Технології
Українські модернізовані ракети Вільха успішно пройшли випробування (ВІДЕО)
В Одеській області пройшов черговий етап випробувань ракет реактивної системи залпового вогню Вільха зі збільшеною дальністю ураження.
У ході випробувань, як повідомляє Defense Express, відпрацьовувались чергові завдання з перевірки та вдосконалення низки технічних та технологічних рішень.
Пуски проводилась штатними розрахунками 107-ї реактивної артилерійську бригади. Саме ця бригада буде першою в ЗС України, арсенали якої будуть посилені новими розробками.
Чим особлива “Вільха-М”?
“Вільха-М” є логічним продовженням робіт по темі вже прийнятої на озброєння ЗС України високоточної системи залпового вогню “Вільха”. Як відомо, “Вільха” є глибокою модернізацією РСЗВ “Смерч”.
“Так воно зафіксовано в документах. Хоча по суті йдеться про створення нової системи залпового вогню з можливостями високоточної зброї”, – додають у Defense Express.
Читайте також: Випробування авіаційного ракетного озброєння відбулися на Волині
Маса ракети «Вільха» – в межах 800 кг. Максимальна дальність стрільби – 70 км. Швидкість ракети на кінцевій ділянці траєкторії – близько 3,4 М. За результатами державних випробувань високоточна система залпового вогню «Вільха» у кінці 2018 р. була прийнята на озброєння ЗС України.
Дожене за 120 кілометрів
Проект «Вільха-М» спрямований на поліпшення характеристик «Вільхи». У квітні і травні 2019 р проходили випробування «Вільхи-М» зі стрільбою на максимальну дальність у 120 кілометрів. На черзі – підготовка до проведення державних випробувань. Орієнтовно це відбудеться у вересні-жовтні. До цього часу, ймовірно, відбудеться ще декілька пусків системи «Вільха-М».
В кооперацію з виготовлення нової системи озброєнь «Вільха» та її модифікацій включені лише українські підприємств. Їх близько п’ятнадцяти. Поставка у війська систем «Вільха», а також «Вільха-Р» та «Вільха-М» – швидкий шлях підвищення боєздатності полків РВіА, оснащених РСЗВ «Смерч».
Технології
Основний функціонал
- умов мобілізації;
- необхідного забезпечення;
- підготовчих курсів;
- побуту в умовах перебування у пункті постійної дислокації та в зоні ведення бойових дій.
Читайте також: У Києві стартував мистецький проєкт із понад 200 експонатами: як його відвідати (ФОТО)
Про рух VETERANKA
Коментарі
Технології
Заплановані нововведення
- навчальний модуль з базовою інформацією про військову справу, що вже погоджений з Генеральним штабом ЗСУ;
- цифровий аналог військового квитка, який матиме таку ж юридичну силу, що й паперовий;
- систему бонусів, знижок та соціальних пільг для військових.
Коментарі