Суспільство
У Житомирі запрацювала «Літня бібліотека» просто неба
У Житомирі в умовах карантину пропонують безпечний відпочинок для житомирян і гостей міста та запрошують відвідати “Літню бібліотеку”.
Про це пише 0412.
Проєкт реалізується вже другий рік поспіль з метою популяризації книги та читання, здорового способу життя, змістовного і пізнавального дозвілля та відпочинку всієї родини в Гідропарку.
Читайте також: Кипрійний чай: як працює бізнес, якому допомагають карпатські знахарі
«Бібліотекарі порадять Вам книги, які створять літній настрій та атмосферу, розкажуть про єдиний читацький квиток та послуги бібліотеки.
Читайте також: Сучасна українська кераміка: топ-8 українських виробників посуду
Насолодіться не тільки свіжим повітрям, але й свіжою пресою та літературою, спробуйте себе у грі в шахи або влаштуйте сімейні змагання.
«Чекаємо на Вас у Гідропарку біля адмінбудинку на центральній алеї з 11.00 до 18.00 год щодня, крім неділі та дощових й прохолодних днів!», – пишуть організатори…
Нагадаємо, українським бібліотекам передадуть 5 тисяч комп’ютерів.
Як ми повідомляли раніше, українські бібліотеки стануть центрами цифрової освіти.
Усі фото: 0412.ua.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі