Технології
Укроборонпром представив цифровий проєкт нової бойової машини піхоти
Українські інженери представили цифрову модель нової сучасної бойової машини піхоти БМП-У на форумі інновацій Trans4mation, що відбувся 22 листопада. Про це повідомляють у пресслужбі ДК “Укроборонпром”.
Наголошується, що концерн вперше представляє цифрову модель своєї розробки у віртуальній реальності.
Читайте також: “Верба” та “Зоопарк-3”: ЗСУ озброїлись новою технікою
Чому цифрова модель
“Ми будемо масштабувати цей досвід на всі наші підприємства – створимо цифрову платформу для надання стандартизованих послуг єдиної якості, яка надасть можливість нашим фахівцям скоротить відстань між замовником та підприємством, спростить комунікації між ними та підвищить якість наших послуг”, – йдеться у повідомленні.
Цифрова модель машини дає можливість ще до створення прототипу побачити реальну конструкторську розробку і прибрати кордони між командами у різних регіонах.
Хто розробник
Проект сучасної бойової машини піхоти БМП-У розроблений фахівцями Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О. О. Морозова у відповідь на потребу військових у підвищенні бойових характеристик наявних БМП.
Читайте також: Армія отримала першу сотню серійних ракет “Вільха”
Навіщо потрібна нова модель БМП-У
Відзначимо, що торік «Укроборонпром» повідомив про проведення роботи зі створення бойових машин нового покоління, які мають надійти на озброєння ЗСУ у 2020-х роках.
Нова модель (БМП-У) має замінити БМП-1 та БМП-2.
За даними Концерну, Харківське конструкторське бюро вже розробило конструкторську документацію, а виготовлення дослідного зразка та початковий комплекс випробувань мав бути проведений у цьому році.
Читайте також: Українські модернізовані ракети Вільха успішно пройшли випробування (ВІДЕО)
Як ми вже писали раніше, державне Київське конструкторське бюро «Луч», що входить до складу держконцерну «Укроборонпром» найближчими роками збирається збільшити виробництво українських протитанкових ракет до 10 тисяч на рік.
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Як проходили випробування
Коментарі
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
- Оберіть українську мову.
Коментарі