Суспільство
У Вінниці збудують мультиспортивний комплекс із басейном (ПРОЄКТ)
У Вінниці готуються до будівництва сучасного мультиспортивного комплексу ангарного типу. Про це повідомляє пресслужба ОДА.
Яким він буде?
Наразі вже виготовлена проєктна пропозиція, відповідно до якої загальна площа комплексу становить 10 тис. квадратних метрів. Збудувати його планують у Вінницькій міській ОТГ.
За словами начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергія Чернявського, який презентував проєкт, будівля ангарного типу дозволить скоротити витрати на будівництво.
Читайте також: У Львові будують сучасний спортивний комплекс за 11,5 млн грн
Комплекс включатиме
- критий плавальний басейн на 10 доріжок, довжиною 50 м. (місткість — 680 глядачів)
- мультифункціональний спортивний майданчик для тренувань та змагань з таких видів спорту як: міні-футбол, гандбол, волейбол, баскетбол та греко-римська боротьба (місткість — 680 глядачів)
- критий тенісний корт (місткість — 150 глядачів) та тренувальні зали загального призначення.
Розрахункова вартість будівництва (площею 10 531,2 м2) – 194 млн грн.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі