Суспільство
Український доброволець із Бельгії обміняв успішний бізнес на службу в ЗСУ (ВІДЕО)
Іван Тарн — український доброволець, який виріс у Бельгії, мав там успішний бізнес і можливість перечекати війну. Але він не зміг бути в безпеці, поки його країну нищать росіяни.
Історію добровольця розповідає ШоТам.
Іван Тарн привіз в Україну унікальне медобладнання, а через рік воно врятувало йому поранену ногу. Спочатку чоловік волонтерив, допомагав українським лікарням, а потім став до лав ЗСУ.
«Коли я зрозумів, що відбувається того ранку, зрозумів, що все буде інакше. Життя не буде таким, яким було до цього», — Іван Тарн, підприємець, військовослужбовець ЗСУ.
До Бельгії Іван переїхав із батьками з Тернополя, коли йому було 10 років. Подорослішавши, пішов на службу до Французького легіону.
Тоді він ще не знав, що через 10 років цей досвід знадобиться йому в Україні. У Бельгії він заснував будівельний бізнес та надавав консультації. А також імпортував українські пластикові та алюмінієві вікна.
В Україні часто бував у справах, а якось застряг на два місяці — стався локдаун. Іван осів у Тернополі, дистанційно керував бізнесом, а водночас допомагав українським лікарням.
Під час пандемії COVID-19 закуповував необхідне медобладнання.
«Останні три роки я більше часу проводив в Україні, ніж у Бельгії», — Іван Тарн, підприємець, військовослужбовець ЗСУ.
Дивіться відео: Батько і син пліч-о-пліч боронять Україну у бригаді НГУ «Червона калина»
Коли локдаун завершився, зрозумів, що хоче залишитися тут: обріс друзями, зустрів кохання. 24 лютого 2022 Іван перебував у справах за кордоном, але швидко повернувся в Україну. І вже через три тижні вступив до лав ЗСУ.
У складі групи швидкого реагування евакуював поранених побратимів із поля бою. Для цього власним коштом придбав пікап, аби швидко пересуватися.
«Оскільки ми підрозділ спеціального призначення, ми не проводили дуже багато часу на якомусь одному місці. Ми посилювали або приїжджали, виконували якусь задачу, їхали далі. Але це була практично вся лінія фронту, крім Луганщини», — Іван Тарн, підприємець, військовослужбовець ЗСУ.
У січні Іван у Бахмуті рятував пораненого бійця. Саме тоді йому міною відірвало стопу.
«До нього ми добралися успішно. Без контакту, без будь-яких втрат. Коли ми вже його переносили, я наступив на протипіхотну міну», — Іван Тарн, підприємець, військовослужбовець ЗСУ.
Іван міг залишитися без ноги вище коліна, але врятувало добро, яке він зробив за рік до того.
«Той апарат, який мені поставили, я на початку повномасштабної війни привіз до Вінницької лікарні», — Іван Тарн, підприємець, військовослужбовець ЗСУ.
Апарат вакуумної терапії, який Іван привіз у лікарню, зберіг його ногу. Нині він на реабілітації, чекає з нетерпінням на протезування стопи та повернення на службу.
Іван вірить: попереду Перемога, після якої настане затишне сімейне життя.
«Дуже вже хочеться такого, знаєте, сімейного затишку. Велику сім‘ю, багато дітей. Це буде мій пріоритет після Перемоги», — Іван Тарн, підприємець, військовослужбовець ЗСУ.
Нагадаємо, харків’янин вирвався з окупації, щоб стати на захист України.
Також ШоТам розповідав про добровольця з позивним «Хмара», який бореться за зір і вірить у Перемогу.
Суспільство
Історія родини
Програма другого дня V Форуму «Бізнес без паперу»
- «Укрпошта»: вплив автоматизації на розвиток та стійкість компанії;
- мережа «Антошка»: шлях від залізних кас до програмних РРО;
- доповідь «Вчасно»: еволюція мобільних застосунків для бізнесу;
- «Фокстрот»: переваги використання ЮЗД для бізнесу та інші.
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
- «Проєктний менеджер» від OLX;
- «Менеджер з маркетингу» від COMFY;
- «Менеджер з продажів» від SkyUp Airlines та Join UP!;
- «Аудитор» від EY.
Мета програми
Важлива інформація
- Реєстрація триває з 8 жовтня по 30 жовтня 2024 року.
- Кількість місць обмежена!
- Участь у програмі можуть взяти лише кандидати, які мають чітку мотивацію вступити на програму, завершити навчання та працевлаштуватися на території України.
Коментарі