Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

8 благодійних колекцій від українських брендів одягу та прикрас

Опубліковано

Українські бренди успішно встигають підкорювати світ, сяяти на концертах Бейонсе, та працювати на нашу перемогу, регулярно створюючи благодійні колекції або окремі айтеми, кошти від продажу яких спрямовують на допомогу українським військовим і постраждалим від війни.

Про 8 важливих колекцій та ініціативи від українських брендів розказав Cosmopolitan.

Нова колаборація SOVA X FROLOV

Нова колекція прикрас стала вже четвертою колаборацією бренду FROLOV та ювелірного дому SOVA. Основний мотив прикрас — дика троянда, що виросла в бабусиному саду, нагадуючи про квітку з дитячих спогадів і теплих літніх вечорів.

Ця колаборація має важливу благодійну мету — підтримка психологічного здоров’я дітей. Близько 8 тисяч дітей потребують індивідуальних консультацій психолога та реабілітації через втрату батьків, дому внаслідок війни, життя в окупації та травми після вибухів. Статистика невпинно зростає. Частина коштів від продажу колекції SOVA x FROLOV буде передана на підтримку психологічної реабілітації дітей через БФ «Діти Героїв».

Колекція налічує 19 прикрас, кожна з яких — витвір ювелірного мистецтва, що складається щонайменше з 5 елементів. Золоті квітки поєднують жовте і рожеве золото, створюючи тепле сяйво. Квіти представлені у двох варіаціях — з діамантами та без вставок. Делікатні вкраплення діамантів прикрашають рухливі ланцюжки на моносережках, кольє та браслеті. Обличчям кампанії стала українська акторка Соломія Кирилова.

Лімітований дроп кремів CRUMB ТА GEN.UKRAINIAN

Бренд доглядової косметики Crumb та громадська організація Gen.Ukrainian, що спеціалізується на ментальній реабілітації дітей, об’єдналися для створення благодійного дропу кремів. Їхня спільна мета — зібрати 100 000 гривень для організації червневої зміни освітньо-реабілітаційного табору Gen.Camp.

У межах цієї співпраці було представлено набір із двох мінікремів на карабіні з ароматами ветивер-бергамот та вишня-сантал. Дизайн кремів розроблений на основі малюнків дітей, які втратили батьків та пройшли реабілітацію минулого року. Це роботи 10-річної Олександри із селища Бургунка Херсонської області, чиї батьки загинули на її очах внаслідок обстрілу будинку, та 9-річної Лілії з Козятина Вінницької області, яка втратила свого тата, енергетика Укрзалізниці, під час обстрілу критичної інфраструктури.

Вартість набору становить 600 гривень, весь прибуток від продажу спрямовується на благодійність. Креми можна придбати на офіційному сайті.

Вишиванки, присвячені країнам, які допомагають Україні

Бренд українського етнічного одягу Etnodim, прагнучи висловити свою повагу і вдячність країнам, які допомагають Україні в боротьбі за свободу, представив масштабний проєкт-присвяту. Команда бренду ретельно дослідила символи державності та свободи країн, які підтримують Україну: США, Великобританії, Польщі, Латвії, Естонії, Литви, Франції, Німеччини та Канади. Ці символи, що втілюють право бути вільними, знайшли своє відображення на вишиваних сорочках для жінок і чоловіків, а також на сукнях.

Вишиванки можна придбати та приміряти не лише в магазині бренду, а й у цифровому форматі. У межах проєкту Etnodim співпрацює з інноваційною платформою DressX, яка оцифрувала всі створені вишиванки і наразі презентує їх на своєму маркетплейсі, поєднуючи моду та цифрові технології.

Кошти від продажу фізичних та діджитал-вишиванок будуть передані на закупівлю засобів зв’язку для воїнів Міжнародного легіону при ГУР МО України. Крім того, Etnodim відкрив збір пожертв, де будь-яка сума стане вагомим внеском у допомогу нашим героям.

Благодійні світшоти NOVITSKA ТА «ФОНДУ МАША»

Бренд NOVITSKA представив дроп світшотів із вишитими символічними серцями, прибуток від продажу яких буде спрямовано до «Фонду Маша» на допомогу жінкам та дітям, що постраждали від війни. Колекція включає оверсайз-світшоти із сердечками у трьох кольорах: пісочному, рожевому та блакитному. Для висвітлення запуску нового проєкту бренд зібрав у Львові друзів та команду, які продекламували рядки з вірша Володимира Сосюри «Любіть Україну». Придбати світшоти та зробити донат можна за посиланням.

Колекція «Жити назустріч» від проєкту «Ми однієї крові»

Проєкт «Ми однієї крові» запустив колекцію одягу «Жити назустріч», яка надає можливість підтримати захисників у реабілітації. Одяг для військових був розроблений за рекомендаціями командира саперного відділення Юрія Гудименка, який отримав важке поранення на фронті. «Після повернення з операційного столу звичайний одяг може вже не підходити», — пояснює він.

До запуску лінійки «Жити назустріч» також приєдналися інші важкопоранені військові: захисник Маріуполя Владислав Жайворонок та ветеран війни Владислав Єщенко.

Колекція «Жити назустріч» складається з двох лінійок: адаптивний одяг з мотиваційними принтами для поранених військових і худі, сорочки та футболки з лаконічною вишивкою та рядками з віршів Сергія Жадана для всіх українців.

За кожне замовлення з нової колекції одна адаптивна річ буде передана пораненим захисникам через благодійний фонд «Коло», волонтерів-кураторів у евакуаційні потяги та шпиталі. Також можна оплатити одну або кілька одиниць одягу для поранених.

Колекція светрів, присвячена регіонам України

Красивий «пейзажний» дроп — результат спільної роботи Platfor.ma та українського бренду Woolkrafts. До колекції увійшли 15 светрів зі знайомими й любими серцю пейзажами: карпатськими полонинами й териконами Донбасу, степами Таврії й полями Поділля, лісами Сіверщини та горами Криму. Мета — зібрати 500 тисяч гривень на FPV-дрони для 3-ї окремої штурмової бригади. Окраса колекції — новий светр, присвячений регіону Приазов’я: на ньому зображені Бердянський маяк та Азовське море. Благодійним партнером колекції став фонд KOLO, що займається оперативною допомогою військовим.

В’язана стрічка від O.TAJE X CVIT


Щоб підтримати українських захисників, бренд O.TAJE створив особливий аксесуар — в’язану стрічку як альтернативу модним бантам. Це благодійний товар, і весь прибуток від його продажу буде перераховано до фонду CVIT. Створюючи цей аксесуар, бренд прагнув підкреслити зв’язок із кожним клієнтом через найбільшу красу — красу серця, а також віру в перемогу і бажання зробити для цього все можливе.

Цей проєкт є внеском у «МУЛЬТИЗБІР» фонду, спрямований на найнагальніші потреби військових, зокрема на придбання двох машин, п’яти тепловізійних мавіків, двох купольних РЕБів і FPV-дронів. Купуючи стрічку, ви не тільки долучаєтесь до благодійного проєкту, а й маєте шанс виграти один із трьох сертифікатів на 10 000 грн на шопінг від O.TAJE.

Лімітована колекція прикрас від ZARINA ТА ДОНОРUA

Ювелірний дім ZARINA та ДонорUA створили лімітовану колекцію срібних прикрас на підтримку проєкту «Моя група крові». Гроші від продажів ідуть на навчання військових і бойових медиків переливання крові й на закупівлю апаратів для трансфузії. На срібних підвісах зазначені група та резус-фактор, а на браслетах додані кольорові вставки залежно від групи крові.

У межах проєкту всіх охочих запрошують на безкоштовне тестування групи крові. За декілька хвилин можна отримати результат, міжнародний сертифікат EldonCard та взяти участь у розіграші прикраси. Детальніше — за посиланням.

Нагадаємо, жителі Києва можуть запропонувати ескізи для нових муралів в місті.

Фото: cosmo

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Генеалогія доступна кожному». Як дослідити історію свого роду?

Понад 13 років тому в сільській хатині своєї прабабусі Світлана переглядала старі світлини в родинному...

Технології2 тижні тому

«Більше не залежимо від центральної системи електропостачання». Як одесити зробили свої багатоповерхівки автономними

День мешканців багатоквартирного будинку на вулиці Капітана Кузнєцова в Одесі починається зі сходу сонця, яке...

Суспільство3 тижні тому

Як юнак з ДЦП вступив до університету і здійснює свої мрії

Максимові 19 років. Він щойно закінчив перший курс університету — вивчає політологію, бо любить аналізувати...

Суспільство3 тижні тому

Як почати бізнес у місці, яке сховане від світу? Досвід засновниці «Твого райка»

Альона Лагно родом з Канева, за освітою програмістка, живе та працює за фахом у Києві....

РЕКЛАМА: