігор Сироватко. Також СЕО компанії Activitis та онлайн-сервісу eDilo Павло Матіяш, пояснив, як оплата частинами змінює правила гри для бізнесу.

Про організатора

Ekonomika+ — бізнес/медіа бюро, до якого входять лідер ділового контенту Delo.ua, онлайн-медіа про маркетинг, комунікації та креатив MMR.ua, дайджест ділової жінки Womo.ua та журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Під егідою Ekonomika+ щорічно проводять понад 10 бізнес-заходів, серед яких Get Business Festival.

Партнери заходу

Генеральним партнером фестивалю стала платформа OLX, головні партнери — «ПриватБанк» та «Київстар», інформаційний партнер — 1+1 media. Організатори висловили подяку й усім іншим партнерам та медіа за підтримку.

Нагадаємо, що на даху київського ЦУМу встановлюють 250 сонячних панелей.

Фото: організатори фестивалю

Економіка і бізнес

McDonald’s повертає сніданки у Києві та області

Опубліковано

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.

Про це повідомили у компанії.

Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.

Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.

Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s

Читати далі

Економіка і бізнес

Енергетична компанія «Нової пошти» вийшла на відкритий ринок електроенергії

Опубліковано

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.

Про це повідомили в «Новій пошті».

Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.

Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових

«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.

Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.

Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.

Фото: Pixabay

Читати далі

Економіка і бізнес

Українська гра про Гуцульщину зібрала понад 45 000 доларів на Kickstarter

Опубліковано

Львівська студія boardova у 2024 році випустила настільну гру «Арідник» за мотивами однойменного українського мальопису видавництва UA Comix. У березні студія анонсувала англійську версію «Арідника» на краудфандинговій платформі Kickstarter. За кілька годин творцям вдалося зібрати необхідну суму.

Про це повідомили у студії boardova.

Сюжет гри

Під час створення сюжетної основи для гри головний дизайнер та український письменник Володимир Кузнєцов спирався на працю Володимира Шухевича «Гуцульщина».

У світі «Арідника» гравці стають вівчарями, що ведуть свої отари овець крізь гірські ріки, ліси та полонини. На цьому шляху вони зустрічатимуть духів Карпат: Арідника, Бога, Алея, Вовка та інших героїв.

У наборі є дерев’яні фігурки духів та вівчарів і понад 100 великих карт з ілюстраціями Людмили Самусь. У грі створили кілька режимів: змагальний, кооперативний та соло.

Читайте також: В українську гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl зіграли 6 мільйонів людей

Цінність гри для людей з-за кордону

«Створюючи “Арідника”, ми прагнули занурити гравців у настільні ігри з колоритом та магічним світом, який наші предки створювали століттями. Гуцульщина та її традиції, які вдалось зберегти попри всі заборони, стали чудовим натхненням для цієї цілі. Та коли про гру почали говорити “поза бульбашкою” настільного світу, ми зрозуміли, що ця гра може стати точкою дотику і знайомства з власним корінням для української діаспори»‚ — зазначив CEO студії boardova Жолудь Добровольський.

Наразі більшість людей, які підтримали вихід англійської версії «Арідника», розповіли, що вони мають українське коріння та гратимуть у гру зі своїми родинами чи друзями.

«Проте є й багато тих, хто не знає, чим відома українська культура, і сподіваються, що гра допоможе їм у цьому. У час, коли країна-терорист стирає нашу культуру, нам потрібно говорити про неї якомога голосніше. А особливо — говорити про справжню, а не переписану історію»‚ — додав Жолудь Добровольський.

Зміни у новому виданні

Видавці анонсували три окремі доповнення до настільної гри, а саме:

  • «Зима»;
  • «Місцини» (із пам’ятками України);
  • «Свята» (із календарно-обрядовими святами українців).

Кожне із цих доповнень додасть нові ігрові механіки та збільшує можливості для гравців.

Відвідати сторінку гри на Kickstarter можна за посиланням. Кампанія зі збору коштів на платформі триватиме до 11 квітня.

Нагадаємо, що український шутер про галичан у космосі відкрили для тестування (ВІДЕО).

Фото: студія boardova

Читати далі