Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Збираємо самі: українські бренди меблів, які можуть конкурувати з IKEA

Опубліковано

Шведська компанія IKEA, яка спеціалізується на продажу меблів, 15 років намагалася зайти на українських ринок. У 2020 році вона нарешті запустила онлайн-продажі, а у лютому 2021 — відкрила перший магазин у Києві. Головна особливість компанії — швидко-збірні речі. Придбав, читаєш інструкцію та складаєш свій стіл. Однак така родзинка є не тільки у шведських брендів. Пропонуємо підбірку найкращих українських виробників меблів, дизайнерську продукцію яких можна з легкістю самостійно скласти вдома.

1. Меблі без зайвого від Drommel

Бренд створює меблі в мінімалістичному стилі з дерев’яної плити та сталі. Виготовляють для дому та офісу столи, стільці, пуфи, лавочки, стелажі, тумби та мудборди. Всі матеріали, які використовують для упакування, компанія здає на перероблення в Організацію «Україна без сміття».

Меблі у скандинавському стилі від Drommel

Бренд у 2014 році заснував Дмитро Федченко, який постійно сортує сміття і всіх до цього закликає. Ідея бізнесу виникла в нього з бажанням полегшити людям процес облаштування простору. Каже, на ринку бракувало стильних рішень та легкості у комунікації між виробниками та клієнтами. Серед покупців Drommel зустрічаються великі магазини, IT-компанії, креативні агенції. Зокрема, ЦУМ, «Планета кіно», Unit city, Creative States, «Київгаз».

Їхню продукцію можна самостійно зібрати вдома. Детальні інструкції пропонують у вигляді наклеєного QR-коду. Також бренд зібрав плейлист в Apple Music, який пропонують слухати покупцям під час збирання меблів. Мовляв, просканував QR-код, ввімкнув — і створювати стіл стає веселіше. Замовити продукцію можна через сайт. Якщо є потреба побачити матеріали, з яких зроблені меблі, зразки безкоштовно надсилають на потрібну адресу.

2. Cube44 — дизайнерські меблі у стилі Loft

Майстерня дизайнерських меблів у стилі Loft, асортимент яких зараз налічує понад сотню моделей. Серед них — стільці, столи, дивани, стелажі, тумби та шафи. Продукцію бренд виготовляє винятково з українських матеріалів. Деревина та метал проходять перевірки на екологічність. У виробництві використовують тільки натуральні масла і фарби.

Cube44 — дизайнерські меблі у стилі Loft

Бренд влітку 2015 року заснував колишній рекламіст із Донецька Дмитро Ігнатов після переїзду до Києва. Майбутній бізнес він розпочинав втілювати у життя в гаражі. Робив із дерева меблі та предмети декору. Оскільки вони квадратні, то й у назві з’явилося слово «cube». А четвірки, каже Дмитро, йому завжди приносили удачу, а якщо їх перевернути, то вони схожі на стільці.

Компанія вже взяла участь у більш як 14 галузевих виставках по Україні, здобула одинадцять престижних премій, створила дві повноцінні меблеві колекції. Продукцію Cube44 легко можна зібрати вдома завдяки зрозумілим конструкціям, хоча переважно клієнти замовляють продукцію в зібраному вигляді. Придбати можна в шоу-румах, дизайн-студіях, мультибрендових магазинах і на 18 інтернет-платформах.

3. Голландська стилістика від WOODWERK

Дизайн меблів витриманий у голландській стилістиці, комбінують простоту та лаконічний дизайн. Виготовляють столи, стільці, ліжка, стелажі, вішаки та матраци. Попри серійне виробництво, бренд гнучкий у питанні зміни розмірів моделей під потреби клієнтів. Всю продукцію виготовляють з українського дерева твердих порід: ясен та дуб. Поверхні деревини покривають оливою-воском Remmers німецького виробництва. Це, мовляв, екологічний та практичний варіант завершити створення готового виробу.

Голландська стилістика від WOODWERK

Бренд WOODWERK став продовженням сімейного бізнесу Buffalo, котрі на українському ринку з 1996 року. Виробництво більярдного обладнання стало слабшати через кризу 2008 року, тоді вперше і з’явилися плани з виробництва сучасних меблів із натурального дерева. Ідею засновники привезли з Нідерландів, де надихнулися підходом до оформлення приміщень. Зараз бренд вже й сам працює на експорт — до багатьох провідних країн Європи.

Збирати меблі можна самостійно й доволі швидко. Для цього в кожне замовлення вкладають детальну інструкцію. Також клієнтам надають рекомендації, як правильно доглядати за продукцією, щоб вона довше залишалася як нова. Придбати її можна у магазині в Києві неподалік від метро «Червоний хутір» або замовити на сайті з доставленням додому.

4. ZenWood — меблі з цільної деревини

Цей бренд — ще один виробник стильних меблів у стилі Loft. В асортименті є столи, стільці, двері, вішаки, лавки та сходи. Також виготовляють рейки для зонування. Майстри цієї фірми дотримуються правила «менше стін — більше світла». Як матеріали продукції використовують ясен, дуб та горіх, у деяких меблях зустрічається метал та покриття епоксидними смолами.

ZenWood — меблі з цільної деревини

Проєкт ZenWood зароджувався кілька років. Творча концепція — у виготовленні домашнього декору та меблів із цільної деревини. Своїми цінностями бренд вважає смак у дизайні, увагу до деталей та наснагу виконувати задум якнайкраще.

Їхні меблі можна монтувати та скласти самостійно, якщо є необхідні навички та бажання. Хоча переважно бренд працює за індивідуальним замовленням. Клієнти розповідають про свої задуми, а компанія втілює їх у реальність протягом 4-8 тижнів. На сайті бренду працює калькулятор, який одразу ж може розрахувати приблизну вартість готового виробу. Офіс і цех ZenWood розташовані у Києві, але продукцію відправляють в усі куточки України та закордон.

5. Вінтажний стиль від Hairpin Legs UA

Майстерня з виготовлення дизайнерських меблів, асоціюється з простими геометричними формами та яскравими кольоровими акцентами у вінтажному стилі (hairpin legs). Стиль придумали ще в 1940-х роках у США, зараз він має значний попит у західних країнах і в Україні.

Вінтажний стиль від Hairpin Legs UA

Характерною ознакою бренду Hairpin Legs UA є ніжки-шпильки, які можуть бути різної висоти, форми та кольору. Окрім деревини, в оздобленні використовують метал і мотузки. Виготовляють столи, стільці, дивани, крісла, дзеркала, світильники, підставки під вино. 

Читайте також: Не було ні бізнес-плану, ні інвестицій: як брати-ювеліри створюють мальовничі столи вартістю 100 тис. грн

Переважно бренд працює з індивідуальними замовленнями, однак тут готові зробити для клієнтів і розбірні меблі. Придбати продукцію можна у столичному магазині на Вознесенському узвозі або замовити через сайт із поштовим доставленням.

6. ARAMA MEBLI — міцність меблів на 8 років

Студія дизайнерських меблів із Коломиї, що на Івано-Франківщині. В ній працює молода команда креативних людей, які хочуть внести частинку «лофту» в домівки покупців. Своєю родзинкою бренд називає надійність меблів: продукція точно служитиме 5-8 років завдяки своїй міцності. Виготовляють столи, крісла, тумби, стелажі, ліжка та дивани.

ARAMA MEBLI — міцність меблів на 8 років

На ринку компанія працює два роки. Починав бренд з індивідуального виробництва. У засновників виникла ідея зробити щось не таке, як у всіх, але водночас красиве, зручне та міцне. Так і з’явилася студія ARAMA MEBLI. Продукцію виготовляють винятково з українських матеріалів. У виробництві використовують натуральні лаки та фарби, тому меблі безпечні для людей і навколишнього середовища.

Переважно всі меблі можна самостійно зібрати вдома, за винятком деяких моделей. Кур’єри від компанії доставляють продукцію лише в межах Івано-Франківської області. У всі інші регіони везе «Нова пошта».

Суспільство

Військовий та комік Віктор Розовий уперше після поранення починає ходити (ВІДЕО)

Опубліковано

Український військовий та гуморист Віктор Розовий отримав осколкове поранення у голову у 2024 році. Після тривалого лікування та реабілітації він зміг зробити свої перші кроки.

Про це повідомив Віктор Розовий.

Під час боїв поблизу Авдіївки 120-мм міна влучила в окоп, уразивши Віктора уламком, який пробив шолом і спричинив серйозні ушкодження мозку. У нього діагностували геміпарез та спастичність лівих кінцівок, парез правої стопи, порушення слуху та зорово-просторового сприйняття.

Після тривалого відновлення Віктор Розовий почав самостійно ходити — наразі з тростиною та в ортезах, які підтримують стабільність стоп.

Читайте також: «Я з покоління дітей, які у 2014 році писали листи солдатам, а потім стали ними». Це Дмитро, що у 18 пішов на війну

Нагадаємо, що 21-річному військовому встановили титановий імплант замість зруйнованого лоба.

Фото обкладинки: інстаграм-сторінка Віктора Розового

Читати далі

Суспільство

У містах на Луганщині активісти розповсюдили проукраїнську символіку (ФОТО)

Опубліковано

Активісти руху «Жовта стрічка» поширили у містах на Луганщині нові українські символи, зокрема стрічки, наліпки та плакати.

Про це повідомили у «Жовтій стрічці».

Символи спротиву розповсюдили на вулицях Алчевська та Сіверськодонецька, а також біля алеї військової слави у Фащівці.

«Ми віримо в Україну, чекаємо на ЗСУ і робимо все, щоб над нашими містами і селами знову піднявся український прапор»‚— написали представники руху.

Читайте також: Deep State та «Культурні Сили» створили мапу звільнення Криму від більшовиків

Нагадаємо, що у Криму відбулася масштабна акція «Жовтої стрічки» (ФОТО).

Фото: телеграм-канал «Жовтої стрічки»

Читати далі

Суспільство

Українські військовополонені почали отримувати листи від рідних

Опубліковано

Напередодні Великодня українські військовополонені почали отримувати листи від родин та посилки від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Про це повідомив уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець.

Україна та росія узгодили списки з 1500 полонених на початку березня. Родини передали листи, а Червоний Хрест сформував посилки.

«Окрім того, з російською стороною було обговорено продовження практики обміну листами від військовополонених як зворотної звістки для сімей про їхню долю, а також заходи для повернення військовополонених та розв’язання гуманітарних питань», — додав Лубінець.

Нагадаємо, що напередодні Великодня 277 захисників України звільнили з російського полону (ФОТО).

Також ми писали, що стартап з України залучив 100 тисяч доларів на розвиток платформи з військового вишколу.

Фото обкладинки ілюстративне: Pexels

Читати далі