Суспільство
В Івано-Франківську відкрили Центр інноваційного розвитку
Новий хаб на базі Національного технічного університету нафти і газу з’явився в Івано-Франківську.
Про це повідомив міський голова у фейсбуці.
За його словами, хаб розрахований як на школярів і студентів, так і на кваліфікованих фахівців.
Гасло нового простору – «Реєструй ідею! Приходь! Твори!».
Читайте також: За партою в 50+. Як Університет третього віку вчить пенсіонерів цифровій грамотності
Центр працюватиме за принципом Fab Lab, де кожний охочий має змогу втілити в матеріалі власні розробки.
Для цього Центр інноваційного розвитку має дві зони.
Читайте також: Панорамні вікна й сонячні батареї. Як архітектор Алекс Валентіров створив дитсадок, якому дивується світ
Перша – це co-working-зона, в якій є навчальна лабораторія, сучасні засоби проєктування, 3D-сканер, кілька 3D-принтерів, комп’ютерна техніка, інтерактивна дошка тощо.
У другій, виробничій зоні, розмістили обладнання – малі й великі фрезери, токарно-фрезерний верстат, лазерні гравери-різаки, верстаки, оснащені інструментом із ручним та електроприводом, пневмокомплект для фарбування і не тільки, ріжучий плоттер та інше.
Тобто, в одному місці поєднали все необхідне сучасне обладнання для реалізації власних ідей та проєктів.
Нагадаємо, для студентів на базі КПІ створюють унікальний хаб.
Усі фото: facebook.com/IFNTUOG.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі