Суспільство
У Маріуполі запустили сервіс зі збереження спогадів «Незабуду»
За підтримки Центру стартапів 1991 та громадської організації SocialBoost українські стартапери презентували платформу НЕЗАБУДУ.
Зі стартапом можна ознайомитися за посиланням.
Це платформа для збереження спогадів та історій про себе та життя своїх предків. Стартап розробила команда з Маріуполя з п’яти молодих людей. Торік у грудні під час інвестиційного онлайн-форуму EAST COAST: IT Investment Forum за сприяння Проєкту USAID Економічна підтримка Східної України серед 10 стартапі- розробників зі cходу України команда стартапу НЕЗАБУДУ отримала головний приз – 100 тисяч гривень на розробку.
Особливість платформи
Платформа допомагає поєднати історії життя різних поколінь, розподілити фотоархів життя людини хронологічно за сферами життя, щоб нащадки знали історію свого роду та мали доступ до нього навіть на смартфоні. Якщо зібрати історію життя та фотографії близьких, що пішли із життя, можна створити їх профіль та ділитися ним через QR-код, що розташований на пам’ятнику. Також користувачі матимуть змогу замовляти необхідні для догляду за похованням послуги онлайн.
Читайте також: $2 млн за життя. Як порятунок малюка з Одеси перетворився на всеукраїнських рух допомоги дітям із рідкісною хворобою СМА
На сайті є кілька розділів, куди можна завантажити родинні фото, замітки, створити та замовити QR-код, що веде на профіль померлої людини, для розміщення на місцях поховань.
Також розробники пропонують користувачам на сайті кілька варіантів анкет, щоб створити родинне дерево. Ці послуги на сайті безкоштовні.
Майбутня співпраця
Також стартапери підписали угоду про оцифровування одного із цвинтарів Маріуполя, до кінця року планують розпочати цю роботу. У подальшому її будуть розширювати на інші міста України.
Команда стартапу зацікавлена у наповненні сайту історіями про життя відомих діячів Маріуполя, які причетні до розбудови та розвитку міста.
Читайте також: Сушить шкіру та викликає алергію. Розвінчуємо міфи про екологічну косметику
У планах стартапу є амбітна ціль — сканування з дронів кладовищ для створення онлайн-мап та швидкого пошуку поховань. Зараз ця функція в розробці.
Нагадаємо, український криптостартап Global Ledger підписав угоду на $3,5 млн.
Як ми повідомляли раніше, український стартап Promin Aerospace залучив $500 тис. для побудови найменшої ракети в історії.
Фото: facebook.com/nezabudu.com.ua.
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі