Суспільство
Укрзалізниця отримала від USAID понад 20 тис. ковдр для пунктів обігріву
Укрзалізниця отримала 22,5 тис теплих ковдр для пунктів обігріву від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID BHA) у рамках проєкту Міжнародної організації з міграції (МОМ).
Про це повідомили на сайті Міжнародної організації з міграції (МОМ).
Ковдри призначені для пунктів обігріву, які облаштовують для пасажирів та інших людей на близько сотні залізничних станцій по країні.
Зазначається, що оскільки температура падає, а гуманітарні потреби — зростають, USAID та МОМ нададуть іще 20 тис. теплих ковдр Укрзалізниці у січні.
«Ковдри, які ми сьогодні отримали від наших друзів з USAID та МОМ, доправимо до Фортець незламності, які розміщені на найбільших залізничних вокзалах держави. Вони зігріватимуть тисячі українців цієї зими», — сказав голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін.
Читайте також: «За день годуємо пів тисячі відвідувачів». Як харківська «Каша Маслом» релокувалася до Чернівців
В Укрзалізниці відзначили, що готові забезпечити людей теплом і всім необхідним на випадок блекауту та надзвичайних ситуацій. Для цього на вокзалах у будь-який момент протягом години готові розгорнути стаціонарні пункти обігріву.
На території «Фортець незламності», крім того щоб зігрітися, люди зможуть зарядити свої гаджети та скористатися інтернетом, підключення до якого здійснюється через Starlink. За потреби у більшості «Фортець» можуть бути додатково розгорнуті дитячі зони та місця для надання першої медичної допомоги, створені у співпраці з «Лікарями без кордонів». До того ж друзі та партнери з World Central Kitchen готові забезпечити людей харчуванням та гарячими напоями.
Читайте також: Експортувати під час війни. Як харківський бренд шкіряних виробів підкорює міжнародний ринок
Для підготовки до зими Укрзалізниця підключила низку міжнародних партнерів. Велика частина ініціатив профінансована Фондом Говарда Бафета, 35 генераторів та 50 дефібриляторів для вокзалів компанії надало Товариство Червоного Хреста України, 1200 базових аптечок та 200 професійних медичних рюкзаків надав White Stork.
До створення «Фортець незламності» також підключалися UNICEF та Nova Ukraine. Також сьогодні у присутності посла США Бріджит Брінк Укрзалізниця отримала у якості допомоги від USAID та МOM 22,5 тис. термоковдр, які зігріють українців на вокзалах і в поїздах у разі блекауту чи інших позаштатних ситуацій.
Нагадаємо, USAID передасть Україні 80 генераторів для підтримки електропостачання.
Раніше ми повідомляли, що США нададуть Україні $55 млн для підготовки до зими.
Фото: ukraine.iom.int.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі