Суспільство
У Маріуполі створюють новий велетенський мурал (ФОТО)
Зовсім скоро в Маріуполі з’явиться новий мурал. Зараз над ним працює відомий український художник Олександр Корбан, повідомили у міській раді.
Зазначається, що на одній зі стін багатоповерхівок в Центральному районі вже видно обриси малюнка.
Його основний посил – привернення уваги громадськості до проблеми запобігання домашньому насильству.
Мурал Олександра вже є в Маріуполі – це портрет Мілани Абдурашитової, шестирічної дівчинки, яка вижила після обстрілу мікрорайону «Східний».
Будинок №107 по проспекту Миру знаходиться недалеко від площі Свободи, навпроти нього, з іншого кінця площі можна побачити мурал Мілани.
Читайте також: У Києві на набережній з’явився новий літній мурал
Що на малюнку?
На новій роботі буде зображена жінка і клітка з якої вилітає пташка – символ ніжності, миру та свободи.
Мурал буде створено з ініціативи та при фінансовій підтримці Фонду ООН в області народонаселення в рамках Всесвітньої соціальної акції «16 днів активності проти гендерного насильства».
Фото: facebook.com/mariupolrada.gov.ua
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі