Суспільство
У Сінгапурі відкрилась онлайн-виставка українського митця Романа Мініна
Віртуальну виставку «Мистецтво видобутку корисних копалин» українського цифрового художника Романа Мініна відкрило Посольство України в Сінгапурі спільно з платформою V-Art.
Про це пише Укрінформ.
Виставку відкрила виставку посол України в Сінгапурі Катерина Зеленко.
Посол наголосила, що Роман Мінін є одним з послів української культури. Його роботи стали справжнім проривом сучасного українського мистецтва у глобальний мистецький світ.
Мінін своєю чергою розповів, що він є художником-монументалістом, любить стрітарт і великі артоб’єкти, здатні змінити вуличний простір. За його словами, наразі для цього мистецького жанру в Україні настали не найкращі часи, зокрема й через те, що уряд не готовий витрачати на нього кошти, оскільки в країні є багато інших невирішених проблем.
Художник провів кураторську екскурсію виставкою, яка у віртуальному просторі моделює ситуацію, наближену до простору традиційної галереї, і розповів про історію створення робіт та їхній символізм.
Читайте також: Сонячний кооператив: як звичайні українці у Славутичі заробляють на електроенергії
Як поінформували представники V-Art, віртуальну виставку Мініна після презентації можна буде переглянути на цій платформі сучасного мистецтва.
Про художника
Український художник Роман Мінін народився в 1981 році в Димитрові Донецької області. Закінчив Харківську академію дизайну та мистецтва. У 2009-му його нагородили медаллю «Талант та покликання» Всесвітнього альянсу «Миротворець». Брав участь у багатьох групових виставках в Україні та за кордоном, організував фестиваль стритарту в Харкові та очолював програму «Ізоляція в міському просторі» у донецькому центрі сучасного мистецтва «Ізоляція» в 2012 році.
Живе і працює в Харкові. Головна тема його робіт – праця шахтарів. Мінін створює картини, панно, фотографії, інсталяції, вітражі, експериментуючи з технікою, матеріалами та світлом.
Нагадаємо, у столичному метро відкрили виставку з віршами українських поетів про підземку.
Як ми повідомляли раніше, Довженко-Центр повернув в Україну фільм, який вважався втраченим.
Усі фото: twitter.com/KaterynaZelenko.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі