Економіка і бізнес
У Вінниці фірма виготовляє «антиковідні» кулі на експорт (ФОТО)
У Вінниці компанія «Новітня сенсорна освіта» виготовляє «антиковідні» кулі та експортує їх в усі куточки світу – Велику Британію, Саудівську Аравію, Австралію, США, до країн Європейського Союзу.
Про це пише vinnitsa.info.
Компанію, що виробляє конструкції для ресторанів, готелів, сферичних кінотеатрів, мобільних планетаріїв, заснувала подружня пара Ігор Мельничук та Вікторія Нікітчук.
Читайте також: Сонячний кооператив: як звичайні українці у Славутичі заробляють на електроенергії
«Ми з дружиною Вікторією є співзасновниками компанії «Новітня сенсорна освіта» і вже протягом 7 років займаємось виробництвом геодезичних конструкцій та проекційних систем, які користуються популярністю у всьому світі. Виготовляємо кілька різних видів куполів – надувні, каркасні і безкаркасні», – розповідає Ігор Мельничук.
Надувні куполи
Надувні куполи – це легкі в установці і використанні конструкції. Їх активно застосовують в освітніх або розважальних цілях – у школах, університетах, дитячих садочках, обсерваторіях.
У Вінниці такий планетарій вже є у приватній школі Дельфін. До речі, вінницький планетарій також був переобладнаний.
Каркасні куполи
Геодезичні каркасні куполи мають сталевий або алюмінієвий каркас і спеціальне ПВХ або тканинне покриття. Це досить популярна конструкція, яка активно використовується в ресторанному, готельному бізнесі, для кемпінгу, для портативних шоурумів і фудкортів, проведення конференцій і весіль.
Читайте також: Збираємо самі: українські бренди меблів, які можуть конкурувати з IKEA
Розміри куполів можуть бути від найменших, діаметром в 3 метри до максимально великих 35-40-метрових конструкцій в діаметрі. Замовляли такий купол і в Саудівську Аравію у 2019 році. Для спільного проекту з Nokia, із запуску 5G мережі.
Безкаркасні куполи
Безкаркасні куполи, які нині використовуються як «антиковідні» сфери компанія розробила ще в 2018 році. Це прозора безрамна конструкція Sota(Honey)Dome, що дозволяє перебувати на вулиці у будь-яку пору року в теплі і затишку. Але найбільш популярною вона стала у 2020 році, коли почалась пандемія коронавірусу і виникла потреба у ізоляції відвідувачів.
Популярність українських куль
Найперший запит такої конструкції був влітку 2020 року для проведення весілля в одному із заміських комплексів Великобританії. Гостей похилого віку розмістили саме у таких кулях для кращого захисту. Ці кулі викликали неймовірний ажіотаж. Кафе і ресторани почали замовляти їх для своїх закладів у всьому світі.
«Вже взимку цього року ми встановили наші прозорі кулі в італійському ресторані Sisi у місті Дніпро та в ресторані Beatriche – Pasta e Vino у Вінниці. Для нас це найбільша гордість і перемога – коли наші розробки оцінили не лише за кордоном, а й в нас, в Україні. Кулі стали родзинками ресторанів, в них із задоволенням проводять дні народження, романтичні побачення і фотозйомки», – каже Ігор.
Читайте також: Як молодь навчає літніх людей користуватися смартфонами. Історія проєкту ITbabushka
Нагадаємо, компанія «Тана» з Луганщини виготовлятиме біорозкладний посуд.
Як ми повідомляли раніше, в Україні виготовили першу партію екологічного скотчу.
Усі фото: vinnitsa.info.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі