Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Збираємо самі: українські бренди меблів, які можуть конкурувати з IKEA

Опубліковано

Шведська компанія IKEA, яка спеціалізується на продажу меблів, 15 років намагалася зайти на українських ринок. У 2020 році вона нарешті запустила онлайн-продажі, а у лютому 2021 — відкрила перший магазин у Києві. Головна особливість компанії — швидко-збірні речі. Придбав, читаєш інструкцію та складаєш свій стіл. Однак така родзинка є не тільки у шведських брендів. Пропонуємо підбірку найкращих українських виробників меблів, дизайнерську продукцію яких можна з легкістю самостійно скласти вдома.

1. Меблі без зайвого від Drommel

Бренд створює меблі в мінімалістичному стилі з дерев’яної плити та сталі. Виготовляють для дому та офісу столи, стільці, пуфи, лавочки, стелажі, тумби та мудборди. Всі матеріали, які використовують для упакування, компанія здає на перероблення в Організацію «Україна без сміття».

Меблі у скандинавському стилі від Drommel

Бренд у 2014 році заснував Дмитро Федченко, який постійно сортує сміття і всіх до цього закликає. Ідея бізнесу виникла в нього з бажанням полегшити людям процес облаштування простору. Каже, на ринку бракувало стильних рішень та легкості у комунікації між виробниками та клієнтами. Серед покупців Drommel зустрічаються великі магазини, IT-компанії, креативні агенції. Зокрема, ЦУМ, «Планета кіно», Unit city, Creative States, «Київгаз».

Їхню продукцію можна самостійно зібрати вдома. Детальні інструкції пропонують у вигляді наклеєного QR-коду. Також бренд зібрав плейлист в Apple Music, який пропонують слухати покупцям під час збирання меблів. Мовляв, просканував QR-код, ввімкнув — і створювати стіл стає веселіше. Замовити продукцію можна через сайт. Якщо є потреба побачити матеріали, з яких зроблені меблі, зразки безкоштовно надсилають на потрібну адресу.

2. Cube44 — дизайнерські меблі у стилі Loft

Майстерня дизайнерських меблів у стилі Loft, асортимент яких зараз налічує понад сотню моделей. Серед них — стільці, столи, дивани, стелажі, тумби та шафи. Продукцію бренд виготовляє винятково з українських матеріалів. Деревина та метал проходять перевірки на екологічність. У виробництві використовують тільки натуральні масла і фарби.

Cube44 — дизайнерські меблі у стилі Loft

Бренд влітку 2015 року заснував колишній рекламіст із Донецька Дмитро Ігнатов після переїзду до Києва. Майбутній бізнес він розпочинав втілювати у життя в гаражі. Робив із дерева меблі та предмети декору. Оскільки вони квадратні, то й у назві з’явилося слово «cube». А четвірки, каже Дмитро, йому завжди приносили удачу, а якщо їх перевернути, то вони схожі на стільці.

Компанія вже взяла участь у більш як 14 галузевих виставках по Україні, здобула одинадцять престижних премій, створила дві повноцінні меблеві колекції. Продукцію Cube44 легко можна зібрати вдома завдяки зрозумілим конструкціям, хоча переважно клієнти замовляють продукцію в зібраному вигляді. Придбати можна в шоу-румах, дизайн-студіях, мультибрендових магазинах і на 18 інтернет-платформах.

3. Голландська стилістика від WOODWERK

Дизайн меблів витриманий у голландській стилістиці, комбінують простоту та лаконічний дизайн. Виготовляють столи, стільці, ліжка, стелажі, вішаки та матраци. Попри серійне виробництво, бренд гнучкий у питанні зміни розмірів моделей під потреби клієнтів. Всю продукцію виготовляють з українського дерева твердих порід: ясен та дуб. Поверхні деревини покривають оливою-воском Remmers німецького виробництва. Це, мовляв, екологічний та практичний варіант завершити створення готового виробу.

Голландська стилістика від WOODWERK

Бренд WOODWERK став продовженням сімейного бізнесу Buffalo, котрі на українському ринку з 1996 року. Виробництво більярдного обладнання стало слабшати через кризу 2008 року, тоді вперше і з’явилися плани з виробництва сучасних меблів із натурального дерева. Ідею засновники привезли з Нідерландів, де надихнулися підходом до оформлення приміщень. Зараз бренд вже й сам працює на експорт — до багатьох провідних країн Європи.

Збирати меблі можна самостійно й доволі швидко. Для цього в кожне замовлення вкладають детальну інструкцію. Також клієнтам надають рекомендації, як правильно доглядати за продукцією, щоб вона довше залишалася як нова. Придбати її можна у магазині в Києві неподалік від метро «Червоний хутір» або замовити на сайті з доставленням додому.

4. ZenWood — меблі з цільної деревини

Цей бренд — ще один виробник стильних меблів у стилі Loft. В асортименті є столи, стільці, двері, вішаки, лавки та сходи. Також виготовляють рейки для зонування. Майстри цієї фірми дотримуються правила «менше стін — більше світла». Як матеріали продукції використовують ясен, дуб та горіх, у деяких меблях зустрічається метал та покриття епоксидними смолами.

ZenWood — меблі з цільної деревини

Проєкт ZenWood зароджувався кілька років. Творча концепція — у виготовленні домашнього декору та меблів із цільної деревини. Своїми цінностями бренд вважає смак у дизайні, увагу до деталей та наснагу виконувати задум якнайкраще.

Їхні меблі можна монтувати та скласти самостійно, якщо є необхідні навички та бажання. Хоча переважно бренд працює за індивідуальним замовленням. Клієнти розповідають про свої задуми, а компанія втілює їх у реальність протягом 4-8 тижнів. На сайті бренду працює калькулятор, який одразу ж може розрахувати приблизну вартість готового виробу. Офіс і цех ZenWood розташовані у Києві, але продукцію відправляють в усі куточки України та закордон.

5. Вінтажний стиль від Hairpin Legs UA

Майстерня з виготовлення дизайнерських меблів, асоціюється з простими геометричними формами та яскравими кольоровими акцентами у вінтажному стилі (hairpin legs). Стиль придумали ще в 1940-х роках у США, зараз він має значний попит у західних країнах і в Україні.

Вінтажний стиль від Hairpin Legs UA

Характерною ознакою бренду Hairpin Legs UA є ніжки-шпильки, які можуть бути різної висоти, форми та кольору. Окрім деревини, в оздобленні використовують метал і мотузки. Виготовляють столи, стільці, дивани, крісла, дзеркала, світильники, підставки під вино. 

Читайте також: Не було ні бізнес-плану, ні інвестицій: як брати-ювеліри створюють мальовничі столи вартістю 100 тис. грн

Переважно бренд працює з індивідуальними замовленнями, однак тут готові зробити для клієнтів і розбірні меблі. Придбати продукцію можна у столичному магазині на Вознесенському узвозі або замовити через сайт із поштовим доставленням.

6. ARAMA MEBLI — міцність меблів на 8 років

Студія дизайнерських меблів із Коломиї, що на Івано-Франківщині. В ній працює молода команда креативних людей, які хочуть внести частинку «лофту» в домівки покупців. Своєю родзинкою бренд називає надійність меблів: продукція точно служитиме 5-8 років завдяки своїй міцності. Виготовляють столи, крісла, тумби, стелажі, ліжка та дивани.

ARAMA MEBLI — міцність меблів на 8 років

На ринку компанія працює два роки. Починав бренд з індивідуального виробництва. У засновників виникла ідея зробити щось не таке, як у всіх, але водночас красиве, зручне та міцне. Так і з’явилася студія ARAMA MEBLI. Продукцію виготовляють винятково з українських матеріалів. У виробництві використовують натуральні лаки та фарби, тому меблі безпечні для людей і навколишнього середовища.

Переважно всі меблі можна самостійно зібрати вдома, за винятком деяких моделей. Кур’єри від компанії доставляють продукцію лише в межах Івано-Франківської області. У всі інші регіони везе «Нова пошта».

Суспільство

На Київщині міжнародні партнери відновили понад 9 тисяч об’єктів: як скористатися програмою

Опубліковано

У області наразі відновлено понад 17,5 тисяч об’єктів. Близько 9 тисяч із них – за сприяння міжнародних партнерів та фондів.

Про це повідомив перший заступник голови КОДА Микола Бойко.

Зокрема, Фонд GEM частково відновив майже 1 100 об’єктів, УВКБ ООН — 2 800 об’єктів, БФ КАРІТАС — майже 3 500 об’єктів.

Відновлення області триває і за програмою єВідновлення:

Читайте також: У Софії Київській на Великдень відбудеться святкове дійство: що варто знати

  • 1 етап – надання грошової компенсації на проведення поточних та капітальних ремонтів. Погоджено майже 10 900 заявок на 1 млрд 344 млн грн.
  • 2 етап – сертифікати на купівлю житла. Погоджено 1 595 заявок на близько 4 млрд 685 млн грн.
  • 3 етап – компенсація на будівництво нового житла замість зруйнованого. Погоджено 415 заявок на понад 1 млрд 231 млн грн.

Робоча група «Прозорість та підзвітність» перевіряє тендерні закупівлі районів та громад Київщини, виїжджає на об’єкти будівництва та проводить наради. Кожна гривня має йти за призначенням.

Нагадаємо, естонський депутат вирушив у велопробіг за Україну: 1700 кілометрів за 6 днів.

Фото: єВідновлення

Читати далі

Суспільство

Бельгія виділить €200 млн та ракети ППО для України

Опубліковано

Бельгія планує передати Україні ракети для протиповітряної оборони та виділити 200 млн євро для участі в німецькій ініціативі з посилення української ППО.

Міністрка оборони Бельгії Людивін Дедондер заявила про це після засідання Контактної групи з оборони України (формат «Рамштайн») 26 квітня, повідомляє видання RTBF.

Вона наголосила, що Бельгія залишається готовою надати підтримку Україні і продовжуватиме це робити найближчим часом.

Читайте також: США оголосили про оборонний пакет допомоги для України на 1 млрд доларів

«Наша позиція залишається незмінною: коли Росія припинить своє вторгнення та відмовиться від незаконно окупованих територій, конфлікт закінчиться», – підкреслила Людивін Дедондер.

Крім того, прем’єр-міністр Бельгії Александер Де Кроо оголосив, що Брюссель посилить Україну винищувачами F-16 вже у 2024 році, фінансуючи це шляхом заморожених російських активів.

Нагадаємо, Мінкульт розпочав короткотривалі гранти.

Фото: RTBF

Читати далі

Суспільство

Як скористатися мультишерингом документів у застосунку «Дія»

Опубліковано

У застосунку «Дія» запустили мультишеринг копій документів, щоби надсилати їх в електронному вигляді одразу в системи установ.

Про це повідомляє Дія.

ЯК ПРАЦЮЄ ШЕРИНГ ДОКУМЕНТІВ

  • Компанія надсилає запит на копію цифрового документа в застосунок користувача
  • Користувач підтверджує запит «Дія. Підписом»
  • Копію автоматично надсилають у систему компанії або на e-mail. Тоді компанія може прикріпити її до відповідних заяв чи договорів

Читайте також: За рік існування кластеру Brave1 на ньому зареєстрували 1600 оборонних розробок

ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО

  •  КОРИСТУВАЧУ – мати в «Дії» документ, копію якого потрібно надіслати, й активований «Дія. Підпис»
  •  УСТАНОВІ – налаштувати можливість отримувати копії в «Дії». Для цього потрібно написати команді впровадження в Telegram @DiiaStart

ЯКІ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ МОЖНА НАДСИЛАТИ

  • ID-картка
  • Закордонний паспорт
  • Картка платника податків
  • Свідоцтво про народження
  • Довідка ВПО
  • Водійське посвідчення
  • Техпаспорт
  • Студентський квиток
  • Документи про освіту

Нагадаємо, завдяки ШІ підлітків з українського прикордоння зробили героями картин Айвазовського й Малевича.

Фото: Дія

Читати далі